216,99zł
DARMOWA dostawa czwartek, 8 grudnia
Spodziewana dostawa po Mikołajkach. Potrzebujesz prezentu wcześniej? Wyślij kartę podarunkową Amazon mailem w kilka minut!
Dostępny.
[{"displayPrice":"216,99 zł","priceAmount":216.99,"currencySymbol":"zł","integerValue":"216","decimalSeparator":",","fractionalValue":"99","symbolPosition":"right","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"r3Um9ksGpgb3uGx8XoS5VyuShDJYXyC92LkZmPtehLYOFp3w4%2FZZfqcXRvC%2FnJ1gXRxj8DHlSufHzLkXx3DRvbfowXJa8t%2FCkjTcxt1Qgh7MBQ2svNq6%2B48jr4pdeyfoQ1uCC3rJxjgiPK1Bfha7BIPD8YkTRMO4","locale":"pl-PL","buyingOptionType":"NEW"}]
216,99 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
216,99 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez Amazon.
Zasady dotyczące zwrotów: Możliwość zwrotu do 31 stycznia 2023
Przedmioty kupione pomiędzy 1 listopada i 31 grudnia 2022, mogą zostać zwrócone do 31 stycznia 2023
Fire TV Stick 4K Max wers... został dodany do Twojego koszyka
Zaznaczyłeś to jako prezent, więc nie będzie on powiązany z Twoim kontem. Aby połączyć z Twoim kontem, najpierw usuń zaznaczenie „To prezent”
Łączenie konta nie jest dostępne przy zamawianiu więcej niż $PREREG_MAX_QUANTITY sztuk tego urządzenia.

Fire TV Stick 4K Max wersja międzynarodowa, odtwarzacz multimedialny, Wi-Fi 6, Pilot Alexa Voice Remote (pozwala sterować telewizorem)

4,5 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 205

Okazja Black Friday
-30% 216,99zł
Najniższa ostatnia cena: 309,99zł

Jest to najniższa cena produktu na Amazon.pl w ciągu ostatnich 30 dni przed zastosowaniem obniżki ceny.
Więcej informacji

Ulepsz swój zakup

  • Nasz najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny: o 40% wydajniejszy niż Fire TV Stick 4K, z szybszym uruchamianiem aplikacji i płynniejszą nawigacją.
  • Obsługa sieci Wi-Fi 6 generacji: ciesz się płynniejszym odtwarzaniem 4K na wielu urządzeniach Wi-Fi 6.
  • Kinowe wrażenia: oglądaj w żywej jakości 4K Ultra HD z obsługą Dolby Vision, HDR, HDR10+ i wciągającym dźwiękiem Dolby Atmos.
  • Niekończąca się rozrywka: odtwarzaj tysiące filmów i odcinków seriali telewizyjnych z serwisów Netflix, Prime Video, YouTube i innych oraz słuchaj milionów utworów. Mogą obowiązywać opłaty za subskrypcję.
  • Pilot Alexa Voice Remote: wyszukiwanie i uruchamianie treści za pomocą głosu. Szybkie przechodzenie do ulubionych aplikacji dzięki zaprogramowanym przyciskom. Sterowanie zasilaniem i głośnością za pomocą jednego pilota.
  • Zrób więcej ze swoim kompatybilnym inteligentnym domem: zobacz obraz z kamery przy drzwiach wejściowych bez zatrzymywania video dzięki funkcji Live View Picture-in-Picture. Poproś Alexę o sprawdzenie pogody lub przyciemnienie świateł.

Uwaga:

Wyszukiwanie głosowe Alexa dostępne tylko w języku angielskim.
Nie każda aplikacja oferuje takie same możliwości sterowania głosem. Niektóre aplikacje, w tym Netflix, Prime Video i YouTube, zostały bardziej zintegrowane z Alexą, umożliwiając przeglądanie i wyszukiwanie w aplikacjach, zagłębianie się w konkretne tytuły i więcej.
Dolby Atmos jest dostępny w wybranych tytułach po podłączeniu do kompatybilnego sprzętu.
Aby korzystać z Wi-Fi 6, potrzebny jest router zgodny z Wi-Fi 6, ale Fire TV Stick 4K Max jest również kompatybilny z wcześniejszymi routerami Wi-Fi. Fire TV Stick 4K Max jest kompatybilny z telewizorami HD i telewizorami 4K UHD. Odtwarzanie 4K wymaga telewizora 4K UHD i dostępnej treści w rozdzielczości 4K.

Porównaj urządzenia Fire TV

Cena Od: 139,99 zł Od: 216,99 zł
Oceny 4,3 z 5 gwiazdek (160) 4,5 z 5 gwiazdek (205)
Najlepiej nadaje się do: Odtwarzania w jakości HD wraz z wygodym sterowaniem telewizorem. Odtwarzana w wysokiej jakości 4K z obsługą Wi-Fi 6.
Obsługuje rozdzielczość 1080p Full HD (1920 x 1080) check mark check mark
Obsługuje rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 x 2160) check mark
Obsługa Dolby Vision (obraz HDR zapewniający żywsze kolory) check mark
Zestaw głośnomówiący z Alexą
Obsługa Wi-Fi 6 check mark
Live view Picture-in-Picture (Obraz w obrazie) check mark
Pojemność 8 GB 8 GB
Pamięć operacyjna 1 GB 2 GB
Obsługa audio Dolby Atmos Audio Dolby Atmos Audio
Czterordzeniowy procesor CPU 1,7 GHz, GPU 650 MHz CPU 1,8 GHz, GPU 750 MHz
Dostępna rozrywka

Fire TV Stick - wersja międzynarodowa zapewnia łatwy dostęp do treści. Może być wymagana subskrypcja.

Dostępna rozrywka

Członkowie Prime otrzymują więcej z Fire TV

Członkowie Prime otrzymują więcej z Fire TV

Członkostwo Amazon Prime Video zapewnia dostęp do ponad tysiąca filmów i seriali telewizyjnych. Na Amazon Originals znajdziesz komedie, dramaty i programy rodzinne w serwisie Prime Video, takie jak „The Grand Tour“, „The Boys“ i „Just Add Magic“, a także nagradzane seriale „Wspaniała pani Maisel“ i „Człowiek z Wysokiego Zamku“.

Łatwa konfiguracja i obsługa

Łatwa konfiguracja i obsługa

1.

Podłącz Fire TV Stick 4K Max bezpośrednio do telewizora HD lub użyj dołączonego przedłużacza HDMI.

Łatwa konfiguracja i obsługa

2.

Podłącz do gniazdka ściennego.

Łatwa konfiguracja i obsługa

3.

Połącz się z Internetem i ciesz się rozrywką.

Każdy dzień jest Dniem Ziemi

Nie musisz być naukowcem zajmującym się ochroną środowiska, aby dokonywać wyborów zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zrównoważony rozwój uwzględniliśmy w konstrukcji tego urządzenia. Oto jak:

Materials

Materiały

Odtwarzacz multimedialny wykonany w 50% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Pilot wykonany w 20% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Kabel i adapter nie są dołączone.

Low Power Mode (Wall Powered Devices)

Tryb zasilania

Aby zmniejszyć zużycie energii, urządzenie przechodzi w tryb niskiego poboru mocy, gdy przechodzi w stan uśpienia.

Dane Techniczne

Fire TV Stick

Fire TV Stick

Rozmiar

99 x 30 x 14 mm (tylko obudowa), 108 x 30 x 14 mm (wraz z wtyczką)

*Waga *

48,4 g

Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od procesu produkcyjnego.

Procesor

Quad-core 1,8 GHz MT 8696

Procesor graficzny GPU

IMG GE8300, 750 MHz

Pamięć

8 GB

Wi-Fi

MT7921LS. Obsługuje sieci 802.11 a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6).

Bluetooth

Bluetooth 5.0 i Bluetooth Low Energy. Sparuj z kompatybilnymi głośnikami Bluetooth, słuchawkami, kontrolerami gier wideo i innymi urządzeniami.

Obsługa głosowa

Tak, za pomocą pilota głosowego Alexa (w zestawie) lub bezpłatnej aplikacji Fire TV (dostępnej do pobrania na Fire OS, Androida i iOS).

Sterowanie urządzeniami za pomocą dołączonego pilota ze sterowaniem głosowym Alexa

Dołączony pilot głosow Alexa może sterować urządzeniem Fire TV Stick 4K Max i niektórymi funkcjami (takimi jak zasilanie i głośność) w szerokiej gamie zgodnych urządzeń z obsługą podczerwieni, w tym telewizorów, soundbarów i amplitunerów A/V. Uwaga: niektóre funkcje mogą nie być dostępne na niektórych urządzeniach obsługujących podczerwień.

