Koszty i terminy dostaw na terenie Polski

Oferujemy różne opcje wysyłki.

Uwaga: Należy pamiętać, że poniższe informacje na temat kosztów dostawy dotyczą jedynie zamówień dostarczonych przez firmę Amazon (zrealizowanych przez firmę Amazon). Koszty wysyłki zamówień z platformy Marketplace realizowanych przez sprzedawców mogą różnić się od kosztów zamówień realizowanych przez Amazon, a niektórzy sprzedawcy Marketplace pobierają opłaty za wysyłkę. Standardowa dostawa staje się bezpłatna w przypadku zamówień o wartości ponad 100 zł realizowanych przez Amazon, jednak Amazon nie kontroluje kosztów wysyłki sprzedawcy. Koszty te w przypadku przedmiotów sprzedawanych i wysyłanych przez sprzedawców Marketplace obowiązują nawet wtedy, gdy wartość koszyka przekroczy próg 100 zł określony przez Amazon. Przedmioty sprzedawane i wysyłane przez sprzedawcę są oznaczone na stronie z informacjami szczegółowymi o produkcie następująco: „Wysyłane i sprzedawane przez [NAZWA SPRZEDAWCY]”. Koszty wysyłki zostaną wyświetlone w trakcie procesu zamawiania w danych szczegółowych o sprzedawcy oraz w podsumowaniu oferty przy kasie. Dobra wiadomość jest taka, że wielu sprzedawców już dziś wysyła przedmioty bezpłatnie. Jeśli chcesz skontaktować się ze sprzedawcą, przejdź na naszą stronę pomocy, Kontakt ze sprzedawcami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Metoda dostawy Koszty dostawy

Dostawa standardowa

(Dostawa 2-3 dni roboczych * od daty złożenia zamówienia)

Do drzwi: 11,99 zł za dostawę**

Punkt odbioru/paczkomat: 8,99 zł za dostawę**

(jeśli kwota zamówienia wynosi mniej niż 100 zł)

Dostawa priorytetowa

(Dostawa następnego dnia roboczego od daty złożenia zamówienia)

14,99 zł za dostawę**

Podane czasy dostaw mają zastosowanie tylko w przypadku przedmiotów z oznaczeniem „W magazynie”.

* Jeśli zamówiony przedmiot jest wysyłany z międzynarodowego centrum logistycznego, dostawa może przedłużyć się o 2 dni robocze. Te dodatkowe dni są już uwzględnione w szacowanym czasie dostawy wyświetlanym podczas składania zamówienia.

** W niektórych przypadkach łączymy przedmioty z kilku zamówień i przesyłamy je jako jedną dostawę.

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, koszty wysyłki są niezależne od wartości i liczby zamówionych przedmiotów.

Koszty wysyłki zawierają podatek VAT.

Klienci zarejestrowani jako podatnicy VAT w kraju członkowskim UE, z ważnym numerem identyfikacji podatkowej VAT wydanym przez kraj członkowski UE, mogą zgodnie z poniższymi warunkami podać ten numer identyfikacyjny VAT i dokonywać w serwisie Amazon.pl zakupów jako klienci zarejestrowani jako podatnicy VAT na terenie UE.

Czy ta informacja była pomocna?

Dziękujemy za opinię.

Wybierz opcję, która najlepiej opisuje te informacje:

Dziękujemy. Nie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na Twoją opinię, ale użyjemy tych informacji, aby poprawić naszą pomoc online.