104,97 zł
DARMOWA dostawa: Środa, 12 maj
Dostawa priorytetowa: Wtorek, 11 maj
Dostępne sztuki: 5 – zamów teraz.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez TMSolo w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

TMSolo Dekoracyjna wymienna ramka na zdjęcia, zdjęcia i plakaty, do domu i biura


Cena: 104,97 zł
Opakowanie 1 szt.

Ulepsz swój zakup

  • Ramka na zdjęcia wykonana z płyty MDF, szkła akrylowego i stabilnych metalowych zamków. Łatwe mocowanie na ścianie.
  • Pasuje do formatów papieru A1, A2, A3 i A4. Dokładne wymiary podano w cm; wymiary podane w calach są danymi w przybliżeniu.
  • Proste wzornictwo, aby optymalnie wyeksponować Twoje zdjęcia bez rozpraszania. Idealnie nadaje się do ramki plakatów, druków, certyfikatów, sztuki lub zdjęć.
  • Produkt wysokiej jakości.

Informacje o produkcie

Rozmiar:70 x 100 cm  |  Kolor:Opakowanie 1 szt.

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Opis produktu

Rozmiar:70 x 100 cm  |  Kolor:Opakowanie 1 szt.

Ramka na zdjęcia z klipsem TMSolo: Pojedyncze zdjęcie. Jeśli szukasz prostej i eleganckiej możliwości prezentacji plakatów, dzieł sztuki, certyfikatów, wydruków, obrazów lub innych, to bezramkowe ramki na zdjęcia z klipsami idealnie nadają się do mocowania na ścianie. Łączy w sobie prostotę i nowoczesny styl i wyglądają wspaniale w prawie każdym pokoju. Ponadto można wykorzystać nieużywaną powierzchnię ściany. Każda ramka jest wyposażona w stabilną tylną stronę z płyty MDF, gładką akrylową pokrywę, aby zakryć i chronić Twoje zdjęcia oraz wszystkie niezbędne zapięcia, aby zamocować akryl z tyłu. Wszystkie niezbędne elementy do zawieszania są również zawarte w zestawie, a ramę można zawiesić poziomo lub pionowo (w formacie pionowym lub poziomym), dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego zastosowania. - -- - - - -


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii klientów

Najlepsze opinie z Polski

0 dostępnych opinii oraz 0 ocen/y klientów z Polski