Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.

eVincE świąteczny papier do pakowania z papieru do owijania Świętego Mikołaja niebieski papier do owijania dla dzieci i dorosłych z faktami Świętuj troskliwe Boże Narodzenie

3,8 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 2

Obecnie niedostępny.

Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.
  • eVincE zapewnia nowoczesne okłady z nową koncepcją sprawia, że papier prezentowy jest bardziej cenny niż tylko pakowanie prezentów. Zabawne fakty dodadzą uroku twoim przemyślanym pomysłom na prezent bożonarodzeniowy. Dodatkowy cel do papieru do pakowania prezentów Just Wszystkie fakty są przedstawione w ciekawym wzorze.
  • Standardowy rozmiar 10 papieru, długość 71 cm i wysokość 50 cm z wysokiej jakości grubym matowym papierem do pakowania, dzięki czemu Twoje prezenty wyglądają bardzo elegancko i innowacyjnie. Najlepsza jakość nadruku poprawia wygląd i wyczucie zapakowanych prezentów. Ciesz się owijaniem! Ciesz się dzieleniem się!
  • Prosty papier do pakowania zostanie rozpakowany i wychodzący do śmieci, podczas gdy papier do pakowania eVincE jest drukowany interesującymi faktami na temat Bożego Narodzenia dla każdego. Na pewno będziesz chciał użyć papieru do majsterkowania lub scrapbookingu lub po prostu zyskać kilka faktów, aby papier był bardziej celowy.
  • Wydatki na papier do pakowania mogą być nieco za duże, ale w przypadku papieru do pakowania eVincE Twoje wydatki będą warte dodatkowego przeznaczenia na papier do pakowania. Ciesz się papierem do pakowania, który pomoże nauczyć się zabawnych faktów o Boże Narodzenie dla dzieci i przyjaciół i dorosłych.
  • do owijania dzwonków świątecznychopakowania reniferów Boże Narodzenie cukierki papier do owijania_premium

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Przemyślany prezent zasługuje na przemyślane opakowanie prezent!!! Zapakuj prezent z najlepszym, gdy włożyłeś tak wiele wysiłku w znalezienie najlepszego prezentu! eVincE prezentuje szereg innowacyjnych i pouczających – interesujących kartek do pakowania prezentów na specjalne prezenty. Twój papier do pakowania ma cel wykraczający poza jego podstawową funkcję pakowania prezentów. Podczas owijania i rozpakowywania podzieli się ciekawymi faktami, co sprawia, że jest nieco cenniejsze w dzieleniu się miłością i szczęściem. cel jako prezent, cel dzielenia się radością, celem szacunku prezentu, celem dodania rzeczywistej niespodzianki, celu wzbogacenia mózgów, celu wydania pieniędzy, cel do ponownego wykorzystania papieru, cel, aby nie odpadać, dopingować i być zawartością, celem do wartości papier. W firmie eVincE przeprowadziliśmy krótką ankietę, która pomaga nam uwierzyć, że opakowania prezentów średniej wielkości papier, ma potencjał, aby wykraczać poza swoją funkcję jedynie owijania produktu. eVincE, wprowadza pouczające i wyjątkowo zaprojektowane produkty z papieru do pakowania prezentów, aby wzbogacić dzisiejsze ciekawe i dyskretne mózgi!!! Opakowanie prezentów może stać się medium udostępniania informacji !! Po wybraniu rozwiązania do pakowania eVincE podjąłeś krok w celu udostępnienia informacji i dodania wartości do użycia papieru – i mogą być również ponownie użyteczne! Dzięki eVinCE udostępnianie informacji staje się nawykiem prezentacji


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

3,8 z 5 gwiazdek
3,8 na 5
2 opinie/i z całego Świata
5 gwiazdek
41%
4 gwiazdki 0% (0%) 0%
3 gwiazdki
59%
2 gwiazdki 0% (0%) 0%
1 gwiazdka 0% (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

C. L. Brazenell
5,0 z 5 gwiazdek Excellent
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 13 stycznia 2020
Zweryfikowany zakup
Dawn
3,0 z 5 gwiazdek Stupidly priced
Opinia napisana w Wielkiej Brytanii dnia 24 stycznia 2021
Zweryfikowany zakup