210,99zł
DARMOWA dostawa czwartek, 2 lutego. Zamów w ciągu 23 godz. 22 min
Dostępny.
[{"displayPrice":"210,99 zł","priceAmount":210.99,"currencySymbol":"zł","integerValue":"210","decimalSeparator":",","fractionalValue":"99","symbolPosition":"right","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"iurJstlPTHAac6iPfJuI%2F7hm9rx1mLJOmxFo53crTh96D4OT5vzvGin5mb7aZS0AsqfhdDOo7vldUQmY4B5BAsJ6bzt3owTOerMbTe3iWgWN5qGlsrP0m2nDV2yIgpxxJEape63nFlXHOSDKdiGPltJqQJn9OCCCu18WoawlbIeFPpaEENCvjcA1or6n4c9G","locale":"pl-PL","buyingOptionType":"NEW"}]
210,99 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
210,99 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka z
Amazon
Sprzedawane przez
Wysyłka z
Amazon
Sprzedawane przez
Wielofunkcyjny wózek do n... został dodany do Twojego koszyka
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Wielofunkcyjny wózek do nauki chodzenia dla dzieci, dla dziewcząt, chłopców, z muzyką i zabawą, z regulacją wysokości, zdejmowany wózek dla dzieci na 9-36 miesięcy

4,2 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 61

210,99zł

Ulepsz swój zakup

Marka NUKied
Wymiary elementu dł. x szer. x wys 42 x 40.5 x 46 cm
Waga produktu 2040 Gramy

Informacje o tym produkcie

  • Konstrukcja z koralikami na ciężar: jest to bardzo ważne dla Ciebie. Ten wózek do nauki chodzenia można zabrać ze sobą niewielką ilość wody, piasku lub innych ciężkich przedmiotów do zbiornika na wodę i puste nogi. Waga pomocy do nauki chodzenia można dopasować do grubości dziecka, aby Twoje dziecko było stabilniej i bezpieczniej.
  • Wielofunkcyjny: ten wózek do nauki chodzenia do siedzenia i stania łączy w sobie wózek do nauki chodzenia i pole do gry. W przeciwieństwie do tradycyjnych zaokrąglonych elementów pomocniczych do nauki chodzenia, która koncentruje się na czubkach palców, ta pomoc przy chodzeniu na siedząco pozwala na skuteczne zapobieżenie się z nogami. Ponadto ten wózek do nauki chodzenia jest wyposażony w zdejmowane płyty do zabawy, takie jak kształty kół zębatych, światła i muzyka, które w pełni trenują koordynację ręka-oko dziecka
  • Regulator prędkości: Opona tego wózka do biegania jest pokryta antypoślizgowym gumowym pierścieniem, który może zwiększyć tarcie podłoża i zmienić zdolność przyspieszenia. Tylne koło można ustawić na odpowiednią prędkość, aby sprostać potrzebom dzieci na różnych etapach biegania.
  • Bezpieczny i trwały materiał: wykonany z wysokiej jakości materiałów, wózek do biegania na siedzeniu jest trwały dla długotrwałego zdrowia dziecka. Jednocześnie wózek do nauki chodzenia został w pełni przetestowany przez ASTM, aby zapewnić dziecku najbezpieczniejsze wrażenia podczas biegania.
  • Wysokiej jakości usługa: Jeśli podczas korzystania z produktu pojawią się problemy, skontaktuj się z nami, a my oferujemy wysokiej jakości usługi i i rozwiązania.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja, zwroty i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Opinia

Wielofunkcyjny wózek do nauki chodzenia dla dzieci, dla dziewcząt, chłopców, z muzyką i zabawą, z regulacją wysokości, zdejmowany wózek dla dzieci na 9-36 miesięcy


Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen.

Gdzie oferowana jest niższa cena?

URL:
Cena z VAT: (PLN)
Koszt dostawy: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/

Nazwa sklepu:
Miejscowość:
Województwo:
Cena z VAT: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/


Aby przesłać opinię, zaloguj się.

