Informacje o darmowej dostawie realizowanej przez serwis Amazon

Usługa darmowej dostawy obejmuje wiele przedmiotów i miejsc dostawy.

Dostawa na terenie Polski

Przedmioty

Dostawa standardowa

Minimalna kwota zamówienia wynosi 100 zł

Wszystkie przedmioty*

* Jeśli cechy produktu i związane z tym koszty wykluczają darmową dostawę, przejdź na stronę szczegółowych informacji o przedmiocie, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami o kosztach dostawy.


Regulamin

Wszystkie miejsca dostawy

  • Minimalna kwota zamówienia w przypadku darmowej dostawy jest obliczana na podstawie ceny brutto produktu. Karty podarunkowe, bony podarunkowe, cyfrowe treści do pobrania i e-booki nie są wliczane do minimalnej kwoty zamówienia.
  • Darmowa dostawa dotyczy tylko przedmiotów wysyłanych bezpośrednio przez Amazon.pl oraz sprzedawców zewnętrznych korzystających z centrów logistycznych Amazon (Realizacja przez Amazon). Darmowa dostawa do wszystkich miejsc nie dotyczy przedmiotów oferowanych przez sprzedawców zewnętrznych na platformie Marketplace w serwisie Amazon.pl, których dostawa nie jest realizowana przez serwis Amazon.pl. W takich przypadkach mogą zostać naliczone koszty wysyłki. Więcej informacji znajduje się na stronie Zamawianie u sprzedawcy z platformy Marketplace i Dostawy zamówień złożonych na platformie Marketplace w serwisie Amazon.pl.
  • Jeśli usuniesz z zamówienia kwalifikujące się przedmioty, a całkowita wartość zamówienia po usunięciu tych przedmiotów jest niższa od minimalnej kwoty zamówienia, zostaną naliczone standardowe koszty dostawy.
  • Jeśli chcesz wysłać zamówienie na kilka adresów, wartość zamówienia wysłanego w przeliczeniu na każdy adres musi być co najmniej równa minimalnej kwocie zamówienia wymienionej w powyższej tabeli lub od niej wyższa.
  • Do każdego przedmiotu zostaną naliczone koszty przesyłki i opakowania zgodnie z kosztami i warunkami dostawy standardowej serwisu Amazon.
  • Obowiązują Ogólne warunki korzystania z serwisu Amazon.pl.

Powrót do góry

Czy ta informacja była pomocna?

Dziękujemy za opinię.

Wybierz opcję, która najlepiej opisuje te informacje:

Dziękujemy. Nie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na Twoją opinię, ale użyjemy tych informacji, aby poprawić naszą pomoc online.