185,33 zł
DARMOWA dostawa: Piątek, 16 kwi
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 1 godz. i 44 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez WIESEMANN 1893 DE w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Zestaw kluczy grzechotkowych 12-częściowy 8-19 mm z 72 zębami WIESEMANN 1893 I klucz oczkowy z grzechotką ze stali Q-30 chromowany I z uchwytem I 81567


Cena: 185,33 zł

Ulepsz swój zakup

  • Zawartość – zestaw kluczy z grzechotką i płaską stroną w rozmiarach 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm w poręcznym uchwycie wielofunkcyjnym. Dla łatwiejszej pracy przy głowicy śruby strona zapadki jest lekko zagięta.
  • grzechotka – mechanizm z grzechotką o drobnym ząbkowaniu z 72 zębami. Szybkie przełączanie dla płynnego ruchu w prawo i w lewo. Strona oczkowa klucza widełkowego jest zagięta pod kątem 15°, co ułatwia pracę.
  • Materiał – hartowana stal Q-30 (odpowiada chromowi i wanadowi) z wysokiej jakości powierzchnią matowo-chromowaną dla optymalnej ochrony przed korozją i długiej żywotności. Wszystkie części są zgodne z obowiązującymi normami DIN ISO 691, DIN ISO 1711.
  • Uchwyt – zestaw kluczy płasko-oczkowych jest dostarczany w ulepszonym uchwycie wielofunkcyjnym, który służy zarówno jako uchwyt na ścianie narzędziowej, jak i dzięki bezpiecznikowi z możliwością ponownego zamknięcia jako środek transportu.
  • WIESEMANN 1893 - wysokiej jakości narzędzia dla rzemieślników i majsterkowiczów. Dzięki ponad stuletniej tradycji narzędzi firma Wiesemann jest jednym z najstarszych producentów narzędzi w Niemczech. WIESEMANN 1893 jest synonimem tradycyjnej niemieckiej jakości z nowoczesnym dystrybutorem online.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii klientów