Ustaw preferencje dotyczące plików cookie

Używamy plików cookie i podobnych niezbędnych narzędzi, aby umożliwiać Ci dokonywanie zakupów, poprawić Twoje doświadczenia zakupowe oraz świadczyć usługi, tak jak opisano to w Informacji na temat plików cookie.Używamy również tych plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług (na przykład poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), abyśmy mogli wprowadzać ulepszenia.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy również używać plików cookie, aby dopełnić Twoje doświadczenia zakupowe w sklepach Amazon, tak jak opisano to w informacjach na temat plików cookie. Obejmuje to korzystanie z naszych własnych plików cookie i plików cookie innych firm, które przechowują lub mają dostęp do standardowych informacji o urządzeniu np. unikalny identyfikator. Podmioty trzecie używają plików cookie do wyświetlania spersonalizowanych reklam, dokonywania pomiarów dotyczących tych reklam, analizowania grup odbiorców oraz opracowywania i ulepszania produktów. Kliknij opcję „Dostosuj pliki cookie”, aby odrzucić stosowanie plików cookie, dokonać bardziej szczegółowego wyboru lub dowiedzieć się więcej. W dowolnym momencie możesz zmienić swój wybór. W tym celu wystarczy otworzyć Preferencje dotyczące plików cookie, tak jak opisano to w Informacji o plikach cookie. Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób i do jakich celów Amazon wykorzystuje dane osobowe (takie jak historia zamówień w sklepie Amazon), przejdź do strony Informacja o prywatności.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 26 kwietnia 2021
Po przeczytaniu pierwszej książki jestem zadowolony z czytnika - oby tak zostało.
Wygląda solidnie i spełnia swoje zadanie.

Parę rzeczy można by jednak poprawić:
1) gniazdo USB - mogłoby być symetryczne - tzn. nie ma znaczenia ja się wtyczkę wsadza
2) fajnie jakby był jakiś user guide po Polsku - już na urządzeniu
3) z tym to pewnie nie prędko - ale jaką popularną książkę można by dawać na start gratis - może klienci bardziej wtedy korzystaliby z ekosystemu Amazona
4) wypadałoby rozkręcić jakąś sensowną bazę książek po polsku
11 użytkowników uznało opinię za pomocną