Informacje o programie Realizacja przez Amazon

Przedmioty oznaczone jako "Realizowane przez Amazon" są sprzedawane przez sprzedawcę zewnętrznego, ale wysyłane z centrum logistycznego Amazon.

Co oznacza „Realizacja przez Amazon”?

Przedmioty oznaczone jako „Realizowane przez Amazon” są sprzedawane przez sprzedawcę zewnętrznego, ale wysyłane z centrum logistycznego Amazon. Do przedmiotów tych mają zastosowanie wszystkie nasze standardowe stawki i zasady dostawy, w tym bezpłatna dostawa kwalifikujących się przedmiotów.

Po złożeniu zamówienia data wysyłki i szacowana data dostawy są wyświetlane na stronie Moje konto. Możesz śledzić status dostawy zamówień po wysyłce z centrum logistyki na stronie Moje zamówienia.

Może się też zdarzyć, że wysyłka niektórych przedmiotów sprzedawcy będzie realizowana zarówno przez Amazon, jak i przez samego sprzedawcę zewnętrznego. Wystarczy po prostu zwrócić uwagę na sekcję „Realizowane przez Amazon”.

Jeśli zamówienie jest realizowane przez Amazon.pl, w razie jakichkolwiek pytań pojawiających się po złożeniu zamówienia możesz skontaktować się z działem obsługi klienta firmy Amazon.

Faktury za przedmioty oznaczone jako „Realizowane przez Amazon”

W sprawie zakupów u sprzedawców z platformy Marketplace Amazon.pl należy kontaktować się nie z serwisem Amazon.pl, ale raczej z odpowiednim sprzedawcą. Sprzedawca posiada wszystkie dane związane z zamówieniem, i to on jest odpowiedzialny za wysłanie faktury na adres rozliczeniowy.

Jeśli nie otrzymałeś faktury za zamówienie od sprzedawcy zewnętrznego, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Następnie to my skontaktujemy się bezpośrednio ze sprzedającym, aby poprosić o wystawienie właściwej faktury, jednak nie możemy zagwarantować powodzenia w tej sprawie.

Możliwy adres dostawy dla przedmiotów oznaczonych jako „Realizowane przez Amazon”

Wszelkie ograniczenia dotyczące możliwości dostawy pozostają w gestii dostawcy zewnętrznego. Jeśli nie można zrealizować dostawy na żądany adres, po wprowadzeniu adresu dostawy w formularzu zamówienia zostanie wyświetlony komunikat o błędzie.

Zwracanie przedmiotów oznaczonych jako „Realizowane przez Amazon”

Wysyłane przez nas przedmioty zostaną również przez nas odebrane. W tym celu zapraszamy do skorzystania z naszego centrum obsługi zwrotów. Informacje na temat zwrotu przedmiotów zakupionych na platformie Marketplace w serwisie Amazon.pl można znaleźć na naszej stronie pomocy Zwroty zamówień i pieniędzy na platformie Marketplace.

Czy ta informacja była pomocna?

Dziękujemy za opinię.

Wybierz opcję, która najlepiej opisuje te informacje:

Dziękujemy. Nie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na Twoją opinię, ale użyjemy tych informacji, aby poprawić naszą pomoc online.