Ustaw preferencje dotyczące plików cookie

Używamy plików cookie i podobnych niezbędnych narzędzi, aby umożliwiać Ci dokonywanie zakupów, poprawić Twoje doświadczenia zakupowe oraz świadczyć usługi, tak jak opisano to w Informacji na temat plików cookie.Używamy również tych plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług (na przykład poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), abyśmy mogli wprowadzać ulepszenia.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy również używać plików cookie, aby dopełnić Twoje doświadczenia zakupowe w sklepach Amazon, tak jak opisano to w informacjach na temat plików cookie. Obejmuje to korzystanie z naszych własnych plików cookie i plików cookie innych firm, które przechowują lub mają dostęp do standardowych informacji o urządzeniu np. unikalny identyfikator. Podmioty trzecie używają plików cookie do wyświetlania spersonalizowanych reklam, dokonywania pomiarów dotyczących tych reklam, analizowania grup odbiorców oraz opracowywania i ulepszania produktów. Kliknij opcję „Dostosuj pliki cookie”, aby odrzucić stosowanie plików cookie, dokonać bardziej szczegółowego wyboru lub dowiedzieć się więcej. W dowolnym momencie możesz zmienić swój wybór. W tym celu wystarczy otworzyć Preferencje dotyczące plików cookie, tak jak opisano to w Informacji o plikach cookie. Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób i do jakich celów Amazon wykorzystuje dane osobowe (takie jak historia zamówień w sklepie Amazon), przejdź do strony Informacja o prywatności.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 16 sierpnia 2021
Generalnie jak na czytnik ebook ów do 500zł wydaje mi się, że lepszego bym nie znalazł.
Kupiłem na promocji za 290zl przyszedł błyskawicznie w idealnym stanie.
Książki może wrzucać sobie własne prze pc, za pomocą kabla bezpośrednio na urządzenie lub przy pomocy calibre po przekonwertowaniu.
Książek mieści się naprawdę sporo. Sam czytnik jest maleńki, lekki i wygodny w trzymaniu.
Czytam weeb novelki w formacie pdf oraz mobi, zakupione książki na amazonke oraz własną kolekcje kupiona z różnych źródeł. Czytnik długo trzyma na jednym ładowaniu jak się tylko czyta i nie ma się włączonego WiFi lub bluetooth.
Łatwo się korzysta oraz można dostosować wielkość oraz typ czciaki.
Polecam 10/10 za tą cenę.

PS. Jak by się ktoś zastanawiał czy na ekranie eink mogą być tzw. "martwe piksele" na takowych nie istnieją. Co najwyżej możesz mieć :"burst e-ink capsule" samą nie wiem jak to nazwać po polsku: pękniętą kapsułkę tuszu, czy coś w tym stylu. W tych matrycach nie ma pikseli. Sam ebook może mieć jakiś defekt ale najczęściej to nie przeszkadza przy czytaniu. A jak ktoś oczekuje jakości z tabletów graficznych dla artystów z matrycą eink to niech wyda te 2-4 tysiące i dopiero wtedy płaczę.
Jeszcze raz polecam produkt.
5,0 z 5 gwiazdek Za taką cenę najlepszy
Od: NaniOniiSan dnia 16 sierpnia 2021
Kupiłem na promocji za 290zl przyszedł błyskawicznie w idealnym stanie.
Łatwo się korzysta oraz można dostosować wielkość oraz typ czciaki.
Polecam 10/10 za tą cenę.

Jeszcze raz polecam produkt.
Obrazy w tej opinii
10 użytkowników uznało opinię za pomocną