Ustaw preferencje dotyczące plików cookie

Używamy plików cookie i podobnych narzędzi, które są niezbędne, aby umożliwić Ci robienie zakupów, poprawić Twoje doświadczenia zakupowe i świadczyć nasze usługi, jak szczegółowo opisano w naszej Informacji o plikach cookie. Używamy również tych plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług (na przykład poprzez pomiar odwiedzin w witrynie), abyśmy mogli wprowadzać ulepszenia.

Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy również używać plików cookie, aby dopełnić Twoje doświadczenia zakupowe, zgodnie z opisem w naszej Informacji o plikach cookie. Obejmuje to używanie plików cookie podmiotów trzecich w celu wyświetlania i pomiaru reklam opartych na zainteresowaniach. Kliknij „Dostosuj pliki cookie”, aby odrzucić te pliki cookie, dokonać bardziej szczegółowych wyborów lub dowiedzieć się więcej.

Dostosuj pliki cookie

Recenzja klienta

Recenzja z Polski z dnia 9 marca 2021
To już kolejna Alexa w domu. Polecam bo w porównianiu do wersji Dot 3 ma znacznie lepszy dźwięk. Dużo możliwości podłączenia peryferiów i sterowania automatyką; odkurzarz, oczyszczacz itd. W małym salonie może zastąpić zestaw audio. Minusem jest tryb Aux in - podłączane urządzenia działają niezwykle cicho.
Zgłoś nadużycie Link stały

Szczegóły produktu