Opis produktu

Wzornictwo zwiększające wagę: Jest to bardzo ważne dla Ciebie. Ten wózek do nauki chodzenia może wzrastać, wypełniając niewielką ilość wody, piasku lub innych ciężkich przedmiotów do zbiornika na wodę i wydrążone tylne nogi. Możesz dostosować wagę do grubości dziecka, aby Twoje dziecko było stabilne i bezpieczniejsze. Wielofunkcyjny wózek dla dzieci: Ten wózek do nauki chodzenia do siedzenia i stania łączy w sobie wózek do nauki chodzenia i pole do gry. Inaczej niż w przypadku tradycyjnych, zaokrąglonych elementów wspomagających naukę chodzenia, skupiających się na czubkach palców, ta podpórka do siedzenia w pozycji stojącej, pozwala dziecku biegać podczas naciskania i wywiera wyważoną siłę na obu stopach, aby skutecznie zapobiec chodzeniu z nogami o. Struktura piramidy umożliwia trzy punkty, aby podpierać ciało i zapobiec przewróceniu. Ponadto ten wózek do nauki chodzenia jest wyposażony w zdejmowane płyty do zabawy, takie jak kształty kół zębatych, światła i muzyka, dzięki czemu Twoje dziecko może bawić się i nauczyć się, w pełni koordynować ręka-oko dziecka, a co pobudza ciekawość. Regulacja prędkości: Opona tego stojącego wózka jest pokryta antypoślizgowym gumowym pierścieniem, który może zwiększyć tarcie o podłoże i zmienić zdolność przyspieszenia. Tylne koło można ustawić odpowiednią prędkość, aby sprostać potrzebom niemowląt w różnych stadiach biegania. Bezpieczny i trwały materiał: wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten stojący wózek do siedzenia jest trwały dla długoterminowego zdrowia dziecka. Jednocześnie wózek do nauki chodzenia został w pełni przetestowany przy użyciu ASTM, aby zapewnić dziecku najbezpieczniejsze wrażenia podczas biegania. Wysokiej jakości serwis: W przypadku problemów z użytkowaniem produktu prosimy o kontakt z nami, a w każdym razie zaoferujemy wysokiej jakości usługi i rozwiązania.

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

4,2 z 5 gwiazdek
4,2 na 5
61 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

Mrs
1,0 z 5 gwiazdek Dangerous°°°°°°°
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 28 października 2022
María s.
5,0 z 5 gwiazdek Altura ideal
Zrecenzowano w Hiszpanii 🇪🇸 w dniu 3 kwietnia 2022
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Mariam
5,0 z 5 gwiazdek Sehr gute Kombination.
Zrecenzowano w Niemczech 🇩🇪 w dniu 23 marca 2022
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Mausibär
1,0 z 5 gwiazdek PLASTIK SCHLECHT VERARBEITET - KEIN KONTAKT MIT VERKÄUFER HERSTELLBAR
Zrecenzowano w Niemczech 🇩🇪 w dniu 19 października 2022
Obraz klienta
Mausibär
1,0 z 5 gwiazdek PLASTIK SCHLECHT VERARBEITET - KEIN KONTAKT MIT VERKÄUFER HERSTELLBAR
Zrecenzowano w Niemczech 🇩🇪 w dniu 19 października 2022
Schlecht verarbeitet musste es zurechschnitzen das das Bein rein passt .. kein kontakt zum Verkäufer möglich werd es nie als Tisch umbauen können da das eine Bein nicht mehr abgeht. Sehr ärgerlich da Geburtstagsgeschenk für mein Sohn will ich es ihm nun auch nicht mehr wegnehmen .. passt sowieso nicht mehr in Karton mit Bein dran.. sehr schade , für das Geld kriegt man von Marken bessere lauflerner. Trotzdem liebt mein Kind das ding an sich.
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta
Obraz klienta
Sabrina
5,0 z 5 gwiazdek Mein kleiner hat es geliebt
Zrecenzowano w Niemczech 🇩🇪 w dniu 31 października 2022

Bezpieczeństwo

Produkt z ostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa
  • Ostrzeżenie: Nie mogą być stosowane przez dzieci powyżej 3. roku życia.

  • Ostrzeżenie: Nie używać podczas burzy.

  • Ostrzeżenie: W opakowaniu znajduje się zabawka. Zalecany nadzór osoby dorosłej