Bezpłatna dostawa zamówień w serwisie Amazon

Usługa darmowej dostawy obejmuje wiele produktów i miejsc dostawy w przypadku dostaw realizowanych przez Amazon.

Dostawa na terenie Polski

Produkty

Dostawa standardowa

Minimalna kwota zamówienia wynosi 40 zł

Wszystkie produkty*

* Jeśli cechy produktu i związane z tym koszty wykluczają darmową dostawę, przejdź na stronę szczegółowych informacji o przedmiocie, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami o kosztach dostawy.

Powrót do góry


Regulamin

Wszystkie miejsca dostawy

  • Minimalna kwota zamówienia w przypadku bezpłatnej dostawy jest obliczana na podstawie ceny brutto produktu. Karty podarunkowe, bony podarunkowe, cyfrowe treści do pobrania i e-booki nie są wliczane do minimalnej kwoty zamówienia.
  • Darmowa dostawa dotyczy tylko produktów wysyłanych bezpośrednio przez Amazon.pl oraz sprzedawców zewnętrznych korzystających z centrów logistycznych Amazon (Realizacja przez Amazon). Darmowa dostawa do wszystkich miejsc nie dotyczy produktów oferowanych przez sprzedawców zewnętrznych na platformie handlowej Amazon.pl, których dostawa nie jest realizowana przez serwis Amazon.pl. W takich przypadkach mogą zostać naliczone koszty wysyłki. Więcej informacji znajduje się na stronie Zamawianie u sprzedawcy zewnętznego i Dostawa zamówień z platformy Marketplace.
  • Jeśli usuniesz z zamówienia kwalifikujące się produkty, a całkowita wartość zamówienia po usunięciu tych produktów jest niższa od minimalnej kwoty zamówienia, zostaną naliczone standardowe koszty dostawy.
  • Jeśli chcesz wysłać zamówienie na kilka adresów, wartość zamówienia wysłanego na każdy adres musi być równa minimalnej kwocie zamówienia wymienionej w powyższej tabeli lub od niej wyższa.
  • Do każdego produktu naliczone zostaną koszty przesyłki i opakowania zgodnie z kosztami i warunkami dostawy standardowej serwisu Amazon.
  • Obowiązuje ogólny regulamin korzystania z serwisu Amazon.pl.

Powrót do góry

Czy ta informacja była pomocna?

Dziękujemy za opinię.

Wybierz opcję, która najlepiej opisuje te informacje:

Dziękujemy. Nie możemy bezpośrednio odpowiedzieć na Twoją opinię, ale użyjemy tych informacji, aby poprawić naszą pomoc online.