Przechowywanie w chmurze

Bezpłatna pamięć w chmurze dla treści cyfrowych zakupionych w Amazon.

Porty

Wyjście HDMI, micro-USB tylko do zasilania.

Obsługa audio

Dolby Atmos, dźwięk przestrzenny 7.1, 2-kanałowy dźwięk stereo i HDMI audio pass-through do 5.1. Dolby Atmos jest dostępny w wybranych tytułach Prime Video, Netflix i Disney+ po podłączeniu do kompatybilnego sprzętu.

Obsługa 4K

Aby oglądać filmy i programy telewizyjne w rozdzielczości 4K Ultra HD, potrzebny jest zgodny telewizor Ultra HD. Wszystkie usługi mogą nie być dostępne w 4K/HDR. Więcej informacji na temat kompatybilności z 4K można znaleźć tutaj.

Obsługiwane formaty wideo

Wideo: Dolby Vision, HDR 10, HDR10+, HLG, H.265, H.264, VP9 i AV1.

Audio: AAC-LC, AC3, eAC3 (Dolby Digital Plus), FLAC, MP3, PCM/Wave, Vorbis and Dolby Atmos (EC3_JOC).

Zdjęcia: JPEG, PNG, GIF i BMP.

Obsługiwana rozdzielczość wyjściowa

2160p, 1080p oraz 720p do 60 kl/s.

Wymagania systemowe

Telewizor o wysokiej rozdzielczości z dostępnym szybkim wejściem HDMI, szybkie połączenie internetowe przez Wi-Fi. Do obsługi Wi-Fi 6 wymagany jest router Wi-Fi 6.

Kompatybilność TV

Telewizor musi spełniać minimalne wymagania HDCP w zakresie odtwarzania treści chronionych. Zgodność z 1) telewizorami 4K o ultrawysokiej rozdzielczości z HDMI obsługującymi rozdzielczość 2160p przy 24/25/30/50/60 Hz i HDCP 2.2 lub 2) telewizorami o wysokiej rozdzielczości z HDMI obsługującymi rozdzielczość 1080p lub 720p przy 50/60 Hz. Dowiedz się więcej o wysokiej rozdzielczości.

Gwarancja i serwis

Fire TV Stick 4K Max jest sprzedawany z ograniczoną roczną gwarancją udzielaną przez producenta. Jeśli jesteś konsumentem, ograniczona gwarancja stanowi dodatek do Twoich praw konsumenckich i w żaden sposób nie zagraża tym prawom. Oznacza to, że nawet po wygaśnięciu ograniczonej gwarancji mogą Państwu przysługiwać dodatkowe prawa (więcej informacji na temat praw konsumenta można znaleźć tutaj). Korzystanie z Fire TV Stick 4K Max podlega warunkom, które można znaleźć tutaj.

Obsługa regionalna

Niektóre usługi mogą nie być dostępne poza Polską.

Cechy dostępności

Czytnik ekranu VoiceView umożliwia dostęp do zdecydowanej większości funkcji Fire TV użytkownikom niewidomym lub niedowidzącym. Oglądaj filmy i programy telewizyjne z wyświetlanymi napisami. Napisy nie są dostępne dla wszystkich treści. Możesz również słuchać Fire TV za pomocą kompatybilnych słuchawek Bluetooth. Dowiedz się więcej o kompatybilności.

Dołączone do opakowania

Fire TV Stick 4K Max, pilot głosowy Alexa (3. generacji), kabel USB i adapter zasilania, kabel przedłużacza HDMI dla Fire TV Stick 4K Max, 2 baterie AAA i instrukcja szybkiego startu.

Dane techniczne pilota głosowego Alexa (3. generacja)

Rozmiar

38 x 142 x 16 mm

*Waga *

43,4 g (bez baterii)

Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od procesu produkcyjnego.

Baterie

2 AAA (zawarte w zestawie)

Technologia

Bluetooth

Kompatybilność

Fire TV Stick (3. generacja), Fire TV Stick 4K Max

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

4,5 z 5 gwiazdek
4,5 na 5
205 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

40 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
34 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
18 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
15 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
10 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
8 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
9 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
9 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie