390,43 zł
DARMOWA dostawa: Środa, 21 kwi
Dostępne sztuki: 6 – zamów teraz.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez ZOOMZO w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Cyfrowa ramka do zdjęć HD 1080p z Wi-Fi i bezpłatną aplikacją Natychmiast udostępniam zdjęcia i filmy, Osobiste podpisy, Wielu użytkowników, Pojemność 40 000 zdjęć, Łatwa konfiguracja


Cena: 390,43 zł

Ulepsz swój zakup

  Pasuje do: .
 • Wprowadź numer modelu , aby upewnić się, że produkt pasuje.
 • [OBEJMUJE DOŻYWNY DOSTĘP DO APLIKACJI FRAMEO NA SMARTFONA] Kupując cyfrową ramkę na zdjęcia ZOOMZO, otrzymujesz dożywotni dostęp do zaprojektowanej w Danii aplikacji Frameo na smartfony, dostępnej na iOS i Android. Natychmiastowe udostępnianie zdjęć i filmów z dowolnego miejsca na świecie dzięki funkcji przesyłania zdjęć.
 • [OSOBISTE NAPISY] Spersonalizuj dowolne zdjęcie lub film w ramce, dodając wybrany przez siebie podpis. Możesz opowiedzieć historię o tym, gdzie zostało zrobione zdjęcie i kto był na nim.
 • [WIELU UŻYTKOWNIKÓW I ODBIORCÓW] Możesz podłączyć i przesyłać do wielu cyfrowych ramek do zdjęć. Zrób zdjęcie lub wybierz z galerii, wybierz jedną lub wiele ramek do zdjęć i dodaj osobisty podpis. Podobnie, wielu użytkowników może być podłączonych i jednocześnie przesyłać do jednej cyfrowej ramki do zdjęć.
 • [40 000 OBRAZÓW HD INTELIGENTNA POJEMNOŚĆ] Cyfrowa ramka na zdjęcia ma 16 GB wbudowanej szybkiej pamięci (odpowiednik 40 000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości). Ramka obrazu automatycznie obróci się i dostosuje dowolne zdjęcie w celu uzyskania najlepszych wrażeń podczas oglądania. Wyświetlacz obsługuje do 1080p Full HD.
 • [ŁATWY W UŻYCIU I GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY] Przyjazny dla użytkownika projekt zapewnia płynną obsługę. Jeśli nie podoba Ci się Twoja cyfrowa ramka na zdjęcia, zwrócimy Ci cały zakup w ciągu 30 dni. Brak pytań.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Kup z

 • Cyfrowa ramka do zdjęć HD 1080p z Wi-Fi i bezpłatną aplikacją Natychmiast udostępniam zdjęcia i filmy, Osobiste podpisy, Wielu użytkowników, Pojemność 40 000 zdjęć, Łatwa konfiguracja
 • +
 • SanDisk SDSDXXY-064G-GN4IN Karta Pamięci Flash Klasa 10 64 GB
Suma: 467,50 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Robimy więcej zdjęć i filmów niż kiedykolwiek wcześniej naszymi smartfonami, tabletami i aparatami. Teraz można udostępniać te zdjęcia i filmy bezpośrednio z urządzenia do cyfrowej ramki do zdjęć ZOOMZO za pomocą aplikacji Frameo.

Jako coś nowego możesz stworzyć niepowtarzalne podpisy do zdjęć. Użyj tej funkcji, aby nadać swoim zdjęciom bardziej osobisty i zabawny charakter, opowiadając historię o tym, kto jest na zdjęciu lub gdzie zostało zrobione.

Cyfrowa ramka na zdjęcia ZOOMZO ma piękny wygląd i może stać w każdym miejscu w pokoju lub zawiesić na ścianie. Posiada wbudowaną pamięć 16 GB, co odpowiada 40 000 zdjęć. Jeśli niespodziewanie zabraknie Ci miejsca, możesz włożyć kartę SD (brak w zestawie).

Przyjazna dla użytkownika konfiguracja i łatwa w użyciu. Steruj elektryczną ramką do zdjęć za pomocą aplikacji lub bezpośrednio na ekranie dotykowym. Zdjęcia można przesyłać z aplikacji Frameo (działa zarówno na iOS, jak i Android), Wi-Fi lub przez zewnętrzną kartę SD. Aplikacja Frameo chroni Twoją prywatność. Korzystając z szyfrowania od końca do końca i przechowując zdjęcia lokalnie w ramce.

Specyfikacje
Rozmiar wyświetlacza: 8 cali
Rozdzielczość: 1280 x 800 IPS
Kolor: czarny
Pamięć: 16 GB - Szacunkowo 40 000 zdjęć
Automatyczne obracanie: tak
Wielu użytkowników: tak
Dotknij: tak
Aplikacja na smartfony: tak - IOS i Android
WiFi: tak


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii klientów