Informacje o fakturach VAT

Informacje na temat uzyskiwania faktury VAT dla zamówienia różnią się w zależności od sprzedawcy.

Zamówienia złożone w serwisie Amazon i zrealizowane przez Amazon

Możesz uzyskać wersję podsumowania zamówienia do druku na stronie Moje konto. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Drukowanie faktury.

Jeśli potrzebujesz kopii szczegółowej faktury VAT dla zamówień złożonych tylko w serwisie Amazon, możesz znaleźć wersję do druku na stronie Moje konto. Niestety nie możemy wysyłać faktur jako załączników do wiadomości e-mail.

Uwaga: Adres rozliczeniowy to adres powiązany z Twoją metodą płatności. Możesz zmienić swój adres rozliczeniowy na stronie Moje konto, wybierając pozycję Zarządzaj metodami płatności

Ważne: Po rozpoczęciu procesu wysyłki nie będzie już możliwe modyfikowanie zawartości szczegółowej faktury VAT. Twoja szczegółowa faktura VAT będzie widoczna na stronie Moje konto zaraz po wysłaniu do Ciebie zamówienia.

Jeśli zamówienie zawierało prezent

Jeśli zamówienie zawierało prezent skontaktuj się z nami. Niestety nie możemy wysyłać faktur jako załączników do wiadomości e-mail.

Zamówienia z dostawą realizowaną przez Amazon

Niektórzy sprzedawcy z platformy Marketplace korzystają z usługi Amazon Tax Calculation, dzięki czemu serwis Amazon może w imieniu sprzedawcy udostępnić Ci fakturę VAT za zamówienie. Jeśli potrzebujesz faktury VAT za przedmiot oznaczony jako „Realizowany przez Amazon” i nie widzisz faktury VAT dostępnej w szczegółach zamówienia na stronie Moje zamówienia skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą.

Zamówienia składane u sprzedawców na platformie Marketplace i przez nich realizowane

Niektórzy sprzedawcy z platformy Marketplace korzystają z usługi Amazon Tax Calculation, dzięki czemu serwis Amazon może w imieniu sprzedawcy udostępnić Ci fakturę VAT za zamówienie. Jeśli potrzebujesz faktury VAT i nie ma jej na stronie Moje zamówienia, skontaktuj się w tej sprawie bezpośrednio ze sprzedawcą.

Czy ta informacja była pomocna?

Dziękujemy za opinię.

Wybierz opcję, która najlepiej opisuje te informacje:

Dziękujemy. Nie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na Twoją opinię, ale użyjemy tych informacji, aby poprawić naszą pomoc online.