76,97 zł
Dostawa 127,42 zł : 14 - 22 maj Szczegóły
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez imageflygood. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

WUHUAROU 2-stopniowa ceramiczna misa na owoce ze stojakiem bambusowym, stopniowana półmiseczka do serwowania przekąsek, na cukierki, owoce, warzywa, na słodycze, regały do przechowywania owoców


Cena: 76,97 zł
beżowy
20.5*23.5

Ulepsz swój zakup

  • Materiał: Wyprodukowano z ceramiki i drewna. Dzięki swojej pięknej powierzchni prosty design nada Twojemu domowi nowoczesnego charakteru
  • Dwuwarstwowa konstrukcja: genialna dwuwarstwowa struktura pozwala zaoszczędzić miejsce i sprawia, że jedzenie staje się bardziej atrakcyjne.
  • Specjalny design: krawędzie miski są wykonane z nieregularnych linii, okrągłe i gładkie, bez zadziorów i chronią ręce.
  • Łatwe do czyszczenia: te wytrzymałe porcelanowe miski ceramiczne są łatwe do czyszczenia i nadają się do mycia w zmywarce, kuchenki mikrofalowej, zamrażarki i są bezpieczne.
  • Zastosowanie: w salonie / w kuchni / w gabinecie / w biurze itd. mogą być przechowywane owoce, sałatki, przekąski, słodycze itd.

Informacje o produkcie

Kolor:beżowy  |  Rozmiar:20.5*23.5

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe


Kup z

  • WUHUAROU 2-stopniowa ceramiczna misa na owoce ze stojakiem bambusowym, stopniowana półmiseczka do serwowania przekąsek, na cukierki, owoce, warzywa, na słodycze, regały do przechowywania owoców
  • +
  • Emsa Contura 504180 Potrójny Wałek Tnący, Do Folii i Rolki Kuchennej, Srebrno-Czarny
Suma: 216,96 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Kolor:beżowy  |  Rozmiar:20.5*23.5

WUHUAROU 2-poziomowy ceramiczny talerz na owoce, warzywa, słodycze, bambusowy regał na owoce, stojak na owoce, jedyny w swoim rodzaju, zdejmowany, owalny kształt miski na owoce, do salonu, kuchni, gabinetu, itp.
Materiał: Wyprodukowano z ceramiki i drewna. Piękna powierzchnia sprawia, że proste wzornictwo nadaje Twojemu domowi nowoczesny wygląd.
Dwuwarstwowa konstrukcja: genialna dwuwarstwowa struktura pozwala zaoszczędzić miejsce i sprawia, że jedzenie staje się bardziej złożone.
Specjalne wzornictwo: krawędzie miski są wykonane z nieregularnych linii, okrągłe i gładkie, bez zadziorów i chronią dłonie.
Łatwe do czyszczenia: te wytrzymałe miski porcelanowo-ceramiczne są łatwe do czyszczenia i nadają się do mycia w zmywarce, kuchenki mikrofalowej, zamrażarki.
Zastosowanie: w salonie, w kuchni, w gabinecie, w biurze itd. można przechowywać owoce, sałatki, przekąski, słodycze itd. bardzo praktycznie.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii klientów