499,99zł
DARMOWA dostawa środa, 1 lutego. Zamów w ciągu 1 godz.
Dostępny.
[{"displayPrice":"499,99 zł","priceAmount":499.99,"currencySymbol":"zł","integerValue":"499","decimalSeparator":",","fractionalValue":"99","symbolPosition":"right","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"0VcIoUzdheuThrrqIkI1V3tkR51G8w3JvZ9ewVRINnoompYP3hynB4U4NHQg8Uvyk4on9%2BPTKppFmjQVFGmdNpI%2Bsf9V%2BvTuZXpLkpO%2FwYrlA%2B%2Bfd7Xc3vuF5IBesdc5hwODtXHjebgWOs7Vxwh3FSgtCIUbXlyp","locale":"pl-PL","buyingOptionType":"NEW"}]
499,99 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
499,99 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka z
Amazon
Sprzedawane przez
Amazon
Wysyłka z
Amazon
Sprzedawane przez
Amazon
Echo 4. generacji | Dosko... został dodany do Twojego koszyka
Zaznaczyłeś to jako prezent, więc nie będzie on powiązany z Twoim kontem. Aby połączyć z Twoim kontem, najpierw usuń zaznaczenie „To prezent”
Łączenie konta nie jest dostępne przy zamawianiu więcej niż $PREREG_MAX_QUANTITY sztuk tego urządzenia.
Ulepsz swój zakup

Echo 4. generacji | Doskonały dźwięk, z Alexą i centralą inteligentnego domu | Wersja międzynarodowa | Język polski nie jest obsługiwany | Kolor Grafitowy

4,4 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 56

499,99zł

Ulepsz swój zakup

  • Poznaj Echo – Echo 4 generacji łączy się z Alexą. Jest to usługa głosowa oparta na chmurze, która umożliwiaodtwarzanie muzyki, ustawianie minutników i alarmów, sterowanie kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu i wiele więcej.
  • Amerykański angielski jest zalecanym językiem, aby korzystać z dostępu do Skills oraz zapewnić optymalne wrażenia podczas odtwarzania muzyki. Dostawcy usług muzycznych, aplikacja Alexa i Obsługa Klienta będą dostępne tylko w języku angielskim. Język polski nie jest obsługiwany.
  • Sterowanie za pomocą głosu – odtwarzaj muzykę z takich aplikacji jak Amazon Music Unlimited, Spotify czy z TuneIn. Echo oferuje czyste i wysokie tony, dynamiczne tony średnie oraz głębokie basy, zapewniając wyrazisty i wielowymiarowy dźwięk, dostosowany do każdego typu pomieszczenia.
  • Pomoc w każdej chwili – poproś Alexę o pomoc w: odtwarzaniu muzyki, odpowiedzi na pytania, odtwarzaniu wiadomości od RMF FM i innych międzynarodowych dostawców, sprawdzeniu prognozy pogody, ustawieniu budzika, sterowaniu kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu i wielu innych.
  • Łatwe sterowanie inteligentnym domem – dzięki zintegrowanej centrali, możesz łatwo skonfigurować urządzenia kompatybilne z Zigbee, aby za pomocą głosu sterować światłami i gniazdkami.
  • Dostępność funkcji - niektóre funkcje Alexy mogą nie być obsługiwane w Twoim kraju, w tym Alexa Guard, Amazon Kids oraz In Skill Purchases.
  • Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojej prywatności – Echo opracowane zostało z zastosowaniem wielu poziomów ochrony prywatności i kontroli, w tym z przyciskiem, który elektronicznie odłącza mikrofony w urządzeniu.
  • Powiedz "Alexa, play news", żeby mieć dostęp do lokalnych i międzynarodowych wiadomości.

Ważna informacja:

Niektóre umiejętności Alexa (Alexa Skills) oraz funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach i językach, a ponadto mogą zostać zmienione w dowolnym momencie.

Urządzenie wymaga podłączenia do zasilania i sieci Wi-Fi.

Zaprojektowane dla ochrony Twojej prywatności

Zaprojektowane dla ochrony Twojej prywatności

Urządzenia Alexa i Echo zostały opracowane z zastosowaniem kilku poziomów ochrony prywatności. Inteligentne głośniki Echo są wyposażone w przycisk wyłączenia mikrofonu, który umożliwia elektroniczne odłączenie mikrofonów. Masz również możliwość sterowania swoimi nagraniami głosowymi i przeglądania, słuchania lub kasowania ich w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej o ochronie prywatności.

Prosta konfiguracja i użytkowanie

Step 1

1.

Podłącz Echo do gniazdka. Połącz je z internetem za pomocą aplikacji Alexa.

Step 2

2.

Możesz poprosić Alexę o odtwarzanie muzyki, prognozę pogody, wiadomości i inne informacje.

Step 3

3.

Aby wykonać łatwą konfigurację z kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu, powiedz „Alexa, discover my devices”.

Każdy dzień to Dzień Ziemi

Nie musisz być badaczem ochrony środowiska, aby podejmować decyzje wspierające zrównoważony rozwój. Podczas projektowania tego urządzenia uwzględniliśmy rozwiązania wspierające ekologię. Oto, jak udało nam się tego dokonać:

Materials

Materiały

50% użytych tworzyw sztucznych to recyklingowany plastik pokonsumencki. 100% użytych tkanin to recyklingowane tkaniny pokonsumenckie. 100% użytego aluminium to recyklingowane aluminium odlewane. W tym: urządzenie, kable i zasilacz.

Renewable Energy

Ekologiczna energia

Firma Amazon buduje nowe farmy wiatrowe i fotowoltaiczne do wytwarzania ekologicznej energii wystarczającej na pokrycie zużycia prądu przez to urządzenie. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej dotyczącej zrównoważonego rozwoju.

Packaging

Opakowanie urządzenia

99% opakowania wykorzystanego do tego urządzenia jest wykonane z materiałów opartych na włóknie drzewnym pochodzącym z odpowiedzialnie zarządzanych lasów lub z recyklingu.

Low Power Mode (Wall Powered Devices)

Tryb niskiego zużycia energii

W celu zmniejszenia zużycia energii urządzenie to w stanie bezczynności przechodzi w tryb Niskiego zużycia energii (Low Power). Tryb Niskiego zużycia energii jest niedostępny w niektórych konfiguracjach użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Ograniczenia dotyczące trybu niskiego zużycia energii.

Porównaj urządzenia Echo

Cena Od: 299,99 zł Od: 499,99 zł
Oceny 3,8 z 5 gwiazdek (8) 4,4 z 5 gwiazdek (56)
Alexa wbudowana check mark check mark
Rok wydania 2022 2020
Głośniki Przedni głośnik 44 mm (1,7”) Neodymowy głośnik niskotonowy 76 mm (3,0") i podwójne przednie głośniki wysokotonowe 20 mm (0,8")
Obsługa dźwięku Bezstratny dźwięk wysokiej rozdzielczości Bezstratny dźwięk wysokiej rozdzielczości Dolby
Wejście/wyjście liniowe Wejście/wyjście liniowe 3,5 mm
Kontrola prywatności Wbudowany przycisk wyłączenia mikrofonu i kontrola prywatności w aplikacji Wbudowany przycisk wyłączenia mikrofonu i kontrola prywatności w aplikacji
Czujnik temperatury check mark check mark
Wbudowany inteligentny dom Zigbee check mark
Dimensions 100 x 100 x 89 mm (szer. x gł. x wys.) 144 x 144 x 133 mm (szer. x gł. x wys.)

Dane techniczne

Echo (4. gen.)

Echo (4. gen.)

Rozmiar

144 x 144 x 133 mm

Waga

970 gramów
Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od procesu produkcyjnego.

Łączność Wi-Fi

Dwuzakresowe połączenie Wi-Fi obsługuje sieci 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 i 5 GHz). Nie obsługuje połączeń z sieciami Wi-Fi typu Ad-Hoc (lub Peer-to-Peer).

Łączność inteligentnego domu

Zintegrowane centrum inteligentnego domu oparte na Zigbee obsługuje żarówki, czujniki, wtyczki i przełączniki naścienne Zigbee.

Łączność Bluetooth

Profil zaawansowanej dystrybucji audio (Advanced Audio Distribution Profile, A2DP) obsługuje dźwięk do strumieniowania z Twojego urządzenia mobilnego do urządzenia Echo lub z urządzenia Echo do Twojego głośnika Bluetooth. Profil zdalnego sterowania audio/wideo (Audio/Video Remote Control Profile, AVRCP) służy do sterowania głosem podłączonych urządzeń mobilnych. Sterowanie głosowe na zasadzie zestawu głośnomówiącego nie jest obsługiwane w przypadku urządzeń z systemem Mac OS X. Bezpośrednia kontrola BLE Mesh. Głośniki Bluetooth wymagające kodów PIN nie są obsługiwane.

Audio

3” (76,2 mm) neodymowy głośnik niskotonowy i dwa 0,8” (20 mm) głośniki wysokotonowe.

Wymagania systemowe

Urządzenie Echo jest od razu gotowe do połączenia z siecią Wi-Fi. Aplikacja Alexa jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Fire OS, Android i iOS, a ponadto można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Obsługiwane systemy operacyjne. Niektóre umiejętności (Skills) i usługi mogą wymagać opłat za subskrypcję lub innych.

Funkcje dostępności

Aplikacja Alexa oraz produkty kompatybilne z usługą Alexa zawierają kilka funkcji dla klientów ze szczególnymi potrzebami dostępności związanymi ze zdolnościami widzenia, słuchu, ruchowymi oraz mowy. Dowiedz się więcej na temat dostępności do usługi Alexa.

Gwarancja i serwis

Urządzenie Amazon Echo (4. generacji) jest sprzedawane z ograniczoną roczną gwarancją od producenta. Jeśli jesteś konsumentem/konsumentką, ograniczona gwarancja obowiązuje dodatkowo do Twoich praw konsumenta, nie zagrażając tym prawom w żaden sposób. Oznacza to, że mogą przysługiwać Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów prawnych, nawet po upływie okresu ograniczonej gwarancji (aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumentów, kliknij tutaj). Użytkowanie urządzenia Amazon Echo podlega zasadom, które są dostępne tutaj.

Zawartość opakowania

Urządzenie Echo, zasilacz (30 W) oraz skrócona instrukcja obsługi.

Ochrona prywatności

Technologia słów budzenia, wskaźniki transmisji strumieniowej, przycisk wyłączania mikrofonu, możliwość przeglądania i usuwania nagrań głosowych i nie tylko. Odwiedź stronę Alexa, Urządzenia Echo i Prywatność, aby dowiedzieć się, jak urządzenia Alexa i Echo są zaprojektowane, aby chronić Twoją prywatność.

Generacja

Echo 4. generacji (wersja z 2020 r.)

Języki

Alexa posługuje się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim (język zalecany do dostępu do Skills: amerykański angielski).

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

4,4 z 5 gwiazdek
4,4 na 5
56 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 4 grudnia 2022
6 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 1 września 2022
7 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 18 maja 2022
3 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 14 lipca 2022
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 27 lipca 2022
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 11 lutego 2022
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 25 września 2022
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 27 listopada 2021
3 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie