Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.
Wybierz adres dostawy
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Naturalne spłukiwanie – nie perfumowane i wegańskie – 250 ml – firmy Bees of BRITAIN – bez siarczanów, bez parabenów, bez silikonu. Oddajemy 5% naszych zysków, aby ratować pszczoły i rozpylacze.

3,6 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 14

Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.

Informacje o tym produkcie

  • Łatwe mycie, pozostawia pielęgnujący i błyszczący połysk. Nie odbudowuje się jak tradycyjne odżywki i sprawia, że Twoje włosy można naturalnie podskakiwać i kontrolować za pomocą regulatorów pH i jonów, które przywracają wartość pH włosów i pozytywnego ładunku we włosach (które je kręcić!) Zmniejszyć po nałożeniu szamponu.
  • Capric triglicerydy (frakcjonowany olej kokosowy) są używane ze względu na ich zdolność do tworzenia bariery ochronnej, aby nawilżyć włosy i skórę zmiękczyć i pielęgnować. Dzięki silnym właściwościom antybakteryjnym olej kokosowy chroni przed infekcjami, a jego zawartość witaminy E zapobiega przedwczesnemu starzeniu się, a jego mała struktura molekularna sprawia, że silne właściwości wnikają głęboko w skórę i mieszki włosowe i tym samym maksymalne korzyści.
  • Naturalne składniki dają cudownie zdrowe włosy bez ryzyka dla zdrowia.
  • Olejki roślinne, masło orzechowe, olejki eteryczne i inne naturalne substancje nawilżają, wygładzają i naprawiają włosy.
  • Nasze produkty naturalne nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych, substancji wypełniających, bez SLS, parabenów, testów na zwierzętach, nie są to sztuczne perfu. Utrzymujemy nasze opakowania na minimum, nie używamy kartonów ani etykiet opakowań i wykorzystujemy wyłącznie materiały, które nadają się do wielokrotnego użytku i nadają się do recyklingu. Każde użyte przez nas opakowanie zewnętrzne jest niezbędne do wysyłki przez Amazon.

Otrzymaj 35 zł rabatu na pierwsze kwalifikujące się zakupy w aplikacji
Użyj kodu promocyjnego, aby otrzymać 35 zł rabatu na Twoje pierwsze kwalifikujące się zakupy w aplikacji Amazon Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Opis produktu

Firma Bees of Britain została założona w 2018 roku przez 17 lat w ramach projektu szkolnego. Przeżycie pszczół i innych zapylających będzie miało wpływ na świat przez pokolenia. Dajemy 5% naszego zysku na rzecz organizacji charytatywnych i inicjatyw wspierających przeżycie pszczół i zapylających oraz kupujemy nasz miód tylko od małych, lokalnych pszczelarzy. Produkty Bees of Britain są produkowane z naturalnych środków spożywczych, substancji kosmetycznych lub farmaceutycznych, które przenikają i odmładzają swoje żywe i lecznicze właściwości. Wszystko, co produkujemy jest wytwarzane ręcznie w Wielkiej Brytanii i produkowane w małych ilościach, aby zapewnić świeżość. Utrzymujemy nasze opakowanie do minimum i używamy wyłącznie materiałów wielokrotnego użytku i nadających się do recyklingu.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Opinia

Naturalne spłukiwanie – nie perfumowane i wegańskie – 250 ml – firmy Bees of BRITAIN – bez siarczanów, bez parabenów, bez silikonu. Oddajemy 5% naszych zysków, aby ratować pszczoły i rozpylacze.


Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen.

Gdzie oferowana jest niższa cena?

URL:
Cena z VAT: (PLN)
Koszt dostawy: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/

Nazwa sklepu:
Miejscowość:
Województwo:
Cena z VAT: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/


Aby przesłać opinię, zaloguj się.

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

3,6 z 5 gwiazdek
3,6 na 5
14 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

Debz
3,0 z 5 gwiazdek Good but
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 20 maja 2022
Patricia K.
5,0 z 5 gwiazdek A wonderful conditioner
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 13 października 2021
Kesley
4,0 z 5 gwiazdek Faulty packaging but love the product.
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 3 lutego 2020
Obraz klienta
4,0 z 5 gwiazdek Faulty packaging but love the product.
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 3 lutego 2020
Came with the pump snapped off, slightly annoying - but arrived on time.

I've used it once so far, no frizz and my hair felt really soft. No irritation, nor did I look like a grease ball on the second day.

10/10 would recommend.
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta
Obraz klienta
Mrs Jane DuncanAmazon Customer
5,0 z 5 gwiazdek Great
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 22 stycznia 2021