91,00zł
64zł dostawa 2 - 4 czerwca. Szczegóły
Dostępny.
[{"displayPrice":"91,00 zł","priceAmount":91.00,"currencySymbol":"zł","integerValue":"91","decimalSeparator":",","fractionalValue":"00","symbolPosition":"right","hasSpace":true,"showFractionalPartIfEmpty":true,"offerListingId":"Ys4c%2FIQ10jE7dMvIahW8a4QvmxuluR0r6HHOk%2FkQxOSkQOkJbsdcwIfFVEjSzxx0OEA53%2FaR3zwBlsRHAkG1TvEmcM6M%2FzIRZaU1o6AmfwEdcCqM8RPe0%2Bghx1EeWCWPFdpkknoq3xA0iv7ZL%2BpRwUOvjqeHST6KVn9XjuxDHMn9F29UET3Czw%3D%3D","locale":"pl-PL","buyingOptionType":"NEW"}]
91,00 zł () Obejmuje wybrane opcje. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje. Szczegóły
Cena
Suma częściowa
91,00 zł
Suma częściowa
Wstępny podział płatności
Koszt wysyłki, data dostawy i suma zamówienia (łącznie z podatkiem) są wyświetlone przy finalizacji zakupu.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez Celebrity-Cutouts. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Sheryl Crow (90s) Duża Głowa


91,00zł

Ulepsz swój zakup

  • Czy fascynuje Cię wygląd naszych masek, ale chcesz wyrazić więcej? A może chcesz trochę bardziej wyróżnić się z tłumu? Obecnie, w naszej ofercie można znaleźć Duże Głowy z wizerunkiem celebryty w rozmiarze maxi, które naprawdę robią wrażenie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wykonane z wysokiej jakości połyskującej tektury falistej oraz mające ponad pół metra wysokości, te maski są idealne na mnóstwo różnych okazji. Ponadto, posiadają wielofunkcyjny uchwyt, który ma trzy zastosowania:
  • (1) Może być trzymany ręką za pomocą otworów (2) Może być powieszony na ścianie za pomocą haków (3) Może być przymocowany do kijka, ponieważ uchwyt blokuje się razem z zamykaną pokrywką
  • Niezależnie od tego, czy protestujesz i chcesz mieć pewność, że zostaniesz zauważony, lub czy chcesz, żeby Twoi znajomi w zabawny sposób odnaleźli Ciebie i Twój namiot podczas festiwalu – nasze Duże Głowy sprawią, że będziesz się wyróżniał z tłumu w oryginalnym stylu. Z pośród tysiąca celebrytów do wyboru, z pewnością stworzymy taką maskę, która wzbudzi Twoje zainteresowanie. Produkty od Celebrity Cutouts są również doskonałym przedmiotem kolekcjonerskim – a kogo Ty dodasz do kolekcji?
  • Wykorzystujemy ekskluzywne oryginały zdjęć robione przez najlepsze agencje fotograficzne, które później są dostosowane przez naszych wewnętrznych projektantów. Wszystkie nasze wysokiej jakości Duże Głowy z wizerunkiem znanych osób są drukowane. Nasze tekturowe podobieństwa są robione na zamówienie w naszej fabryce w Niemczech, przy użyciu najlepszych na rynku materiałów oraz technik drukarskich.
  • Szukasz Maski, którą mógłbyś nosić? W naszej ofercie można również znaleźć klasyczne maski z celebrytami. Wystarczy wyszukać nasz sklep na Amazon-ie, lub skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Prosimy, STRZEŻ SIĘ PODRÓBEK! Wszystkie nasze tekturowe podobieństwa posiadają na odwrocie Hologram Autentyczności. Brak hologramu, oznacza, że nie jest to produkt Celebrity Cutouts.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

  • Czy fascynuje Cię wygląd naszych masek, ale chcesz wyrazić więcej? A może chcesz trochę bardziej wyróżnić się z tłumu? Obecnie, w naszej ofercie można znaleźć Duże Głowy z wizerunkiem celebryty w rozmiarze maxi, które naprawdę robią wrażenie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wykonane z wysokiej jakości połyskującej tektury falistej oraz mające ponad pół metra wysokości, te maski są idealne na mnóstwo różnych okazji. Ponadto, posiadają wielofunkcyjny uchwyt, który ma trzy zastosowania:

        (1) Może być trzymany ręką za pomocą otworów
        (2) Może być powieszony na ścianie za pomocą haków
        (3) Może być przymocowany do kijka, ponieważ uchwyt blokuje się razem z zamykaną pokrywką

  • Niezależnie od tego, czy protestujesz i chcesz mieć pewność, że zostaniesz zauważony, lub czy chcesz, żeby Twoi znajomi w zabawny sposób odnaleźli Ciebie i Twój namiot podczas festiwalu – nasze Duże Głowy sprawią, że będziesz się wyróżniał z tłumu w oryginalnym stylu.
  • Wykorzystujemy ekskluzywne oryginały zdjęć robione przez najlepsze agencje fotograficzne, które później są dostosowane przez naszych wewnętrznych projektantów.
  • Wszystkie nasze wysokiej jakości Duże Głowy z wizerunkiem znanych osób są drukowane. Nasze tekturowe podobieństwa są robione na zamówienie w naszej fabryce w Niemczech, przy użyciu najlepszych na rynku materiałów oraz technik drukarskich.
  • Prosimy, STRZEŻ SIĘ PODRÓBEK! Wszystkie nasze tekturowe podobieństwa posiadają na odwrocie Hologram Autentyczności. Brak hologramu, oznacza, że nie jest to produkt Celebrity Cutouts.  


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%

Brak opinii o produkcie