343,87 zł
DARMOWA dostawa: Czwartek, 13 maj
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez Amazon.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

roba Wysokie krzesełko schodowe "Grow Up", designerskie wysokie krzesełko dziecięce, rosnące wraz z dzieckiem aż po krzesło młodzieżowe, drewno, białe

4,1 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 5

Cena: 343,87 zł
Krzesło schodowe „Grow Up”
biały

Ulepsz swój zakup

  • HXBXT: 80 x 50 x 58 cm, wysokość siedziska min./maks. : 42,5 cm/56 cm – możliwe jest łatwe dopasowanie wysokiego krzesełka dla dzieci, ponieważ siedzisko i podnóżek można dowolnie wsunąć do odpowiednich szuflad.
  • Stabilne krzesło z drewna o wysokim stopniu zabezpieczenia przed przewróceniem się dzięki specjalnej konstrukcji. Zdejmowany pałąk bezpieczeństwa i system pasków zapewniają dodatkową ochronę.
  • Łopatka do siedzenia i stóp wysokiego krzesła dla dzieci można regulować wysokość i głębokość siedzenia i optymalnie dopasować do danej fazy wzrostu dziecka.
  • Krzesło dziecięce nadaje się do różnych wysokości stołów i można je dopasować dzięki czemu nadaje się jako wysokie krzesło dla małych dzieci, które mogą siedzieć bez pomocy osób trzecich, jak również dla dzieci do 50 kg.
  • Dla idealnego siedzenia w pierwszych miesiącach Twojego dziecka, opcjonalnie dostępny jest dwuczęściowy zmniejszenie siedziska w różnych kolorach i wzorach (nr art. 1852 i 318052).

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Informacje o produkcie

Styl:Krzesło schodowe „Grow Up”  |  Kolor:biały

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Opis produktu

Styl:Krzesło schodowe „Grow Up”  |  Kolor:biały

Niezależnie od tego, czy dla niemowląt, jako przytulne siedzisko dla małych dzieci lub jako pierwsze krzesło biurowe, to rosnące razem z dzieckiem wysokie krzesło "Grow Up" to praktyczne rozwiązanie. Wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałego drewna warstwowego oraz drewna formowanego, zapewnia dzieciom siedzenie odpowiednie dla dzieci i przekonuje przemyślaną koncepcją bezpieczeństwa. Praktyczne ponadto: podnóżek i deska do siedzenia są regulowane na wysokość, a pałąk bezpieczeństwa 2-stopniowa regulacja głębokości, dzięki czemu krzesło można łatwo dopasować do rozmiaru dziecka. Podwójna regulacja uchwytu gwarantuje przy tym większe bezpieczeństwo. "Grow Up" można rozszerzyć o naszą pasującą osobno deskę do jadalni roba oraz dwuczęściowe zmniejszenie siedziska.


Od producenta


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

4,1 z 5 gwiazdek
4,1 na 5
5 opinie/i z całego Świata
5 gwiazdek
52%
4 gwiazdki
25%
3 gwiazdki 0% (0%) 0%
2 gwiazdki
23%
1 gwiazdka 0% (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Dostępnych już 0 opinie/i o produkcie, a także 5 ocen/y produktu.