W jaki sposób Amazon chroni moje dane?

Wszystkie nasze systemy i urządzenia projektujemy z myślą o prywatności użytkowników oraz dokonujemy znacznych inwestycji w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych klientów w ramach całej naszej organizacji.

Stosujemy środki ochrony fizycznej i elektronicznej oraz procedury zabezpieczające w związku z gromadzeniem, przechowywaniem i udostępnianiem danych osobowych. Wdrożone procedury bezpieczeństwa oznaczają, że przed ujawnieniem Tobie danych osobowych możemy zwrócić się do Ciebie o zweryfikowanie tożsamości. Więcej informacji można znaleźć w naszej Informacji o prywatności.

Informacje dotyczące naszych klientów stanowią ważną część naszej działalności. Nigdy nie sprzedajemy danych poszczególnych klientów. Możemy przekazywać dane osobowe klientów innym podmiotom, jednak wyłącznie w celu świadczenia naszych usług lub podporządkowania się obowiązującym przepisom prawa. Przykłady takich sytuacji można znaleźć w naszej Informacji o prywatności.

Istotne znaczenie ma również ochrona hasła oraz komputerów, urządzeń i aplikacji przed nieuprawnionym dostępem. Zalecamy, abyś do konta Amazon używał unikalnego hasła, którego nie używasz do innych kont internetowych. Pamiętaj, aby wylogować się po zakończeniu korzystania ze współdzielonego komputera. Instrukcje, jak wylogować się z konta, można znaleźć na stronie Wylogowywanie z konta w witrynie Amazon, a więcej informacji o bezpiecznym korzystaniu z Internetu na stronie Bezpieczeństwo i prywatność.

Czy ta informacja była pomocna?

Dziękujemy za opinię.

Wybierz opcję, która najlepiej opisuje te informacje:

Dziękujemy. Nie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na Twoją opinię, ale użyjemy tych informacji, aby poprawić naszą pomoc online.