Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.
Poleć znajomym

ZHITING 10 szt. moduł ładowania TP4056 5 V Micro USB 1A 18650 płytka do ładowania akumulatora litowego z modułem ładowarki ochronnej


Obecnie niedostępny.

Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.
    Pasuje do: .
  • Wprowadź numer modelu , aby upewnić się, że produkt pasuje.
  • Wideo z poradnikiem: https://www.youtube.com/watch?v=Qw4psECqpwI
  • Wejścia z mikrofonem żeńskim USB, można bezpośrednio wprowadzić do czynienia z ładowarką do telefonu akumulator litowy do ponownego ładowania, a mimo to zachowuje poduszki okablowania napięcia, mogą być bardzo wygodne DIY. Napięcie odcięcia ładowania: 4,2 V ± 1%, maksymalny prąd ładowania: 1000 mA.
  • Napięcie wejściowe: 5 V; napięcie ochrony przed przeładowaniem akumulatora: 2,5 V; bateriaPrąd ochronny przed przeciążeniem: 3 A; Podłącz baterię do B + B, włóż do żeńskiej ładowarki telefonicznej USB, czerwone światło jest ładowane, zielone światło do pełna.
  • Ładowanie należy odłączyć zacisk ładunkowy od dodatniego i ujemny nie może być błędny, proszę zgodnie ze specyfikacjami, w przeciwnym razie może on bezpośrednio uszkodzić.
  • Mamy silny zespół obsługi posprzedażowej: Dopóki masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, rozwiążemy Twój problem natychmiast, jeśli otrzymasz wiadomość e-mail, Twoje satysfakcjonujące doświadczenie zakupowe jest naszą największą nadzieją! Jak wysłać do nas e-mail? Proszę kliknąć "Zadaj pytanie", aby wysłać do nas e-mail! Szukasz konsultacji!

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Opis:
Wejścia z micro USB żeńskim, mogą być bezpośrednio wprowadzane do czynienia z akumulatorem litowym do ładowania ładowarki.
I nadal zachowuje wkładki do okablowania napięcia, mogą być bardzo wygodne do samodzielnego wykonania.
Uwaga: Ładowanie powinno odłączyć zacisk ładunkowy Out od dodatniego i ujemnego nie może być błędne, proszę zgodnie ze specyfikacjami, w przeciwnym razie może on bezpośrednio uszkodzić.
Uwaga: Przy pierwszym kontakcie z akumulatorem nie może to być napięcie między wyjściem i wyjściem – a następnie dostęp do ładowania napięcia 5 V, Twoja energia może aktywować obwód ochronny, a bateria z B+ B, a następnie narysuj linię na krótkim otwarciu, a następnie trzeba ponownie naładować, aby aktywować obwód ochrony. Należy pamiętać, że ładowarka musi mieć możliwość wyjścia 1 A lub więcej, gdy korzystasz z wejścia ładowarki do telefonu komórkowego lub może nie być ładowana.
+ Mikro USB żeńskie i następne – podkładki do wejścia zasilania, dostęp 5 V. B + dodatni bateria litowa, B, a następnie ujemne akumulatory litowe. OUT + i OUT- połączone z obciążeniem, takimi jak elektrody dodatnie i ujemne podłączone mobilne płytki wzmacniające lub inne obciążenie.
Podłącz baterię do B + B, włóż do żeńskiej ładowarki USB do telefonu komórkowego, czerwone światło jest ładowane, zielone światło jest pełne

Cechy:
Napięcie wejściowe: 5 V Napięcie odcięcia ładowania: 4,2 V ± 1%
Maksymalny prąd ładowania: 1000 mA
Zabezpieczenie przed przeładowaniem akumulatora: 2,5 V
Prąd ochrony przed przeciążeniem akumulatora: 3 A
Rozmiar płyty: 2,6 * 1,7 cm

Opakowanie zawiera
10 x moduł ładowania TP4056


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%

Brak opinii o produkcie

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski