649,99zł
DARMOWA dostawa 26 - 27 stycznia
Spodziewana dostawa po Mikołajkach. Potrzebujesz prezentu wcześniej? Wyślij kartę podarunkową Amazon mailem w kilka minut!
Przedsprzedaż - data premiery: 24 stycznia 2023.
Zamów w przedsprzedaży.
[{"displayPrice":"649,99 zł","priceAmount":649.99,"currencySymbol":"zł","integerValue":"649","decimalSeparator":",","fractionalValue":"99","symbolPosition":"right","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"VyLlPwZ%2BEUNjMznX79MOGtkKmCdpze690OBCd%2BXsMHoWInFTZdUbSVXh7KPngcyc80F%2BTM%2FvBQl3EIpRxoy4B%2FfejuNBJuE9pYZwG3lq9Z65CZy3eX7v1QMhW%2BBn%2BCuzBR3Lsgm3egqd7nhCUqCvIIk5ewwA2%2FeA","locale":"pl-PL","buyingOptionType":"NEW"}]
649,99 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
649,99 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez Amazon.
Zasady dotyczące zwrotów: Możliwość zwrotu do 31 stycznia 2023
Przedmioty kupione pomiędzy 1 listopada i 31 grudnia 2022, mogą zostać zwrócone do 31 stycznia 2023
Zaznaczyłeś to jako prezent, więc nie będzie on powiązany z Twoim kontem. Aby połączyć z Twoim kontem, najpierw usuń zaznaczenie „To prezent”
Łączenie konta nie jest dostępne przy zamawianiu więcej niż $PREREG_MAX_QUANTITY sztuk tego urządzenia.

Echo Show 8 (2. generacji), Wersja międzynarodowa | Inteligentny ekran HD z Alexą i kamerą 13 MP | Kolor Grafitowy | Język polski nie jest obsługiwany


649,99zł
  • Alexa może pokazać więcej: 8-calowy wyświetlacz dotykowy, kolor adaptacyjny i głośniki stereo przenoszą rozrywkę na nowy poziom. Wykonuj połączenia wideo z kamerą 13 MP, która skupi się na Tobie dzięki automatycznemu kadrowaniu.
  • Amerykański angielski jest zalecanym językiem, aby korzystać z dostępu do Skills oraz zapewnić optymalne wrażenia podczas odtwarzania muzyki. Dostawcy usług muzycznych, aplikacja Alexa i Obsługa Klienta będą dostępne tylko w języku angielskim. Język polski nie jest obsługiwany.
  • Pozostań w kadrze: wykonuj połączenia wideo z nową kamerą, która automatycznie kadruje i centruje obraz. Wystarczy poprosić Alexę o połączenie z kimś z listy kontaktów.
  • Ułatwiaj sobie życie w domu: korzystaj z podglądu kalendarza i przypomnień. Ustawiaj głosowo minutniki, aktualizuj listy, sprawdzaj wiadomości czy informacje o korkach.
  • Zarządzaj inteligentnym domem: zaglądaj do domu, nawet gdy Cię nie ma, dzięki wbudowanej kamerze. Steruj kompatybilnymi urządzeniami takimi jak kamery, oświetlenie i inne za pomocą interaktywnego wyświetlacza lub głosu.
  • Rozrywka dla Ciebe: programy TV i filmy w jakości HD i stereo na platformach Prime Video, Netflix i innych. Poproś Alexę o odtworzenie muzyki z Amazon Music lub Spotify.
  • Wyświetl swoje wspomnienia: zmień Ekran startowy w cyfrową ramkę. Kolor adaptacyjny sprawi, że Twoje zdjęcia będą wyglądały świetnie w każdym oświetleniu.
  • Zaprojektowane, aby chronić Twoją prywatność: wciśnięcie jednego przycisku odłącza elektronicznie mikrofony i kamerę. Przesuń wbudowaną przesłonę, aby zasłonić kamerę.

Ważna informacja:

Niektóre umiejętności Alexa (Alexa Skills) oraz funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach i językach, a ponadto mogą zostać zmienione w dowolnym momencie.

