499,00 zł
Dostawa 11,90 zł : 8 - 12 maj Szczegóły
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez AsPlaneta-PL. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Więcej opcji zakupu
499,00 zł
Sprzedawca: FromMummy
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

JABLOTRON™ Nanny Monitor z czujnikiem BM-02 Babyphone - Monitor oddechu dla niemowląt / Monitor oddechu dla dziecka z 1 płytką sensoryczną - Monitoruj oddech dziecka - Wyprodukowano w Czechach (1 podkładka sensoryczna)


Cena: 499,00 zł
Nowe (2) od 499,00 zł + dostawa 11,90 zł
Nanny monitor oddychania – pojedynczy

Ulepsz swój zakup

  • Całkowite bezpieczeństwo – możesz spokojnie spać, gdy wiesz, że monitor Nanny monitoruje oddychanie i ruchy dziecka podczas snu. Urządzenie zostanie poinformowane, gdy oddychanie Twojego dziecka spadnie poniżej niebezpiecznego progu.
  • Certyfikowane urządzenie medyczne – Nanny BM-02 zostało certyfikowane jako urządzenie medyczne
  • Duży czujnik – czujnik Nanny BM-02 ma dużą powierzchnię 30 x 50 cm, dzięki czemu można monitorować duży obszar łóżka. Umieść czujnik pod materacem. Należy pamiętać, że czujnik musi znajdować się na płaskiej, sztywnej powierzchni dla prawidłowego działania (łóżko ze stelażem listewkowym nie nadaje się do prawidłowego działania).
  • Łatwa obsługa – dla łatwej obsługi rower Nanny BM-02 zasilany jest 2 bateriami alkalicznymi AA. Włóż baterie do jednostki sterującej i przymocuj je do łóżka, umieść czujnik pod materac, połącz jednostkę sterującą i czujnik z kablem. Za każdym razem, gdy urządzenie Nany BM-02 jest włączone, automatycznie sprawdza jego prawidłowe działanie i stan baterii.

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Informacje o produkcie

Styl:Nanny monitor oddychania – pojedynczy

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Najczęściej kupowane razem z

  • JABLOTRON™ Nanny Monitor z czujnikiem BM-02 Babyphone - Monitor oddechu dla niemowląt / Monitor oddechu dla dziecka z 1 płytką sensoryczną - Monitoruj oddech dziecka - Wyprodukowano w Czechach (1 podkładka sensoryczna)
  • +
  • Wyjmowana poduszka dla noworodka Plagiocefalia (z dwoma poszewkami) do profilaktyki i leczenia płaskiej głowy z pianki memory - różowa - wzór zastrzeżony KBC
  • +
  • Chicco 00009481000000 Pojemnik na Pieluchy, System Nieprzepuszczający Zapachów, Srebrny
Suma: 816,70 PLN
Kup wybrane produkty razem

Bezpieczeństwo

Produkt z ostrzeżeniami dotyczącymi bezpieczeństwa
  • Ostrzeżenie: Zawiera substancje zapachowe mogące powodować alergie.

Opis produktu

Styl:Nanny monitor oddychania – pojedynczy

Monitor oddychania Nanny to niezbędne urządzenie dla świeżo upieczonych rodziców. Nanny daje Ci poczucie bezpieczeństwa i chroni Twoje dziecko poprzez ciągłe monitorowanie oddychania podczas snu. Nanny ma na celu zapobieganie nagłej śmierci dziecka. Nie musisz się więc martwić o dziecko podczas snu. Monitor oddychania Nanny to certyfikowany produkt medyczny, który został przetestowany w stacjach połączeniowych i jest zgodny z dyrektywą 93/42/EWG. Monitor Nanny został zaprojektowany do stosowania w łóżeczkach dziecięcych i może być używany razem z materacami o głębokości do 14 cm. Ten monitor emituje alarm akustyczny i wizualny, jeśli dziecko nie oddycha przez 20 sekund lub gdy częstotliwość oddychania spadnie poniżej 10. Nanny posiada alarm wstępny, który rozbrzmiewa w przypadku, gdy Twoje dziecko nie wzięło oddychania przez 20 sekund. Następnie rozbrzmiewa głośny sygnał piskowy, aby wskazać utratę oddychania dziecka. Nawet jeśli wzór oddychania dziecka spadnie poniżej 10 oddechów na minutę, rozlega się alarm dźwiękowy, który zwraca uwagę na nieregularny wzór oddychania i dodatkowo miga zielone światło. Szczegóły: monitorowanie oddychania i ruchu dziecka uwalnia w razie niebezpieczeństwa głośny dźwięk i wizualny Alarm z Mata oparta na czujnikach Nannys jest największa na rynku, aby móc reagować, gdy dziecko poruszało się w sen i może nie być już w 100% na matę. W razie potrzeby można również zastosować 2 bardzo elastyczne maty z tym samym urządzeniem. Idealna dla niemowląt od urodzenia do pierwszego życia. wymagane rok Normalne baterie AA, łatwy transport, wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora, kompletny produkt medyczny klasy 11b. Produkt wysyłany jest zawsze z pieczęcią. Przed złamaniem pieczęci należy pamiętać, że nie można jej zwrócić, chyba że jest to wadliwe. Prawo zwrotu w UE przez 14 dni nie dotyczy tego produktu


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii klientów

Najlepsze opinie z Polski

0 dostępnych opinii oraz 0 ocen/y klientów z Polski