Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.
Wybierz adres dostawy
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Cyfrowa ramka do zdjęć HD 1080p z Wi-Fi i bezpłatną aplikacją Natychmiast udostępniam zdjęcia i filmy, Osobiste podpisy, Wielu użytkowników, Pojemność 40 000 zdjęć, Łatwa konfiguracja


Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.

Informacje o tym produkcie

  • [OBEJMUJE DOŻYWNY DOSTĘP DO APLIKACJI FRAMEO NA SMARTFONA] Kupując cyfrową ramkę na zdjęcia ZOOMZO, otrzymujesz dożywotni dostęp do zaprojektowanej w Danii aplikacji Frameo na smartfony, dostępnej na iOS i Android. Natychmiastowe udostępnianie zdjęć i filmów z dowolnego miejsca na świecie dzięki funkcji przesyłania zdjęć.
  • [OSOBISTE NAPISY] Spersonalizuj dowolne zdjęcie lub film w ramce, dodając wybrany przez siebie podpis. Możesz opowiedzieć historię o tym, gdzie zostało zrobione zdjęcie i kto był na nim.
  • [WIELU UŻYTKOWNIKÓW I ODBIORCÓW] Możesz podłączyć i przesyłać do wielu cyfrowych ramek do zdjęć. Zrób zdjęcie lub wybierz z galerii, wybierz jedną lub wiele ramek do zdjęć i dodaj osobisty podpis. Podobnie, wielu użytkowników może być podłączonych i jednocześnie przesyłać do jednej cyfrowej ramki do zdjęć.
  • [40 000 OBRAZÓW HD INTELIGENTNA POJEMNOŚĆ] Cyfrowa ramka na zdjęcia ma 16 GB wbudowanej szybkiej pamięci (odpowiednik 40 000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości). Ramka obrazu automatycznie obróci się i dostosuje dowolne zdjęcie w celu uzyskania najlepszych wrażeń podczas oglądania. Wyświetlacz obsługuje do 1080p Full HD.
  • [ŁATWY W UŻYCIU I GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY] Przyjazny dla użytkownika projekt zapewnia płynną obsługę. Jeśli nie podoba Ci się Twoja cyfrowa ramka na zdjęcia, zwrócimy Ci cały zakup w ciągu 30 dni. Brak pytań.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja, zwroty i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Opinia

Cyfrowa ramka do zdjęć HD 1080p z Wi-Fi i bezpłatną aplikacją Natychmiast udostępniam zdjęcia i filmy, Osobiste podpisy, Wielu użytkowników, Pojemność 40 000 zdjęć, Łatwa konfiguracja


Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen.

Gdzie oferowana jest niższa cena?

URL:
Cena z VAT: (PLN)
Koszt dostawy: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/

Nazwa sklepu:
Miejscowość:
Województwo:
Cena z VAT: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/


Aby przesłać opinię, zaloguj się.

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opis produktu

Robimy więcej zdjęć i filmów niż kiedykolwiek wcześniej naszymi smartfonami, tabletami i aparatami. Teraz można udostępniać te zdjęcia i filmy bezpośrednio z urządzenia do cyfrowej ramki do zdjęć ZOOMZO za pomocą aplikacji Frameo.

Jako coś nowego możesz stworzyć niepowtarzalne podpisy do zdjęć. Użyj tej funkcji, aby nadać swoim zdjęciom bardziej osobisty i zabawny charakter, opowiadając historię o tym, kto jest na zdjęciu lub gdzie zostało zrobione.

Cyfrowa ramka na zdjęcia ZOOMZO ma piękny wygląd i może stać w każdym miejscu w pokoju lub zawiesić na ścianie. Posiada wbudowaną pamięć 16 GB, co odpowiada 40 000 zdjęć. Jeśli niespodziewanie zabraknie Ci miejsca, możesz włożyć kartę SD (brak w zestawie).

Przyjazna dla użytkownika konfiguracja i łatwa w użyciu. Steruj elektryczną ramką do zdjęć za pomocą aplikacji lub bezpośrednio na ekranie dotykowym. Zdjęcia można przesyłać z aplikacji Frameo (działa zarówno na iOS, jak i Android), Wi-Fi lub przez zewnętrzną kartę SD. Aplikacja Frameo chroni Twoją prywatność. Korzystając z szyfrowania od końca do końca i przechowując zdjęcia lokalnie w ramce.

Specyfikacje
Rozmiar wyświetlacza: 8 cali
Rozdzielczość: 1280 x 800 IPS
Kolor: czarny
Pamięć: 16 GB - Szacunkowo 40 000 zdjęć
Automatyczne obracanie: tak
Wielu użytkowników: tak
Dotknij: tak
Aplikacja na smartfony: tak - IOS i Android
WiFi: tak

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%

Brak opinii o produkcie