45,83 zł
DARMOWA dostawa: Czwartek, 13 maj dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 11 godz. i 9 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Lalafancy w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Lalafancy butelka na wodę ze stali nierdzewnej z izolowanymi próżniowo podwójnymi ściankami, utrzymująca ciepło napojów przez 12 godzin lub niską temperaturę przez 24 godziny - szczelna i wolna od bis-fenolu A (BPA Free) - poj. 350/500/750 ml Sunset Glow-500ml 500ml

4,4 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 272

Cena: 45,83 zł

Ulepsz swój zakup

  • 【Wytrzymała stal nierdzewna】 Stal nierdzewna 18/8(304) zapewnia połysk, odporność na korozję i rdzę oraz łatwe czyszczenie. Nie pozostawia metalowego posmaku w ustach i nie przenosi, ani nie zachowuje smaków poprzednio przechowywanych produktów. Lepsza niż plastikowe lub szklane butelki na wodę.
  • 【Szczelność】Wąski otwór butelki zmniejsza ryzyko rozlania i rozprysków podczas picia. Silikonowy pierścień uszczelniający zamknięcie zapewnia szczelność.
  • 【Izolacja próżniowa】Izolacja z podwójnymi ściankami utrzymuje temperaturę wewnątrz butelki, niezależnie od temperatury zewnętrznej i utrzymuje napoje schłodzone do 24 godzin, a gorące przez maks. 12 godzin. Nie zawiera BPA, ftalanów i toksyn.
  • 【Modny wygląd】 Ta kolorowa butelka ozdobiona została unikalną natryskiwaną techniką powlekania, która zapewnia trwały kolor powłoki. Termos w kształcie coli jest dostępny w szerokiej gamie unikalnych, żywych wzorów, które nadają mu atrakcyjny wygląd.
  • 【Wygoda i trwałość】Butelki o pojemności 350ml / 500ml / 750ml pasują do większości uchwytów na kubki. Wąski otwór ułatwia picie z butelki i zapobiega rozlaniu. Codzienny towarzysz pasujący do torby na siłownię, plecaka lub teczki.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe


Najczęściej kupowane razem z

  • Lalafancy butelka na wodę ze stali nierdzewnej z izolowanymi próżniowo podwójnymi ściankami, utrzymująca ciepło napojów przez 12 godzin lub niską temperaturę przez 24 godziny - szczelna i wolna od bis-fenolu A (BPA Free) - poj. 350/500/750 ml Sunset Glow-500ml 500ml
  • +
  • Fancytimes Butelka ze stali nierdzewnej na wodę Izolowane próżniowo butelki na wodę Wielokrotnego użytku Butelka z podwójnymi ściankami na napoje 500 ml/750 ml/1000 ml - bez BPA, Szczelna butelka sportowa Utrzymuje zimno przez 24 godziny, a gorąco przez 12 godzin
Suma: 113,71 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Opis produktu

butelka na wodę butelka na wodę butelka na wodę butelka na wodę butelka na wodę Filiżanka do kawy
butelka sportowa butelka na wodę butelka na wodę butelka na wodę butelka na wodę kubek do kawy
Powłoka Matowy/Polerowany Polerowany Polerowany Polerowany Polerowany Matowy/Polerowany
Wybór kolorów 10 9 9 9 7 6
Wymiary 25,4 x 7,6 x 7,6 cm i 150 g 26,5 x 7 x 7 cm i 300 g 26,5 x 7 x 7 cm i 300 g 26,5 x 7 x 7 cm i 300 g 26,5 x 7 x 7 cm i 300 g 20 x 7,2 x 7,2 cm i 300 g
Pojemność 900 ml/30 uncji 500 ml/17 uncji 500 ml/17 uncji 500 ml/17 uncji 500 ml/17 uncji 500 ml/17 uncji

Zmniejsza ilość odpadów z tworzywa sztucznego: Metalowa butelka wielokrotnego użytku ułatwia zatrzymanie korzystania z jednorazowych plastikowych butelek na wodę i przełączanie na butelki ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku!

Wąski otwór w ustach: Nasz wąski otwór ułatwia picie z butelki i pozwala uniknąć rozlania. Otwór jest jeszcze wystarczająco duży, aby zmieścić trochę kruszonego lodu, na wypadek gdybyś szukał zamarzania mózgu.

Odporny na pot i przeciekanie: Przeciekające butelki z wodą należą do przeszłości. Możesz bezpiecznie umieścić napełnioną butelkę do góry nogami w plecaku, nie martwiąc się o rozlanie.

Podwójna ściana: zbudowana z myślą o trwałości, wysokiej jakości stal nierdzewna, izolacja próżniowa. Bez wycieków, bez kondensacji. Świetna butelka do utrzymywania napojów w lecie, utrzymuje ciepło w zimie.

Idealny napój w każdej scenie: Nadaje się do domu, pracy, na siłownię, do uprawiania sportu, w samochodzie, na plaży, na kempingu, podczas wędrówek, jazdy na rowerze, w podróży i do prawie innych aktywności. Większość napojów może być przechowywana wewnątrz – w tym woda, herbata, kawa i wino.

Butelka na wodę ze stali nierdzewnej 500 ml
Butelka na wodę LALAFANCY
Butelka na wodę

Specyfikacja bezpieczeństwa:

Butelka wykonana jest z plastikowej pokrywki ze stali nierdzewnej 18/304 z kopolimeru PP, kopolimeru silikonowego pierścień wykonany jest z gumy silikonowej klasy spożywczej

UWAGA:

Przed użyciem umyć produkt ciepłą wodą. Zaleca się ręczne czyszczenie produktu za pomocą szczotki. Nie wkładać produktu do zmywarki i kuchenki mikrofalowej ani nie zanurzać go w gorącej wodzie. Aby uniknąć rdzy, nie zanurzaj żadnych roztworów ślinowych do tej butelki ze stali nierdzewnej, w tym soku, napojów gazowanych lub napojów fermentowanych. Doceniamy, że podoba Ci się kolor powłoki, aby zachować chwałę butelki, unikaj zarysowań i upuszczenia butelki. W przypadku jednokolorowych butelek znajduje się czarny pasek, to odbicie na zdjęciu.

butelka na wodę

Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

4,4 z 5 gwiazdek
4,4 na 5
272 opinie/i z całego Świata
Jak wygląda obliczanie ocen?

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

FecRyan
5,0 z 5 gwiazdek Great alternative to Chilly Flasks
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 17 sierpnia 2019
Zweryfikowany zakup
28 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Sandra Richardson
3,0 z 5 gwiazdek Works well though a few issues
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 24 sierpnia 2019
Zweryfikowany zakup
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
amazonshopper
5,0 z 5 gwiazdek Very happy. No leaks
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 1 października 2020
Zweryfikowany zakup
Heasman
5,0 z 5 gwiazdek Good Product
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 2 lipca 2019
Zweryfikowany zakup
14 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Michelle
4,0 z 5 gwiazdek Ok
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 10 września 2019
Zweryfikowany zakup