Wybierz adres dostawy
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Little Tikes Tobi Robot Smartwatch dla Dzieci z Aparatem Cyfrowym, Wideo, Grami i Zajęciami dla Chłopców i Dziewczynek - niebieski. Dla Dzieci w Wieku od 4 Lat

4,4 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 9 683

Blue
 • OŻYWA NA TWOICH OCZACH - Tobi Robot Smartwatch posiada zabawną osobowość, ruchome ramiona i nogi, zabawne efekty dźwiękowe i ponad 100 wyrażeń, które sprawią, że dzieci będą chichotać, tańczyć, bawić się, uczyć i nie tylko!
 • W PEŁNI FUNKCJONALNY SMARTWATCH - Pomaga dzieciom w nauce poznawania czasu i nie tylko! Zawiera zegar, kalendarz, stoper, minutnik, przypomnienia i budzik
 • ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ I GRY EDUKACYJNE - Zegarek Tobi Robot Smartwatch zawiera wiele gier: grę Search & Seek, grę taneczną i wiele więcej! Granie w gry odblokowuje interaktywne nagrody, które zapewniają jeszcze więcej zabawy
 • DWIE KAMERY - Dwie wbudowane kamery mogą nagrywać wideo, robić selfie i zdjęcia. Dzieci mogą też dodawać do nich śmieszne naklejki! Tobi Robot Smartwatch może przechować 3000 zdjęć lub 30 minut wideo
 • ZACHĘCA DO AKTYWNEJ ZABAWY - Zawiera czujnik ruchu wbudowanego krokomierza i gier tanecznych, aby pobudzić dzieci do ruchu
 • MNÓSTWO INDYWIDUALNOŚCI I KREATYWNOŚCI - Dzieci mogą wybierać spośród ponad 50 tarcz zegarka i nauczyć się odczytywać czas zarówno na analogowych, jak i cyfrowych tarczach zegara. Dodaj naklejki do każdego zdjęcia i udekoruj wirtualny pokój Tobiego, dodając dekoracje po ich odblokowaniu
 • ZABAWNE AKCESORIA TECHNICZNE - Dzieci mogą nosić zegarek smartwatch Tobi Robot na nadgarstku za pomocą dołączonego paska do zegarka lub przymocować do ubrania za pomocą dołączonego klipsa. Klips działa również jako podstawka na wyświetlacz, gdy jest używany jako budzik lub podczas ładowania

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja, zwroty i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Opinia

Little Tikes Tobi Robot Smartwatch dla Dzieci z Aparatem Cyfrowym, Wideo, Grami i Zajęciami dla Chłopców i Dziewczynek - niebieski. Dla Dzieci w Wieku od 4 Lat


Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen.

Gdzie oferowana jest niższa cena?

URL:
Cena z VAT: (PLN)
Koszt dostawy: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/

Nazwa sklepu:
Miejscowość:
Województwo:
Cena z VAT: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/


Aby przesłać opinię, zaloguj się.

Przewodniki i dokumenty dotyczące produktów

Bezpieczeństwo

Produkt z ostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa
 • Ostrzeżenie: Wyłącznie do użytku domowego


Od producenta

Nowy Tobi Robot Smartwatch łączy w sobie interaktywne cechy smartwatcha z robotem posiadającym moc zabawnych cech osobowości. Tobi Robot Smartwatch Comes to Life Before Your Eyes posiada ruchome ramiona i nogi, wydaje z siebie zabawne dźwięki, wypowiada ponad 100 fraz, które wzbudzają u dzieci chichot, ochotę do tańca, do zabawy i nie tylko! Posiada dwie kamery do nagrywania filmów i robienia selfie (plus pamięć na 3000 fotografii lub 30 minut video). Ponadto dzieci mogą personalizować zdjęcia zabawnymi naklejkami fotograficznymi. W zegarku Tobi Robot Smartwatch znajdziecie interaktywne gry, grę taneczną, gry edukacyjne i grę z rozszerzoną rzeczywistością. Podczas zabawy dzieci mogą uwalniać nagrody. Wbudowany w urządzenie krokomierz współpracuje z grą taneczną, pobudzając w dzieciach aktywność ruchową. Dzieci uczą się odczytywać godzinę z tarczy zegarka standardowej lub cyfrowej, a wyświetlacz można personalizować za pomocą ponad 50 motywów. Tobi Robot Smartwatch to również zabawny gadżet do noszenia - dzięki zawartemu w zestawie paskowi dzieci mogą nosić smartwatch na nadgarstku lub przyczepiać do ubrania za pomocą klipsa. Dodatkowo klips może zamienić się w podstawkę, gdy smartwatch ma być używany jako budzik, lub gdy trzeba go naładować. Rodzice mogą ustawiać na smartwatchu powiadomienia przypominające dziecku o wykonaniu jakiegoś zadania, mogą go parować z innymi smartwatchami Tobi Robot Smartwatch znajdującymi się w pobliżu. Mogą również polegać na wytrzymałości urządzenia, które zaprojektowano tak, by było odporne na zachlapanie. Przyszłość smartwatchów dedykowanych dla dzieci zaczyna się od zegarka Tobi Robot Smartwatch! Nadchodzi czas Tobi!

