Wyszukiwanie i przeglądanie przedmiotów

Jeśli szukasz konkretnego przedmiotu, wprowadź odpowiednie słowa kluczowe w polu wyszukiwania na stronie pomocy serwisu Amazon.pl, a otrzymasz zestawienie wszystkich pasujących wyników. Aby uzyskać lepsze wyniki, ogranicz wyszukiwanie do odpowiedniej kategorii w menu rozwijanym obok pola wprowadzania.

Opcje sortowania

Kiedy kupujesz w Amazon, chcemy ułatwić Ci odnajdywanie przedmiotów, które chcesz nabyć – niezależnie od tego, czy wiesz dokładnie, czego chcesz, czy potrzebujesz pomocy. Niektóre opcje sortowania dostępne w serwisie Amazon to:

„Amazon przedstawia”: Kiedy wybieramy produkty w kategorii „Amazon przedstawia”, bierzemy pod uwagę różne czynniki, w tym działania klientów (np. częstotliwość zakupów danego produktu), informacje dotyczące produktu (takie jak nazwa, cena i opis), dostępność, szybkość dostawy, koszty (takie jak koszty wysyłki) oraz to, czy naszym zdaniem produkt będzie interesujący (np. w kontekście nowych produktów).

„Średnia ocena klientów” sortuje produkty w oparciu o opinie klientów, w tym średnią liczbę gwiazdek z maksymalnie 5 przyznawanych przez klientów oraz liczbę opinii dla danego produktu.

„Nowości” sortuje produkty w oparciu o pierwotną datę dostępności w Amazon.

„Cena: malejąco” sortuje produkty w oparciu o cenę. Produkty posiadające najwyższą cenę znajdują się na szczycie, a produkty posiadające najniższą cenę na dole listy.

„Cena: rosnąco” sortuje produkty w oparciu o cenę. Produkty posiadające najniższą cenę znajdują się na szczycie, a produkty posiadające najwyższą cenę na dole listy.

Możesz wyszukiwać określone przedmioty poprzez wprowadzanie konkretnych słów kluczowych w polu wyszukiwania. System wyświetli wszystkie pasujące wyniki. Aby przeglądać według kategorii, wybierz kategorię produktu z menu rozwijanego obok przycisku Szukaj i kliknij przycisk Przejdź.

Uwaga: Wszystkie dostępne informacje możesz znaleźć na stronie szczegółowych informacji o przedmiocie. Niestety, nie mamy żadnych innych danych. Na stronie szczegółowych informacji zwykle znajdują się recenzje klientów, które czasami zawierają przydatne informacje na temat zawartości i zgodności produktów. W przypadku wielu przedmiotów dostępne są też zdjęcia opakowań z dokładnymi informacjami, np. o wartości odżywczej czy alergenach. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi w naszym sklepie, możesz wyszukać informacje o produkcie lub znaleźć dane kontaktowe producenta w Internecie.

Czy ta informacja była pomocna?

Dziękujemy za opinię.

Wybierz opcję, która najlepiej opisuje te informacje:

Dziękujemy. Nie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na Twoją opinię, ale użyjemy tych informacji, aby poprawić naszą pomoc online.