Ustaw preferencje dotyczące plików cookie

Używamy plików cookie i podobnych narzędzi, które są niezbędne, aby umożliwić Ci robienie zakupów, poprawić Twoje doświadczenia zakupowe i świadczyć nasze usługi, jak szczegółowo opisano w naszej Informacji o plikach cookie. Używamy również tych plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług (na przykład poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), abyśmy mogli wprowadzać ulepszenia.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy również używać plików cookie, aby dopełnić Twoje doświadczenia zakupowe, zgodnie z opisem w naszej Informacji o plikach cookie. Obejmuje to używanie plików cookie podmiotów trzecich w celu wyświetlania i pomiaru reklam opartych na zainteresowaniach. Kliknij „Dostosuj pliki cookie”, aby odrzucić te pliki cookie, dokonać bardziej szczegółowych wyborów lub dowiedzieć się więcej.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 24 kwietnia 2021
Przesiadka z białego Paperwhite 3 na ten i różnica niebo a ziemia. W poprzednim modelu (to już moja wina) bardzo przeszkadzała mi biała ramka, taki cień na dole, oraz rażoce w oczy podświetlenie i ten kontrast między ramką a ekranem.. Teraz jest super, wygodnie elegacko!
Zgłoś nadużycie Link stały

Szczegóły produktu