Cechy produktu

 • COMES TO LIFE BEFORE YOUR EYES. Tobi Robot Smartwatch ma radosną osobowość, ruchome ramiona i nogi, wydaje z siebie zabawne dźwięki, wypowiada ponad 100 fraz, które wzbudzą u dzieci chichot, ochotę do tańca, do zabawy i nie tylko!
 • W PEŁNI FUNKCJONALNY SMARTWATCH. Pomaga dzieciom nauczyć się jak odczytywać czas, posiada zegarek, kalendarz, stoper, timer, ma funkcję przypominania i budzik.
 • ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ & GRY EDUKACYJNE. Tobi Robot Smartwatch oferuje wiele gier: grę typu „szukaj i znajdź” w aktywnej rozszerzonej rzeczywistości, gry edukacyjne, grę taneczną i nie tylko! W trakcie gry dziecko otrzymuje nagrody zachęcające do dalszej zabawy.
 • DWIE KAMERY. Smartwatch jest wyposażony w dwie kamery umożliwiające nagrywanie filmów, robienie selfie i wykonywanie zdjęć. Ponadto dzieci mogą dodawać do zdjęć zabawne naklejki. Pamięć Tobi Robot Smartwatch umożliwia zapisanie 3000 zdjęć lub 30 minut filmu.
 • ZACHĘCA DO AKTYWNEJ ZABAWY. Smartwatch posiada czujnik ruchu z krokomierzem współpracującym z grą taneczną i zachęcającym do aktywności ruchowej.
 • MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI I POBUDZANIE KREATYWNOŚCI. Dzieci mogą wybrać spośród 50 motywów na wyświetlaczu zegarka – mogą uczyć się odczytywać czas z tarczy zegarka standardowego lub cyfrowego. Do każdej fotografii można dodać zabawną naklejkę. Można też personalizować wirtualny pokój, w którym żyje Tobi i dowolnie go dekorować.
 • ZABAWNY GADŻET DO NOSZENIA. Dzięki zawartemu w zestawie paskowi dzieci mogą nosić Tobi Robot Smartwatch na nadgarstku. Mogą również zamocować na ubraniu za pomocą klipsa. Dodatkowo klips pełni funkcję podstawki, gdy smartwatch jest używany jako budzik, lub gdy trzeba go naładować.
 • ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA & WIADOMOŚCI. Smartwatch posiada funkcję łączności bezprzewodowej, dzięki czemu możesz parować go z innymi urządzeniami, przesyłać i otrzymywać wiadomości poczty głosowej, wiadomości emoji i fotografie. Ponadto urządzenie komunikuje się z innymi smartwatchami Tobi Robot znajdującymi się w pobliżu.
 • ŁATWY W OBSŁUDZE. Posiada przyjazny dzieciom ekran dotykowy i wbudowany akumulator. W zestawie kabel USB do ładowania urządzenia, wgrywania zdjęć i filmów.
 • WYTRZYMAŁY I ODPORNY NA ZACHLAPANIE. Tobi Robot Smartwatch zaprojektowano z myślą o wytrzymałości, aby przetrwał obciążenia związane z użytkowaniem przez dzieci, podczas zabawy w domu i na zewnątrz.

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

4,4 z 5 gwiazdek
4,4 na 5
9 683 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

Amazon Kunde
1,0 z 5 gwiazdek Großer Müll
Zrecenzowano w Niemczech 🇩🇪 w dniu 26 września 2020
76 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
d armstrong
5,0 z 5 gwiazdek junior was very pleased with it
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 7 stycznia 2021
11 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
KS
3,0 z 5 gwiazdek The home button is impossible for 3 year old to press
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 23 października 2020
8 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
K.R
5,0 z 5 gwiazdek Fantastic
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 30 marca 2021
7 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Miss E Russell
5,0 z 5 gwiazdek Great for a 7 year old, loves it and enjoys playing with it
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 18 marca 2021
6 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie