Przedmiot jest obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten przedmiot będzie ponownie dostępny w magazynie.
Wybierz adres dostawy
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Jolitac Sportowy Składany Stop Rower Stojak do Przechowywania Rower Podłoga Stojak Parkingowy Uchwyt na koła Pasuje do 20-69 cali Rowery Wewnątrz Domowy Garaż Użycie

4,0 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 351

Przedmiot jest obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten przedmiot będzie ponownie dostępny w magazynie.
Kolor Czarny
Marka Jolitac
Waga produktu 1.76 Kilogramy
Wymiary elementu dł. x szer. x wys 18.8 x 10.8 x 44.6 cm

Informacje o tym produkcie

  • 【Solidna konstrukcja, ale lekka】 Cztery punkty trzymają się na oponach, znacznie lepiej niż inne stojaki, które mają tylko jeden lub dwa punkty na ramie, feldze, wirnik tarczowy i przerzutkę. Przednie tylne koło roweru siedzące w uchwycie jest znacznie głębsze niż inne, dzięki czemu pozostaje mocno w uchwycie. Podwójne ramię lepiej trzyma ciężki rower niż stojak na jedno ramię. Materiał ze stopu aluminium sprawia, że uchwyt rowerowy jest lekki, tylko 9,5 kg, dzięki czemu jest przenośny do celów rowerowych na świeżym powietrzu
  • 【Szybkie i łatwe wpinanie】: Bezwysiłkowe wpchanie do bagażnika, ta opatentowana wspaniała konstrukcja idealnie utrzyma Twój rower w stałym stanie. Po drugie konfiguracja i składanie dla kompaktowego przechowywania, aby zaoszczędzić miejsce, nie potrzeba narzędzi do instalacji
  • 【Ochronna】: Delikatna powłoka ze specyfikacją z tworzywa sztucznego na rogu, aby chronić rower przed uderzeniami i zarysowaniami. Sprężynowe ramię łatwo trzyma przednie koło bez ryzyka zarysowania krawędzi lub szprychów.
  • 【Składane i przenośne i oszczędzające miejsce】: Proste, jednouchwytowe pokrętło pozwala złożyć stojak w płaski kształt, tylko 17,12 (dł.) x 8,74 (wys.) x 18,5 (szer.) cm po złożeniu. Oszczędność miejsca w przypadku nieużywania lub zabrania go do samochodu podczas jazdy. Twoje rowery nigdy nie będą leżeć na ziemi lub opierały się o budynki lub drzewa.
  • 【Uniwersalny】 Uchwyt do roweru górskiego o szerokości 20 mm do opon rowerowych o szerokości 2,4" od 20 do 29". Idealne do wszystkich stylów rowerów: teczki, drogi, MTB w zestawie 29er, śledź, BMX, dzieci. Odpowiedni do użytku w domu, garażu, biurze i sprzedaży detalicznej

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja, zwroty i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Opis produktu

W przeciwieństwie do innych stojaków rowerowych, do których należy podnieść rower i umieścić w nim miejsce. Nasz stojak przechyla się po wciśnięciu roweru do bagażnika. Przednie lub tylne koło rowerowe w uchwycie jest znacznie głębsze niż inne, dzięki czemu pozostaje mocno w uchwycie. Podwójne ramię lepiej trzyma ciężki rower niż pojedyncze ramię. Nasz stojak na rowery idealnie nadaje się do ciężkich rowerów, takich jak rowery zjazdowe, górskie i plażowe. Stojak na rowery pasuje do prawie wszystkich rowerów o średnicy od 50 do 61 cm, rowery górskie 66 cm do 69 cali, rowery szosowe 650 c - 700 c, poza tym rowery o szerokości ponad 6,4 cm. Nie wahaj się go kupić! Uwagi: Podczas składania stojaka należy pociągnąć za przycisk sterowania, a następnie złożyć stojak. Zdjęcia na liście Amazon pokazują, jak używać stojaka i jak złożyć stojak.

Pytania i odpowiedzi klientów

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

4,0 z 5 gwiazdek
4 na 5
351 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

ncb
5,0 z 5 gwiazdek Does the job with good stability.
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 16 sierpnia 2018
Obraz klienta
5,0 z 5 gwiazdek Does the job with good stability.
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 16 sierpnia 2018
Looked into a number of storage solutions for our 2 HEAVY hybrid bikes. Storage which amounted to leaning these bikes against an indoor wall resulted in damage to both wall and grip.

We worried about stability and fitting both a wider tyre with substantial fenders. When I picked these up the box was lighter than I expected so I was concerned. However I was very surprised and ... pleased.

The system folds flat and unfolds easily. The spring loaded arm accommodated our wide tyres and both the front and back wheel with fenders. It is more stable if the bike is in alignment BUT it is stable! This bike stand keeps the selected wheel proud of the floor.

Although plastic, it seems robust and is certainly well designed. For us ... problem solved.
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta
Obraz klienta
7 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Richard H Kennaugh
2,0 z 5 gwiazdek Rubbish
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 9 listopada 2020
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Paul B Blues
5,0 z 5 gwiazdek Perfect for my Needs
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 1 września 2020
Jeden użytkownik uznał opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
A Sheikh
4,0 z 5 gwiazdek Happy with my purchase
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 25 sierpnia 2019
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Tommaso
3,0 z 5 gwiazdek Okay but it can be improved.
Zrecenzowano w Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w dniu 16 listopada 2020