Ustaw preferencje dotycz膮ce plik贸w cookie

U偶ywamy plik贸w cookie i podobnych narz臋dzi, kt贸re s膮 niezb臋dne, aby umo偶liwi膰 Ci robienie zakup贸w, poprawi膰 Twoje do艣wiadczenia zakupowe i 艣wiadczy膰 nasze us艂ugi, jak szczeg贸艂owo opisano w naszej Informacji o plikach cookie. U偶ywamy r贸wnie偶 tych plik贸w cookie, aby zrozumie膰, w jaki spos贸b klienci korzystaj膮 z naszych us艂ug (na przyk艂ad poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), aby艣my mogli wprowadza膰 ulepszenia.

Je艣li wyrazisz zgod臋, b臋dziemy r贸wnie偶 u偶ywa膰 plik贸w cookie, aby dope艂ni膰 Twoje do艣wiadczenia zakupowe, zgodnie z opisem w naszej Informacji o plikach cookie. Obejmuje to u偶ywanie plik贸w cookie podmiot贸w trzecich w celu wy艣wietlania i pomiaru reklam opartych na zainteresowaniach. Kliknij 鈥濪ostosuj pliki cookie鈥, aby odrzuci膰 te pliki cookie, dokona膰 bardziej szczeg贸艂owych wybor贸w lub dowiedzie膰 si臋 wi臋cej.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 13 marca 2021
Na Amazonie jest wiele opinii w innych j臋zykach, kt贸re narzekaj膮 na brak mo偶liwo艣ci 艂膮czenia z Spotify. Na szcz臋艣cie Alexa w Polsce nie ma z tym problemu. Potwierdzam opinie przedm贸wcy o mikrofonie, m贸g艂by zbiera膰 lepiej. Musz臋 m贸wi膰 g艂o艣no. Na szcz臋艣cie urz膮dzenie rozpoznaje m贸j angielski z koszmarnym akcentem. Sam d藕wi臋k, jak na tak niewielki sprz臋t jest 艣wietny. Mocne basy i dobre wysokie tony. Polecam!
5,0 z 5 gwiazdek Idealny do Spotify 馃憤
Od: Marcin Kozlowski dnia 13 marca 2021
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta
Jeden u偶ytkownik uzna艂 opini臋 za pomocn膮
Zg艂o艣 nadu偶ycie Link sta艂y

Szczeg贸艂y produktu