299,99zł
DARMOWA dostawa czwartek, 2 lutego. Zamów w ciągu 20 godz. 31 min
Dostępny.
[{"displayPrice":"299,99 zł","priceAmount":299.99,"currencySymbol":"zł","integerValue":"299","decimalSeparator":",","fractionalValue":"99","symbolPosition":"right","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"pZiSUlYvKRtMd5pbjWEcPkX4ETRNiCxjHAkKfmOjoSR1CEXohvQh41O487tt5p08f%2FDtO9Z7kUjo28H5%2FkWTHmccH3vQHZOyLr625nUSgtqqYRb3RuIgzMq7lfsirjRefT6%2F5mu05wBFCQYXvYALzU2N7QX4us26","locale":"pl-PL","buyingOptionType":"NEW"}]
299,99 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
299,99 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka z
Amazon
Sprzedawane przez
Amazon
Wysyłka z
Amazon
Sprzedawane przez
Amazon
Nowy Echo Dot (5. generac... został dodany do Twojego koszyka
Zaznaczyłeś to jako prezent, więc nie będzie on powiązany z Twoim kontem. Aby połączyć z Twoim kontem, najpierw usuń zaznaczenie „To prezent”
Łączenie konta nie jest dostępne przy zamawianiu więcej niż $PREREG_MAX_QUANTITY sztuk tego urządzenia.
Ulepsz swój zakup

Nowy Echo Dot (5. generacja, 2022) | Wersja międzynarodowa | Inteligentny głośnik z Alexą | Kolor Grafitowy | Język polski niedostępny

3,8 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 8

299,99zł

Ulepsz swój zakup

  • Nasz najlepiej brzmiący głośnik Echo Dot – ciesz się ulepszonym dźwiękiem w porównaniu z poprzednimi Echo Dot z Alexą. Zyskaj wyraźniejszy wokal, głębszy bas i żywy dźwięk w każdym pomieszczeniu.
  • Amerykański angielski jest zalecanym językiem, aby korzystać z dostępu do Skills oraz zapewnić optymalne wrażenia podczas odtwarzania muzyki. Dostawcy usług muzycznych, aplikacja Alexa i Obsługa Klienta będą dostępne tylko w języku angielskim. Język polski nie jest obsługiwany.
  • Twoja ulubiona muzyka i treści – odtwarzaj muzykę, audiobooki i podcasty z Amazon Music Unlimited, Spotify i TuneIn lub przez Bluetooth w całym domu.
  • Alexa chętnie pomoże – poproś Alexę o prognozę pogody i ustaw zegar bez użycia rąk, uzyskaj odpowiedzi na swoje pytania, a nawet wysłuchaj dowcipów. Potrzebujesz kilka dodatkowych minut rano? Wystarczy stuknąć w Echo Dot, aby wyciszyć alarm.
  • Zadbaj o wygodę w domu – steruj kompatybilnymi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą głosu i procedur uruchamianych przez wewnętrzne czujniki temperatury. Utwórz procedury automatycznego uruchamiania wentylatora, jeśli temperatura wewnątrz przekroczy strefę komfortu.
  • Zrób więcej dzięki połączeniu urządzeń – wypełnij swój dom muzyką za pomocą kompatybilnych urządzeń Echo w różnych pokojach. Stwórz system kina domowego z Fire TV.
  • Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojej prywatności – Echo opracowane zostało z zastosowaniem wielu poziomów ochrony prywatności i kontroli, w tym z przyciskiem, który elektronicznie odłącza mikrofony w urządzeniu.
  • Dostępność funkcji - niektóre funkcje Alexy mogą nie być obsługiwane w Twoim kraju, w tym Alexa Guard, Amazon Kids oraz In Skill Purchases.

Ważna informacja:

Niektóre umiejętności Alexa (Alexa Skills) oraz funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich krajach i językach, a ponadto mogą zostać zmienione w dowolnym momencie.

Urządzenie wymaga podłączenia do zasilania i sieci Wi-Fi.

Małe rozmiary,
duże możliwości

Nasz najpopularniejszy inteligentny głośnik charakteryzuje się eleganckim wyglądem i ulepszonym dźwiękiem, zapewniając żywy dźwięk w dowolnym miejscu w domu. Dzięki Echo Dot i pomocy Alexy będziesz na bieżąco ze swoimi zadaniami i obsługą kompatybilnych urządzeń inteligentnego domu.


Małe rozmiary, duże możliwości
Małe rozmiary, duże możliwości

Nasz najlepiej brzmiący Echo Dot

Echo Dot charakteryzuje się lepszą jakością głośników, dostarczając wyraźniejszy wokal i głębszy bas dla bogatego, żywego dźwięku. Wystarczy poprosić Alexę o odtworzenie muzyki, podcastów i audiobooków i cieszyć się dynamicznym dźwiękiem w dowolnym miejscu w domu.

“Alexa, play today's hits.”

