Ustaw preferencje dotyczące plików cookie

Używamy plików cookie i podobnych niezbędnych narzędzi, aby umożliwiać Ci dokonywanie zakupów, poprawić Twoje doświadczenia zakupowe oraz świadczyć usługi, tak jak opisano to w Informacji na temat plików cookie.Używamy również tych plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług (na przykład poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), abyśmy mogli wprowadzać ulepszenia.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy również używać plików cookie, aby dopełnić Twoje doświadczenia zakupowe w sklepach Amazon, tak jak opisano to w informacjach na temat plików cookie. Obejmuje to korzystanie z naszych własnych plików cookie i plików cookie innych firm, które przechowują lub mają dostęp do standardowych informacji o urządzeniu np. unikalny identyfikator. Podmioty trzecie używają plików cookie do wyświetlania spersonalizowanych reklam, dokonywania pomiarów dotyczących tych reklam, analizowania grup odbiorców oraz opracowywania i ulepszania produktów. Kliknij opcję „Dostosuj pliki cookie”, aby odrzucić stosowanie plików cookie, dokonać bardziej szczegółowego wyboru lub dowiedzieć się więcej. W dowolnym momencie możesz zmienić swój wybór. W tym celu wystarczy otworzyć Preferencje dotyczące plików cookie, tak jak opisano to w Informacji o plikach cookie. Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób i do jakich celów Amazon wykorzystuje dane osobowe (takie jak historia zamówień w sklepie Amazon), przejdź do strony Informacja o prywatności.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 21 kwietnia 2021
Zacznę od względnych pozytywów:
+ jakość wykonania
+ bateria długo trzyma
+ jakość ANC - dobra, ale bez szału

Minusy:
- co drugie włączenie słuchawek - przy telekonferencji z laptopa - metaliczne dźwięki i jakość dźwięku nie do użytku (laptop dość nowy, intel i7 9th - z innymi słuchawkami działa bez zająknięcia) - może kiedyś naprawią aktualizacją, na razie dramat to mało powiedziane
- przy podłączeniu dwóch urządzeń jakość mocno obrywa
- brak aplikacji do sterowania z Windows - przy trybie połączenia jednego urządzenia (jakosć!) trzeba odłączyć od komputera, podłączyć do komórki, coś zmienić w konfiguracji, odłączyć od komórki i podłączyć do komputera - porażka

Podsumowując - jeżeli chcesz tylko słuchać muzyki i używać ANC w połączeniu z telefonem - to OK, w innym przypadku nie polecam. U mnie poległy na całej linii
4 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie Link stały