1 119,00 zł
DARMOWA dostawa: Wtorek, 11 maj
Dostawa priorytetowa: Poniedziałek, 10 maj
Zamów w ciągu 19 godz. i 43 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez Amazon.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

LEGO Wynalazca robotów


Cena sugerowana: 1 649,99 zł
Cena: 1 119,00 zł
Oszczędzasz: 530,99 zł (32%)

Ulepsz swój zakup

  • Klocki LEGO Mindstorms Zestaw LEGO MINDSTORMS Wynalazca robotów (51515) pozwala dzieciom nabywać podstawowe umiejętności STEM poprzez budowanie, programowanie i zabawę zdalnie sterowanymi robotami oraz inteligentnymi konstrukcjami, które potrafią strzelać, grać w piłkę, jeździć i nie tylko! Zestaw pozwala zbudować roboty Charliego, Tricky’ego, Blasta, M.V.P. i Gelo, a także zmierzyć się z ćwiczeniami i misjami, w których dzieci będą się posługiwać aplikacją LEGO MINDSTORMS Robot Inventor i programować w środowisku opartym na języku Scratch (listę zgodnych urządzeń znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck). Zestaw zawiera prawie 1000 elementów, w tym inteligentny element Hub, 4 średnie silniki oraz czujniki koloru i odległości, a do tego podzielony na sekcje interfejs, więc oprócz podstawowych modeli dzieci będą mogły budować własne robotyczne zabawki i chwalić się nimi online w LEGO Life. Zestaw Wynalazca robotów może być nowym etapem rozwoju dla wszystkich fanów LEGO BOOST oraz dzieci lubiących budować z LEGO i bawić się robotami. To także doskonały materiał na prezent urodzinowy, świąteczny lub z innej okazji dla dziesięciolatków i starszych dzieci. Blast ma ok. 36 cm wysokości, podczas gdy Gelo mierzy ok. 24 cm długości. Elementy Powered Up z tego zestawu są zgodne z zestawami LEGO BOOST Zestaw kreatywny (17101), Dowódca droidów (75253) i innymi. W komplecie znalazł się łatwy do zamontowania akumulator, co pozwala rozpocząć zabawę bez gorączkowego poszukiwania baterii. Bezpłatna aplikacja programistyczna LEGO MINDSTORMS Robot Inventor ma interfejs oparty na języku Scratch. Dzieci znajdą w niej cyfrowe instrukcje budowania i ponad 50 ćwiczeń do wykonania z użyciem zbudowanych modeli, a bardziej zaawansowani będą mogli spróbować swoich sił, programując w języku Python. LEGO MINDSTORMS to inspiracja dla wynalazców LEGO w każdym wieku — zestawy z klockami, silnikami, czujnikami i inteligentnym elementem Hub pozwalają budować i programować interaktywne roboty oraz inne konstrukcje, a potem prezentować je w społeczności MINDSTORMS. Klocki LEGO już od 1958 r. spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić. Klocki i elementy LEGO są rygorystycznie testowane pod kątem zgodności z normami bezpieczeństwa i jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje elektroniczne zabawki nie rozpadną się w samym środku misji!

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Najczęściej kupowane razem z

  • LEGO Wynalazca robotów
  • +
  • Lego 42114 42114 Wozidło Przegubowe Volvo 6X6 ,Wielokolorowy
  • +
  • Lego 42100 42100 Koparka Liebherr R 9800 ,Wielokolorowa
Suma: 3 349,88 PLN
Kup wybrane produkty razem

Bezpieczeństwo

Produkt z ostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa
  • Ostrzeżenie: Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej

  • Ostrzeżenie: W opakowaniu znajduje się zabawka. Zalecany nadzór osoby dorosłej

  • Ostrzeżenie: Wyłącznie do użytku domowego

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Wejdź do fascynującego wszechświata pełnego programowalnych zdalnie sterowanych robotów i inteligentnych modeli, w którym wtapiają się świat prawdziwy i cyfrowy. Dzięki wynalazcy robotów Lego Mindstorms 51515 młodzi miłośnicy robotów mogą zbudować pięć unikalnych robotów silnikowych i zaprogramować za pomocą darmowej aplikacji LEGO MINDSTORMS. Dzięki interfejsowi do programowania opartych na rysowaniu Drag-and-Drop możesz ożywić modele pojedynczo i wykonywać zabawne zadania lub trudne misje. Na LEGO.com/devicecheck istnieje lista kompatybilnych urządzeń. Prawie 1000 części inspiruje dzieci do wynalezienia własnych modeli zabawek technicznych i pokazania innym fanom robotów na LEGO Life.

Doświadczenia z gry na wyższym poziomie.
Najnowszy projekt z serii produktów LEGO MINDSTORMS programowalnych robotów obejmuje inteligentny koncentrator z wyświetlaczem 5 x 5 LED, 6-osiowy żyroskop, głośnik, wydajne silniki i precyzyjne czujniki, dzięki czemu dzieci mogą swobodnie rozwinąć swoją kreatywną stronę, podczas gdy w dzisiejszych czasach stają się nieodzowne minty. -Zumiejętności anw pomieszczeniu.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii klientów

Najlepsze opinie z Polski

0 dostępnych opinii oraz 0 ocen/y klientów z Polski