Nasz najlepiej brzmiący Echo Dot

Alexa chętnie pomoże

Ułatwiaj sobie życie w domu. Alexa jest gotowa do pomocy przez cały dzień i oferuje prognozę pogody, wiadomości, bezdotykowy minutnik i przypomnienia, odpowiedzi na Twoje pytania, a nawet może opowiadać dowcipy.

Zadbaj o wygodę w domu

“Alexa, turn on the living room lights.”

Sterowanie głosem w domu

Sterowanie głosem w domu

W połączeniu z kompatybilnymi żarówkami, inteligentnymi wtyczkami i nie tylko, Echo Dot umożliwia sterowanie inteligentnym domem za pomocą głosu lub temperatury wewnątrz. Twórz procedury włączania świateł lub odtwarzania muzyki w zaplanowanym czasie i nie tylko.

Dotknij, aby wstrzymać odtwarzanie muzyki lub wyciszyć alarm

Jednym dotknięciem możesz wstrzymać utwór, zakończyć połączenie. Potrzebujesz kilka dodatkowych minut snu? Stuknij, aby włączyć drzemkę.

Dotknij, aby wstrzymać odtwarzanie muzyki lub wyciszyć alarm
 Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojej prywatności

Zaprojektowane z myślą o ochronie Twojej prywatności

Urządzenia Alexa i Echo zostały opracowane z zastosowaniem kilku poziomów ochrony prywatności. Inteligentne głośniki Echo są wyposażone w przycisk wyłączenia mikrofonu, który umożliwia elektroniczne odłączenie mikrofonów. Masz również możliwość kontrolowania swoich nagrań głosowych i przeglądania, słuchania lub kasowania ich w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej o ochronie prywatności.

Zrób więcej dzięki parowaniu urządzeń

Echo Dot + dodatkowe Echo

Echo Dot + dodatkowe Echo

Wypełnij swój dom muzyką za pomocą kompatybilnych urządzeń Echo w różnych pokojach.

Echo Dot + Fire TV

Echo Dot + Fire TV

Oglądaj telewizję z wciągającym dźwiękiem podczas konfigurowania Alexa Home Theater za pomocą kompatybilnych urządzeń.

Prosta konfiguracja i obsługa

1\.

1.

Podłącz Echo Dot.

2\.

2.

Połącz się z Internetem za pomocą aplikacji Alexa.

3\.

3.

Poproś Alexę o muzykę, pogodę, wiadomości i wiele więcej.

Każdy dzień to Dzień Ziemi

Nie musisz być badaczem ochrony środowiska, aby podejmować decyzje wspierające zrównoważony rozwój. Podczas projektowania tego urządzenia uwzględniliśmy rozwiązania wspierające ekologię. Oto, jak udało nam się tego dokonać:

materials

Materiały

55% użytych tworzyw sztucznych to poużytkowe tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu.
95% użytej tkaniny stanowi tkanina pochodząca z recyklingu poużytkowego.
Urządzenie, kabel i zasilacz w zestawie

renewableEnergy

Ekologiczna energia

Firma Amazon buduje nowe farmy wiatrowe i fotowoltaiczne do wytwarzania ekologicznej energii wystarczającej na pokrycie zużycia prądu przez to urządzenie. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej dotyczącej zrównoważonego rozwoju.

packaging

Opakowanie urządzenia

99% opakowania tego urządzenia pochodzi z materiałów na bazie włókien drzewnych z odpowiedzialnie zarządzanych lasów lub ze źródeł poddanych recyklingowi

lowPower

Tryb niskiego zużycia energii

W celu zmniejszenia zużycia energii urządzenie to w stanie bezczynności przechodzi w tryb Niskiego zużycia energii (Low Power). Tryb Niskiego zużycia energii jest niedostępny w niektórych konfiguracjach użytkownika. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Ograniczenia dotyczące trybu niskiego zużycia energii.

Porównaj urządzenia Echo

Cena Od: 299,99 zł Od: 499,99 zł
Oceny 3,8 z 5 gwiazdek (8) 4,4 z 5 gwiazdek (56)
Alexa wbudowana check mark check mark
Rok wydania 2022 2020
Głośniki Przedni głośnik 44 mm (1,7”) Neodymowy głośnik niskotonowy 76 mm (3,0") i podwójne przednie głośniki wysokotonowe 20 mm (0,8")
Obsługa dźwięku Bezstratny dźwięk wysokiej rozdzielczości Bezstratny dźwięk wysokiej rozdzielczości Dolby
Wejście/wyjście liniowe Wejście/wyjście liniowe 3,5 mm
Kontrola prywatności Wbudowany przycisk wyłączenia mikrofonu i kontrola prywatności w aplikacji Wbudowany przycisk wyłączenia mikrofonu i kontrola prywatności w aplikacji
Czujnik temperatury check mark check mark
Wbudowany inteligentny dom Zigbee check mark
Dimensions 100 x 100 x 89 mm (szer. x gł. x wys.) 144 x 144 x 133 mm (szer. x gł. x wys.)

Dane techniczne

Echo Dot (5. generacji)

Echo Dot (5. generacji)

Rozmiar

100 x 100 x 89 mm

Waga

340 g
Rzeczywista wielkość i waga mogą się różnić w zależności od procesu produkcyjnego.