Urządzenie wymaga podłączenia do zasilania i sieci Wi-Fi.

Alexa może pokazać więcej

Alexa może pokazać więcej

Dane techniczne

Echo Show 8 (2. generacji), Wersja międzynarodowa

Rozmiar

200,4 x 135,9 x 99,1 mm

Waga

1037 gramów
Rzeczywisty rozmiar i waga mogą się różnić w zależności od procesu produkcyjnego.

Wyświetlacz

8”, dotykowy

Kamera

Kamera 13 MP z wbudowaną przesłoną (jakość/rozmiar zdjęć mogą się różnić)

Łączność Wi-Fi

Dwuzakresowe połączenie Wi-Fi obsługuje sieci 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 i 5 GHz). Nie obsługuje połączeń z sieciami Wi-Fi typu Ad-Hoc (lub Peer-to-Peer).

Łączność Bluetooth

Profil zaawansowanej dystrybucji audio (Advanced Audio Distribution Profile, A2DP) obsługuje dźwięk do strumieniowania z Twojego urządzenia mobilnego do urządzenia Echo lub z urządzenia Echo do Twojego głośnika Bluetooth. Profil zdalnego sterowania audio/wideo (Audio/Video Remote Control Profile, AVRCP) służy do sterowania głosem podłączonych urządzeń mobilnych. Sterowanie głosowe na zasadzie zestawu głośnomówiącego nie jest obsługiwane w przypadku urządzeń z systemem Mac OS X. Bezpośrednia kontrola BLE Mesh. Głośniki Bluetooth wymagające kodów PIN nie są obsługiwane.

Audio

2” (52 mm) neodymowy głośnik niskotonowy

Wymagania systemowe

Urządzenie Echo Show 8 jest od razu gotowe do połączenia z siecią Wi-Fi. Aplikacja Alexa jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Fire OS, Android i iOS, a ponadto można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Obsługiwane systemy operacyjne. Niektóre umiejętności (Skills) i usługi mogą wymagać opłat za subskrypcję lub innych.

Funkcje dostępności

Aplikacja Alexa oraz produkty kompatybilne z usługą Alexa zawierają kilka funkcji dla klientów ze szczególnymi potrzebami dostępności związanymi ze zdolnościami widzenia, słuchu, ruchowymi oraz mowy. Dowiedz się więcej na temat dostępności do usługi Alexa.

Procesor

MediaTek MT 8183

Gwarancja i serwis

Urządzenie Amazon Echo Show 8 (2. generacji) jest sprzedawane z ograniczoną roczną gwarancją od producenta. Jeśli jesteś konsumentem/konsumentką, ograniczona gwarancja obowiązuje dodatkowo do Twoich praw konsumenta, nie zagrażając tym prawom w żaden sposób. Oznacza to, że mogą przysługiwać Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów prawnych, nawet po upływie okresu ograniczonej gwarancji (aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumentów, kliknij tutaj). Użytkowanie urządzenia Amazon Echo podlega zasadom, które są dostępne tutaj.

Zawartość opakowania

Urządzenie Echo Show 8, zasilacz (30 W) oraz skrócona instrukcja obsługi.

Ochrona prywatności

Technologia słów budzenia, wskaźniki transmisji strumieniowej, przycisk wyłączania mikrofonu, możliwość przeglądania i usuwania nagrań głosowych i nie tylko. Odwiedź stronę Alexa, Urządzenia Echo i Prywatność, aby dowiedzieć się, jak urządzenia Alexa i Echo są zaprojektowane, aby chronić Twoją prywatność.

Generacja

Echo Show 8 2. generacji (wersja z 2020 r.)

Języki

Alexa posługuje się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim (język zalecany do dostępu do Skills: amerykański angielski).

Zalecana przestrzeń pod urządzenie

Podstawa Echo Show 8 ma wymiary 200 x 99 mm (W x D).
Zalecania przestrzeń: 203 x 127 mm (W x D).

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%

Brak opinii o produkcie