Ustaw preferencje dotyczące plików cookie

Używamy plików cookie i podobnych narzędzi, które są niezbędne, aby umożliwić Ci robienie zakupów, poprawić Twoje doświadczenia zakupowe i świadczyć nasze usługi, jak szczegółowo opisano w naszej Informacji o plikach cookie. Używamy również tych plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług (na przykład poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), abyśmy mogli wprowadzać ulepszenia.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy również używać plików cookie, aby dopełnić Twoje doświadczenia zakupowe, zgodnie z opisem w naszej Informacji o plikach cookie. Obejmuje to używanie plików cookie podmiotów trzecich w celu wyświetlania i pomiaru reklam opartych na zainteresowaniach. Kliknij „Dostosuj pliki cookie”, aby odrzucić te pliki cookie, dokonać bardziej szczegółowych wyborów lub dowiedzieć się więcej.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 9 marca 2021
To jest chyba 5'ta Alexa - ale pierwsza z następnej generacji. Super wygląda jako kula na biurku. Jestem zdziwiony jej dźwiękiem - gra znakomicie. Fajnie, że jest bramka Zeegbee do podłączenia dodatkowych urządzeń ze smart home.
Szkoda jednak, że brakuje języka polskiego. Nie jest to problemem, ale jednak. I jak już oficjalnie Amazon.pl pojawiło się w Polsce to dokumentacja samego urządzenia jest w języku polskim - super dla tych co zaczynają przygodę z Alex'a a potrzebują informacji jak skonfigurować. Podsumowaniem niech będzie - fajnie wygląda i ma bardzo ładny i wyraźny dźwięk! Szczerze polecam.
Obraz klienta
5,0 z 5 gwiazdek Kolejna generacja jeszcze lepsza.
Od: Shaqui dnia 9 marca 2021
Obrazy w tej opinii