41,57 zł
DARMOWA dostawa: Czwartek, 17 cze dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 1 godz. i 22 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Papierdrachen w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.

Tablica nagrodowa zestaw dla dzieci jako blok do odrywania, 10 arkuszy – motywacyjna koncepcja jako pomoc w wychowaniu – ze wspaniałymi naklejkami dla chłopców i dziewczynek – motyw mycia zębów 2 zestaw 11

5,0 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 6

Cena: 41,57 zł
Zähneputzen 2

Ulepsz swój zakup

  • Motywacja: Otrzymujesz wspaniały system nagród dla Twoich dzieci jako blok do odrywania wraz z 4 arkuszami DIN A4 z naklejkami, które mogą nakleić Twoje dzieci na tablicę nagrody.
  • NOWOŚĆ I WYKONANIE: motywacyjne, ale nie wymagające: zawsze, gdy Twoje dziecko zrobiło coś szczególnie dobrze, może przykleić naklejkę na tablicę. W przypadku nowych tablic nagrodowych nie ma kroków aż do dużego celu :-)
  • Również dla wielu dzieci: każdy blok ma łącznie 10 arkuszy i rozmiar DIN A4.
  • Rozbieranie bez stresu: idealnie nadaje się do treningu czystości, do uczenia się odpowiedzialności i mniejszych zadań w gospodarstwie domowym. Motywuj swoje dzieci do bezstresowego mycia zębów lub wypełnij je drobiazgami, jeśli podejmują trudy w pracach domowych.
  • Dla dzieci w wieku od 1,5 do ok. 7 lat: nadaje się również dla małych dzieci i uczniów podstawowych, którzy muszą przyzwyczaić się do nowych zasad i struktur codziennego życia w szkole. Na 15 minut nauki słownictwa jest na przykład naklejka. Zasady systemu można samodzielnie określić.

Informacje o produkcie

Kolor:Zähneputzen 2

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Kolor:Zähneputzen 2

Zestaw tablic motywacyjnych dla dzieci jako blok do odrywania, 10 arkuszy – motywująca koncepcja pomocy w nauce – ze wspaniałymi naklejkami dla chłopców i dziewczynek – motyw mycia zębów 2 zestaw 11


Twoja codzienność z dziećmi jest czasami chaotyczna? Jest to całkiem normalne :-) Twoje dzieci nie mają ochoty czyścić ubrań, posortować tornistra lub przykryć stół? Zmotywuj się tablicą nagród!

Otrzymujesz wspaniały system nagród dla Twoich dzieci jako blok odrywany wraz z 4 arkuszami DIN A4 z naklejkami (każdy o średnicy 30 mm), które mogą przykleić dzieci na tablicę nagród.

Motywujące, ale nie przesadne: Zawsze, gdy Twoje dziecko robi coś szczególnie dobrze, może przykleić ją do tablicy. Tablice są przeznaczone dla dzieci w wieku od 1,5 do 7 lat.

Nadaje się idealnie do treningu czystości, do regularnego mycia zębów i mniejszych zadań w gospodarstwie domowym. Motywuj swoje dzieci, aby uporządkowały buty i utrzymać pokój w czystości. Po całkowitym oklejaniu tablicy możesz sprawić swoim dzieciom szczególną radość – to pozostawi Ci do Twojej dyspozycji.

Doskonale nadaje się również dla małych dzieci i uczniów podstawowych, które muszą przyzwyczaić się do nowych zasad i struktur codziennego życia w szkole. Zasady systemu można określić samodzielnie.

Każdy blok ma łącznie 10 arkuszy i rozmiar DIN A4.

Zakres dostawy:

  • 1 blok tablicy motywacyjnej (DIN A4 z 10 stronami) - motyw czyszczenie zębów 2
  • 4 arkusze DIN A4 z naklejkami (średnica 30 mm).


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5,0 z 5 gwiazdek
5 na 5
6 opinie/i z całego Świata
5 gwiazdek
100%
4 gwiazdki 0% (0%) 0%
3 gwiazdki 0% (0%) 0%
2 gwiazdki 0% (0%) 0%
1 gwiazdka 0% (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

Alex
5,0 z 5 gwiazdek Top!! Klang gut! Anpassung auch gibt nix zu meckern!
Opinia napisana w Niemczech dnia 1 stycznia 2021
Kolor: Zähneputzen 2Zweryfikowany zakup