Przedmiot jest obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten przedmiot będzie ponownie dostępny w magazynie.
Wybierz adres dostawy

Echo Dot 4. generacji | Inteligentny głośnik z Alexą | Wersja międzynarodowa | Język polski nie jest obsługiwany | Kolor Grafitowy

4,5 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 95

Przedmiot jest obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten przedmiot będzie ponownie dostępny w magazynie.
  • Poznaj Echo Dot – Echo Dot 4 generacji łączy się z Alexą. Jest to usługa głosowa oparta na chmurze, która umożliwia odtwarzanie muzyki, ustawianie minutników i alarmów, sterowanie kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu i wiele więcej.
  • Amerykański angielski jest zalecanym językiem, aby korzystać z dostępu do Skills oraz zapewnić optymalne wrażenia podczas odtwarzania muzyki. Dostawcy usług muzycznych, aplikacja Alexa i Obsługa Klienta będą dostępne tylko w języku angielskim. Język polski nie jest obsługiwany.
  • Sterowanie za pomocą głosu – odtwarzaj muzykę z takich aplikacji jak Amazon Music Unlimited, Spotify czy z TuneIn. Połącz wiele urządzeń Echo Dot 4 generacji dla uzyskania dźwięku stereo lub odtwarzaj muzykę z popularnych serwisów audio przez Bluetooth używając swojego smartfona lub tableta (konieczne jest połączenie Bluetooth z kompatybilnym urządzeniem, sterowanie głosowe nie jest obsługiwane).
  • Pomoc w każdej chwili – poproś Alexę o pomoc w: odtwarzaniu muzyki, odpowiedzi na pytania, odtwarzaniu wiadomości od RMF FM i innych międzynarodowych dostawców, sprawdzeniu prognozy pogody, ustawieniu budzika i wielu innych.
  • Steruj swoim inteligentnym domem – za pomocą głosu, możesz włączać światła i gniazdka używając kompatybilnych urządzeń.
  • Dostępność funkcji - niektóre funkcje Alexy mogą nie być obsługiwane w Twoim kraju, w tym Alexa Guard, Amazon Kids oraz In Skill Purchases.
  • Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojej prywatności – Echo Dot opracowane zostało z zastosowaniem wielu poziomów ochrony prywatności i kontroli, w tym z przyciskiem, który elektronicznie odłącza mikrofony w urządzeniu.
  • Powiedz "Alexa, play news", żeby mieć dostęp do lokalnych i międzynarodowych wiadomości

Ważna informacja:

Niektóre umiejętności Alexa (Alexa Skills) oraz funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach i językach, a ponadto mogą zostać zmienione w dowolnym momencie.

Urządzenie wymaga podłączenia do zasilania i sieci Wi-Fi.

Zaprojektowane pod kątem ochrony Twojej prywatności

Zaprojektowane pod kątem ochrony Twojej prywatności

Urządzenia Alexa i Echo zostały opracowane z zastosowaniem kilku poziomów ochrony prywatności. Inteligentne głośniki Echo są wyposażone w przycisk wyłączenia mikrofonu, który umożliwia elektroniczne odłączenie mikrofonów. Masz również możliwość sterowania swoimi nagraniami głosowymi i przeglądania, słuchania lub kasowania ich w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej o ochronie prywatności.

Prosta konfiguracja i użytkowanie

1

1.

Podłącz Echo Dot do gniazdka.

2

2.

Połącz urządzenie z Internetem za pośrednictwem aplikacji Alexa.

3

3.

Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, odczytanie prognozy pogody lub aktualnych wiadomości, albo skorzystaj z innych funkcji.

Każdy dzień to Dzień Ziemi

Nie musisz być badaczem ochrony środowiska, aby podejmować decyzje wspierające zrównoważony rozwój. Podczas projektowania tego urządzenia uwzględniliśmy rozwiązania wspierające ekologię. Oto, jak udało nam się tego dokonać:

Materials

Materiały

50% użytych tworzyw sztucznych to recyklingowany plastik pokonsumencki. 100% użytych tkanin to recyklingowane tkaniny pokonsumenckie. 100% użytego aluminium to recyklingowane aluminium odlewane. W tym: urządzenie, kable i zasilacz.

