103,25 zł
DARMOWA dostawa: Poniedziałek, 19 kwi
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 2 godz. i 40 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez WIESEMANN 1893 DE w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Innowacyjny krzyżak do kół 4 w 1 WIESEMANN 1893 I Składany krzyżak do kół samochodowych ze stali Q-30 z osłoną kuli i oszczędzający miejsce I 81314


Cena: 103,25 zł

Ulepsz swój zakup

  • ZAWARTOŚĆ - Klucz krzyżakowy do kół składający się z dwóch części w rozmiarach 17, 19, 21mm, 1/2".
  • ZASTOSOWANIE - Klucz do kół jest idealnym narzędziem do wymiany opon, który posiada najczęściej spotykane rozmiary. Jeśli do wymiany koła trzeba użyć innego rozmiaru klucza, można po prostu założyć odpowiednią nakrętkę na napęd 1/2". Klucz krzyżowy do kół może być używany w czterech różnych pozycjach w celu optymalnego przeniesienia siły.
  • PRAKTYCZNY - Krzyż na kółkach składa się z dwóch praktycznych części, które można włożyć jedna w drugą w celu przechowywania, aby zaoszczędzić miejsce. Nadaje się do ciężarówek, samochodów, ciągników, samochodów, maszyn i zastosowań przemysłowych. Osłona kuli służy jako blokada kuli i zapewnia, że nakrętka pozostaje mocno osadzona.
  • MATERIAŁ I WYMIARY - To narzędzie jest wykonane z naszej Q-30 stali (odpowiednik hartowanej Cr-V / Chrome Vanadium stali) dla długiej żywotności i trwałości. Powierzchnia jest chromowana matowo, aby zapobiec zarysowaniom. Wymiary to 41,5cm x 29mm.
  • WIESEMANN 1893 – Wysokiej jakości narzędzia dla fachowców i majsterkowiczów. Dzięki ponad stuletniej tradycji związanej z narzędziami Wiesemann jest jednym z najstarszych producentów narzędzi w Niemczech. WIESEMANN 1893 oznacza tradycyjną niemiecką jakość połączoną z nowoczesną sprzedażą online.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii klientów

Najlepsze opinie z Polski

0 dostępnych opinii oraz 0 ocen/y klientów z Polski