929,94zł
DARMOWA dostawa 28 lutego - 6 marca. Szczegóły
Dostępny.
[{"displayPrice":"929,94 zł","priceAmount":929.94,"currencySymbol":"zł","integerValue":"929","decimalSeparator":",","fractionalValue":"94","symbolPosition":"right","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"rpR3tQzmYvFHFIhF4CyPJqY6q9d9t1x0Vi8gk8E%2BYNb7zgk%2FGXdAS3AXkrPNJvLW9C7AYFTyvSOFTkZVhbWs1XNBZ9972fYiPIiEfaYE1q7k%2FWSc6yFUECXW9vHe8tsM%2B7pOtXt0xW0zzfTH59o5otorSeJadu01adZ3zDgViHjFEZ%2FtTPF7K1APxY%2FLVmY4","locale":"pl-PL","buyingOptionType":"NEW"}]
929,94 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
929,94 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka z
Gen You -UK
Sprzedawane przez
Wysyłka z
Gen You -UK
Sprzedawane przez
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

pomoc do nauki chodzenia Chodzik dla dziecka 6-18 miesięcy Składany chodzik dla chłopców i dziewcząt Centrum Aktywności Dziecka 4 w 1 Nauka Walkera, Chodzik do pchania z regulacją wysokości


929,94zł
Black

Ulepsz swój zakup

Kolor Black
Marka GENYS
Waga produktu 6000 Gramy
Zalecenia dotyczące maksymalnej masy 20 Kilogramy

Informacje o tym produkcie

  • Dziecko Walker dla chłopców i dziewcząt: odpowiedni od 6 miesięcy chłopców lub dziewcząt.
  • Dziecko Aktywny Walker: Spacer, Bounce i Spin! rondo łatwo konwertuje do bramkarza lub walkera, więc kochanie może doświadczyć przygody niezależnej mobilności lub radości energiczne skoki lub kołysanie. Dużo stymulujących ruchów ruchomych i muzycznych. Obejmuje odpinaną zabawkę, którą można odtwarzać z dala od dziecka idź wokół skrętu.
  • Dziecko Walker z kołami: 360-stopniowe siedzenie obrotowe z wspornikiem oparcia pozwala dziecku odkrywać ekscytujące i kolorowe zabawki na tabeli aktywności.
  • Składana kompaktowa konstrukcja: Chodzik może być złożony i złożyć płasko. Okrągły projekt z 6 uniwersalnymi kołami, inteligentnymi i wielokierunkowymi, dużymi, ale milczymi, do przodu i do tyłu, jak twoje dziecko.
  • Łatwy do montażu i czystych: Tace aktywności posiada dużą plastikową tacę, idealną do czasu przekąsek lub ulubionej zabawki. Pad siedzenia jest zmywalny i wyjmowany do łatwego czyszczenia.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Opinia

pomoc do nauki chodzenia Chodzik dla dziecka 6-18 miesięcy Składany chodzik dla chłopców i dziewcząt Centrum Aktywności Dziecka 4 w 1 Nauka Walkera, Chodzik do pchania z regulacją wysokości


Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen.

Gdzie oferowana jest niższa cena?

URL:
Cena z VAT: (PLN)
Koszt dostawy: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/

Nazwa sklepu:
Miejscowość:
Województwo:
Cena z VAT: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/


Aby przesłać opinię, zaloguj się.

Opis produktu

Specyfikacje
Waga netto: 7,71 flbs
Pojemność wagi: 33lbs
Odpowiedni wiek: 6-18 miesiąca
Rozwiń Rozmiar: 26.37 "x 28.34" x 16.9 "(L x W x H)
Materiał: PP +. Tkanina (poduszka)

OSTRZEŻENIE: Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki. OSTRZEŻENIE: Zapobiegaj dostępowi do schodów, kroków i nierównych powierzchni.
Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie dla dziecka, który może siedzieć sam (około 6 miesięcy) i dopóki nie będzie w stanie chodzić samodzielnie lub waży ponad 20 kg (44 funty).
Nie musisz się martwić o żadnych problemów po sprzedaży. Wierzymy, że twój zadowolony uśmiech jest naszą motywacją i postaramy się jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu, zostaw nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Niedostępne nam na czas.

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%

Brak opinii o produkcie