Ustaw preferencje dotyczące plików cookie

Używamy plików cookie i podobnych narzędzi, które są niezbędne, aby umożliwić Ci robienie zakupów, poprawić Twoje doświadczenia zakupowe i świadczyć nasze usługi, jak szczegółowo opisano w naszej Informacji o plikach cookie. Używamy również tych plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług (na przykład poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), abyśmy mogli wprowadzać ulepszenia.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy również używać plików cookie, aby dopełnić Twoje doświadczenia zakupowe, zgodnie z opisem w naszej Informacji o plikach cookie. Obejmuje to używanie plików cookie podmiotów trzecich w celu wyświetlania i pomiaru reklam opartych na zainteresowaniach. Kliknij „Dostosuj pliki cookie”, aby odrzucić te pliki cookie, dokonać bardziej szczegółowych wyborów lub dowiedzieć się więcej.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 6 kwietnia 2021
Do zakupu tego modelu korzystałem z Kindle classic z 2012 r. (z bocznymi przyciskami), który notabene działa bezproblemowo do dzisiaj. Jednak po takim czasie stwierdziłem, że pora na przesiadkę i nie zawiodłem się: podświetlenie (wreszcie mogę czytać wieczorem lub nocą i nie denerwować żony), lepsza rozdzielczość (wreszcie litery są ostre jak brzytwa) no i jakość wykonania nadal na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam!
9 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie Link stały