Audio

Przedni głośnik 44 mm

Łączność Wi-Fi

Dwuzakresowe połączenie Wi-Fi obsługuje sieci 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 i 5 GHz). Nie obsługuje połączeń z sieciami Wi-Fi typu Ad-Hoc (lub Peer-to-Peer).

Protokoły Smart Home

Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh

Łączność Bluetooth

Profil zaawansowanej dystrybucji audio (Advanced Audio Distribution Profile, A2DP) obsługuje dźwięk do strumieniowania z Twojego urządzenia mobilnego do urządzenia Echo lub z urządzenia Echo do Twojego głośnika Bluetooth. Profil zdalnego sterowania audio/wideo (Audio/Video Remote Control Profile, AVRCP) służy do sterowania głosem podłączonych urządzeń mobilnych. Sterowanie głosowe na zasadzie zestawu głośnomówiącego nie jest obsługiwane w przypadku urządzeń z systemem Mac OS X. Bezpośrednia kontrola BLE Mesh. Głośniki Bluetooth wymagające kodów PIN nie są obsługiwane.

Wymagania systemowe

Urządzenie Echo jest od razu gotowe do połączenia z siecią Wi-Fi. Aplikacja Alexa jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Fire OS, Android i iOS, a ponadto można uzyskać do niej dostęp za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Obsługiwane systemy operacyjne. Niektóre umiejętności (Skills) i usługi mogą wymagać opłat za subskrypcję lub innych.

Technologia konfiguracji

Prosta konfiguracja Amazon Wi-Fi umożliwia klientom podłączenie inteligentnych urządzeń do sieci Wi-Fi w kilku prostych krokach. Prosta konfiguracja Wi-Fi to kolejny sposób, w jaki Alexa staje się coraz mądrzejsza.

Gwarancja i serwis

Urządzenie Amazon Echo Dot (5. generacji) jest sprzedawane z ograniczoną roczną gwarancją od producenta. Jeśli jesteś konsumentem/konsumentką, ograniczona gwarancja obowiązuje dodatkowo do Twoich praw konsumenta, nie zagrażając tym prawom w żaden sposób. Oznacza to, że mogą przysługiwać Ci dodatkowe prawa wynikające z przepisów prawnych, nawet po upływie okresu ograniczonej gwarancji (aby uzyskać więcej informacji na temat praw konsumentów, kliknij tutaj). Użytkowanie urządzenia Amazon Echo Dot podlega zasadom, które są dostępne tutaj.

Funkcje dostępności

Aplikacja Alexa oraz produkty kompatybilne z usługą Alexa zawierają kilka funkcji dla klientów ze szczególnymi potrzebami dostępności związanymi ze zdolnościami widzenia, słuchu, ruchowymi oraz mowy. Dowiedz się więcej na temat dostępności do usługi Alexa.

Zawartość opakowania

Echo Dot (5. generacji), kolor Grafitowy, zasilacz (15 W) i skrócona instrukcja obsługi.

Generacja

Echo Dot (5. generacji) - wersja 2022

Ochrona prywatności

Technologia słów budzenia, wskaźniki transmisji strumieniowej, przycisk wyłączania mikrofonu, możliwość przeglądania i usuwania nagrań głosowych i nie tylko. Odwiedź stronę Alexa, Urządzenia Echo i Prywatność, aby dowiedzieć się, jak urządzenia Alexa i Echo są zaprojektowane, aby chronić Twoją prywatność.

Języki

Alexa posługuje się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim (język zalecany do dostępu do Skills: amerykański angielski).

Alexa skills

Alexa sprawia, że Twoje życie jest łatwiejsze, bardziej znaczące i przyjemniejsze, pozwalając Ci kontrolować swój świat głosem. Alexa może pomóc Ci uzyskać więcej z rzeczy, które już kochasz i odkryć nowe możliwości, których nigdy sobie nie wyobrażałeś. Odkryj i dowiedz się, co potrafi Alexa.

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

3,8 z 5 gwiazdek
3,8 na 5
8 opinie/i z całego Świata
5 gwiazdek
61%
4 gwiazdki 0% (0%) 0%
3 gwiazdki
19%
2 gwiazdki 0% (0%) 0%
1 gwiazdka
20%

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 2 stycznia 2023
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 14 listopada 2022
9 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 1 grudnia 2022
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 23 listopada 2022
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 22 grudnia 2022
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 6 listopada 2022
Obraz klienta
5,0 z 5 gwiazdek Dźwięk rewelacyjny i wygląd polecam
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 6 listopada 2022
Mamy 4 dni i powiem bardzo fajny dźwięk, wyraźna fonia z tv w szczególności polskie seriale. Co do języka pl to jak powiesz np.Kristof Krawczyk czy głosem jakbyś był 10 lat w stanach z kartoflem w ryjku np zlote przeboje music to odpali. Mam podlaczone dwa gniazdka z lampami i kamerki .
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta Obraz klienta
Obraz klientaObraz klienta
17 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Zrecenzowano w Polsce 🇵🇱 dnia 19 stycznia 2023