Renewable Energy

Ekologiczna energia

Firma Amazon buduje nowe farmy wiatrowe i fotowoltaiczne do wytwarzania ekologicznej energii wystarczającej na pokrycie zużycia prądu przez to urządzenie. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej dotyczącej zrównoważonego rozwoju.

Packaging

Opakowanie urządzenia

98% opakowania wykorzystanego do tego urządzenia jest wykonane z materiałów opartych na włóknie drzewnym pochodzącym z odpowiedzialnie zarządzanych lasów lub z recyklingu.

Low Power Mode (Wall Powered Devices)

Tryb niskiego zużycia energii

W celu zmniejszenia zużycia energii urządzenie to w stanie bezczynności przechodzi w tryb Niskiego zużycia energii (Low Power). Tryb Niskiego zużycia energii jest niedostępny w niektórych konfiguracjach użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Ograniczenia dotyczące trybu niskiego zużycia energii.

Dane techniczne

Echo Dot (4. gen.)

Echo Dot (4. gen.)

Rozmiar

100 x 100 x 89 mm

Waga

328 gramów
Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od procesu produkcyjnego.

Łączność Wi-Fi

Wymagane jest połączenie Wi-Fi. Dwuzakresowe połączenie Wi-Fi obsługuje sieci 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 i 5 GHz). Nie obsługuje połączeń z sieciami Wi-Fi typu Ad-Hoc (lub Peer-to-Peer).

Łączność Bluetooth

Profil zaawansowanej dystrybucji audio (Advanced Audio Distribution Profile, A2DP) obsługuje dźwięk do strumieniowania z Twojego urządzenia mobilnego do urządzenia Echo Dot lub z urządzenia Echo Dot do Twojego głośnika Bluetooth. Profil zdalnego sterowania audio/wideo (Audio/Video Remote Control Profile, AVRCP) służy do sterowania głosem podłączonych urządzeń mobilnych. Sterowanie głosowe na zasadzie zestawu głośnomówiącego nie jest obsługiwane w przypadku urządzeń z systemem Mac OS X. Głośniki Bluetooth wymagające kodów PIN nie są obsługiwane.

Audio

Głośnik 1,6″ (41 mm). Wyjście audio 3,5 mm stereo do użytkowania z głośnikami zewnętrznymi (kabel dźwiękowy nie jest dostarczony z produktem).

Wymagania systemowe

Urządzenie Echo Dot jest od razu gotowe do połączenia z siecią Wi-Fi. Aplikacja Alexa jest kompatybilna z urządzeniami operacyjnymi z systemem Fire OS, Android i iOS, a ponadto można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Obsługiwane systemy operacyjne. Niektóre umiejętności i usługi mogą wymagać opłat za subskrypcję lub innych.

Gwarancja i serwis

Urządzenie Amazon Echo Dot (4. generacji) jest sprzedawane z ograniczoną roczną gwarancją od producenta. Jeśli jesteś konsumentem/konsumentką, ograniczona gwarancja obowiązuje dodatkowo do Twoich praw konsumenta, nie zagrażając tym prawom w żaden sposób. Oznacza to, że mogą przysługiwać Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów prawnych, nawet po upływie okresu ograniczonej gwarancji (aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumentów, kliknij tutaj). Użytkowanie urządzenia Amazon Echo Dot podlega zasadom, które są dostępne tutaj.

Funkcje dostępności

Aplikacja Alexa oraz produkty kompatybilne z usługą Alexa zawierają kilka funkcji dla klientów ze szczególnymi potrzebami dostępności związanymi ze zdolnościami widzenia, słuchu, ruchowymi oraz mowy. Dowiedz się więcej na temat dostępności do usługi Alexa.

Zawartość opakowania

Urządzenie Echo Dot, zasilacz (15 W) oraz skrócona instrukcja obsługi.

Ochrona prywatności

Technologia słów budzenia, wskaźniki transmisji strumieniowej, przycisk wyłączania mikrofonu, możliwość przeglądania i usuwania nagrań głosowych i nie tylko. Odwiedź stronę Alexa, Urządzenia Echo i Prywatność, aby dowiedzieć się, jak urządzenia Alexa i Echo są zaprojektowane, aby chronić Twoją prywatność.

Generacja

Echo Dot 4. generacji (wersja z 2020 r.)

Języki

Alexa włada językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim (zalecany język do dostępu do Skills: amerykański angielski)

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

4,5 z 5 gwiazdek
4,5 na 5
95 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

11 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie