Maska Urban'er Pure 2.0 - wymienny filtr o parametrach FFP3 (S/M, Turkusowy)


S/M
Turkusowy
  • Szczelność dzięki miękkiej neoprenowej uszczelce
  • Wymienne filtry zapewniające 99,8% skuteczności filtracji
  • Unikalny design i wyjątkowa konstrukcja na rynku zapewnia łatwość oddychania
  • Wygodna elastyczna taśma na rzep zapinana za szyję nie nadwyręża uszu
  • Polska produkcja i wysoka jakość wykonania

Informacje o produkcie

Rozmiar:S/M  |  Kolor:Turkusowy

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Rozmiar:S/M  |  Kolor:Turkusowy

Opis produktu

Maska urban’er pure 2.0 - wielorazowa, z wymiennym filtrem, zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce - została opracowana w taki sposób, by dawać wysoki komfort noszenia, w bezkompromisowej jakości i trwałości materiałów. Do ochrony przed smogiem nie trzeba dziś już przekonywać. Zamieniając zwykłą maskę na urban'er pure, oprócz ograniczenia wdychania smogu, zwiększasz komfort oddychania i codziennego funkcjonowania. Specjalnie zaprojektowany kształt maski jest unikalny na rynku i dopasowuje się do twarzy. Miękka pianka neoprenowa przylegająca szczelnie do twarzy i wygodne zapięcie za szyję odróżniają naszą maskę od innych. Wysoka jakość wykonania w renomowanej szwalni w Gdańsku oraz własne przebadane filtry ze skutecznych włóknin sprawiają, że maska bije o klasę wiele tanich produktów sprowadzanych z Chin z wysoką marżą. Urban'er pure to przemyślany polski produkt o wyjątkowej funkcjonalności. NOWY FILTR 99,8% skuteczności! Autorski układ włóknin, z których wykonano filtr w maskach urban'er pure 2.0 został przebadany Łodzi, w Państwowym Instytucie Badawczym - Centralnym Instytucie Ochrony Pracy. Do badań penetracji fitra użyto mgły parafinowej o wielkości cząsteczek 0,4 μm. Testem tym bada się maski przemysłowe/przeciwpyłowe zgodnie z europejską normą EN 149:2001+A1:2009. Układ włóknin, użyty do produkcji filtrów spełnił parametry w badaniu mgłą parafinową odpowiadające poziomom filtracji i oporów powietrza klasie FFP3 - skutecznie filtrując 99,8% cząstek 0,4 mikrometra oraz zachowując niskie opory oddechowe 215 Pa. Maska wyposażona jest w autorski filtr (jeden w zestawie), stworzony z układu 5 włóknin. To jedyna taka konstrukcja na rynku, unikalny design i wyjątkowy wygląd. Zobacz video z projektowania i produkcji: https://www.youtube.com/watch?v=mGiU0jHzYCM

Informacje prawne

Maski “URBAN’ER” są produktami profilaktycznymi. Wykonane są z materiałów bezpiecznych w użytkowaniu. Maski są wyrobem stanowiącym osłonę nosa oraz ust. Produkty mogą być używane przez osoby prywatne w celu zmniejszenia dyskomfortu spowodowanego działaniem nietoksycznych cząstek tam gdzie ich stężenie nie przekracza dopuszczalnej normy oraz ograniczenia rozprzestrzeniania się drobnoustrójów chorobotwórczych poprzez zwiększenie higieny (bariera przed bezpośrednim dotknięciem błon śluzowych zanieczyszczoną dłonią) i/lub ograniczenie emisji czynników zakaźnych drogą kropelkową (np. podczas mowy, kaszlu czy kichania). Maski “URBAN’ER” nie są środkami ochrony indywidualnej w rozumieniu rozporządzenia (UE) 2016/425, ani wyrobami medycznymi w rozumieniu dyrektywy 93/42/EWG oraz rozporządzenia (UE) 2017/745). Produkty nie są poddawane procedurom oceny zgodności, w związku z tym nie powinny być wykorzystywane do celów zawodowych w sytuacji narażenia pracownika na czynniki szkodliwe wnikające do organizmu drogą inhalacyjną. Przed użyciem maski “URBAN’ER” należy szczegółowo zapoznać się z dołączoną do zestawu instrukcją użytkowania.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie