70,00 zł
DARMOWA dostawa: Sobota, 19 cze dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 12 godz. i 21 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez WIESEMANN 1893 DE w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.

Elementy przejściowe 8-częściowy 1/4" 3/8" 1/2" i 3/4 cala firmy WIESEMANN 1893 I ze stali Q-30 I adapter do wewnątrz i na zewnątrz w walizce narzędziowej 81482


Cena: 70,00 zł
Übergangsstücke 8tlg

Ulepsz swój zakup

  • Zawartość – część przejściowa czworokątna z litego czworokątnego kwadratu (8 sztuk): 1/4" wewnątrz na zewnątrz 3/4", 3/4" na 1/2", 3/8" na 1/2", 1/2" do 3/8", 1/4" na 3/8", 3/8" na 1/4" i dwa złącza.
  • Bezpieczny – duży artykuł z otworem na sworzeń zabezpieczający lub sprężynę zabezpieczającą. Zabezpieczenie kulowe gwarantuje mocne trzymanie orzechów oraz ułatwia i optymalizuje pracę.
  • Materiał – zestaw nasadek wykonany jest z naszej stali Q-30 (odpornej na uderzenia stali chromowo-wanadowej). Wysokiej jakości powierzchnia matowo-czarna zapewnia optymalną ochronę przed korozją, długą żywotność i żywotność. Wszystkie części są zgodne z obowiązującymi normami DIN.
  • Praktyczne – wszystkie elementy przejściowe są dostarczane w zamykanej walizce do transportu i przechowywania. Wkładki są mocno osadzone w przeznaczonym dla Ciebie uchwycie i nie przesuwają się.
  • WIESEMANN 1893 – narzędzia wysokiej jakości dla rzemieślników i majsterkowiczów. Dzięki ponad stuletniej tradycji narzędzi Wiesemann jest jednym z najstarszych producentów narzędzi w Niemczech. WIESEMANN 1893 oznacza tradycyjną niemiecką jakość z nowoczesnym dystrybutorem online.

Informacje o produkcie

Rozmiar:Übergangsstücke 8tlg

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Rozmiar:Übergangsstücke 8tlg

Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski