159,65 zł
DARMOWA dostawa: Sobota, 19 cze
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 5 godz. i 14 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Yoomphy w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.

MECO ELEVERDE ręczna szczotka parowa, 950 W, na mokro i sucho, przenośna, do domu i w podróży


Cena: 159,65 zł
Weiß

Ulepsz swój zakup

  • 【Łatwe do usunięcia fałdy】 Nasze żelazko parowe można prasować poziomo i pionowo oraz prasować na sucho. Zagniecenia można szybko i łatwo usunąć. Żelazko parowe jest wyposażone w 8 dysz, przez które rozpyla parę i może przedostać się para do większej ilości materiałów. Parowar nagrzewa się maksymalnie 40 sekund, aby zaoszczędzić czas oczekiwania. Nadaje elegancki wygląd.
  • 【Lekka konstrukcja】 To turystyczne żelazko parowe jest lżejsze niż tradycyjne żelazko parowe. Nie czuj się zbyt zmęczenia, jeśli przez dłuższy czas trzymać parowar w dłoni. Podczas podróży można wstawić żelazko podróżne do bagażnika bez zajmowania zbyt dużo miejsca.
  • 【Bezpieczeństwo użytkowania】Przenośna parownica jest wyposażona w ochronę przed wilgocią i przegrzaniem. Kąt nachylenia 360° bez wycieków, nie musisz się obawiać poparzenia gorącą wodą (nie przekraczać wagi paliwa). Pionowa parowar jest wyposażona w nóżkę, która zapobiega parowaniu ubrań lub desek do prasowania.
  • 【Wielofunkcyjna parownik】 Obsługa jednym przyciskiem, parownik do ubrań jest łatwy w obsłudze i łatwy do usunięcia, materiał jest odpowiedni do wszystkich rodzajów materiałów, takich jak naturalny len, bawełna, wełna, materiały syntetyczne itd. Parowar nadaje się nie tylko do ubrań, ale również do dywanów, zasłon, pościeli itd. Parowar może być również dezynfekowany i odpylony.
  • 【Bezproblemowa gwarancja】 Oferujemy 180-dniowy zwrot pieniędzy i roczną gwarancję. W razie pytań dotyczących żelazka parowego prosimy o kontakt pod adresem support@meco-ele.com. Zgłosimy się do Ciebie w ciągu 24 godzin. Kupuj bezpiecznie. Uparzacz do prania to dobry wybór na prezent bożonarodzeniowy, ponieważ oferuje przyjaciołom lub rodzinie parownik do prania, który ułatwia im życie.

Informacje o produkcie

Rozmiar:Weiß

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Rozmiar:Weiß

Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski