Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.
Wybierz adres dostawy
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

HITBOX Spawarka elektryczna 240 V Mini ARC Welder 200 A MMA Welder IGBT cyfrowy wyświetlacz LCD Hot Start ARC zgrzewarka do spawania i prac elektrycznych

4,1 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 77

Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności i dostępnych metodach płatności.
Zwrot w ciągu 30 dni
Ten przedmiot kwalifikuje się do zwrotu w ciągu 30 dni od daty dostawy. W większości przypadków jest także możliwa bezpłatna wymiana na przedmiot wolny od wad. Sprawdź dostępność tej opcji w naszym Cenrum zwrotów online.

Zachowaj przedmiot w oryginalnym stanie, z zewnętrznym pudełkiem marki, dołączonymi etykietami, instrukcją obsługi, kartami gwarancyjnymi i oryginalnymi akcesoriami w opakowaniu producenta w celu pomyślnego opracowania zwrotu.

Możemy skontaktować się z Tobą w celu ustalenia uszkodzenia lub wady produktu przed wydaniem zwrotu/wymiany.

Dowiedz się więcej o naszych zasadach dotyczących zwrotów.
Obecnie niedostępny.
Nie mamy pewności, czy i kiedy ten produkt będzie ponownie dostępny.
  • 【Łatwa obsługa Smart LCD】 Spawarka inwertorowa HITBOX ARC200D Mini jest wyposażona w funkcje E-Hand i LIFT WIG. Do małych prac spawalniczych. Spawarka MMA wyposażona w inteligentny wyświetlacz cyfrowy, alarm LCD i wskaźnik prądu spawania. Łatwy w obsłudze, bezpieczny i wygodny, szczególnie odpowiedni dla początkujących.
  • 【Przenośna konstrukcja i bezpieczeństwo】Spawarka HITBOX jest mała i lekka. Spawarka ARC ma łatwy do przenoszenia uchwyt, który można transportować lub używać w dowolnym miejscu. Spawarka inwertorowa jest wyposażona w wbudowane urządzenia ochronne, aby zapobiec przegrzaniu i przeciążeniu oraz zapewnić bezpieczną pracę. Wymiary: 225 x 180 x 185 mm. Waga: 2,1 kg.
  • 【Zaawansowana technologia synchronizacji】Wbudowany system synchronizacji chipów automatycznie dopasowuje strumień łuku świetlnego, podczas gdy grubość metalu jest regulowana, dzięki czemu nie musisz się martwić, że spajesz lub nie uruchomi się łuk świetlny. Spawarka inwertorowa jest odpowiednia dla majsterkowiczów, konserwacji, naprawy i obróbki metalu.
  • 【Hot Start and Arc Force】Mała spawarka z technologią rozruchu łuku świetlnego. Dzięki dostosowaniu parametrów zapłonu łuku świetlnego można bez problemu zapalić pręt spawalniczy 3,2 mm. Pasuje do prętów spawalniczych: E7018/E6013. Rozmiar elektrody 1,0-3,2 mm. Spawarka łukowa pracuje z materiałami o grubości do 5 mm.
  • 【100% gwarancja zwrotu pieniędzy】HITBOX 2 lata gwarancji na urządzenia spawalnicze. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, wymienimy lub zwrócimy Ci pieniądze w ciągu 60 dni. Kupuj po prostu maszyny HITBOX z zaufaniem!

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja, zwroty i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Opinia

HITBOX Spawarka elektryczna 240 V Mini ARC Welder 200 A MMA Welder IGBT cyfrowy wyświetlacz LCD Hot Start ARC zgrzewarka do spawania i prac elektrycznych


Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen.

Gdzie oferowana jest niższa cena?

URL:
Cena z VAT: (PLN)
Koszt dostawy: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/

Nazwa sklepu:
Miejscowość:
Województwo:
Cena z VAT: (PLN)
Data obowiązywania ceny:
/
/


Aby przesłać opinię, zaloguj się.

Opis produktu

hit box spawarka

Szukasz konkretnych informacji?

Wyświetl pytania i odpowiedzi

Opinie o produkcie

4,1 z 5 gwiazdek
4,1 na 5
77 opinie/i z całego Świata

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski

Najlepsze opinie o produkcie

Alessandro
5,0 z 5 gwiazdek Economica e prestante.
Zrecenzowano we Włoszech 🇮🇹 na 2 stycznia 2023
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś
txmmx
1,0 z 5 gwiazdek 200A.... ma quando mai! Fregatura
Zrecenzowano we Włoszech 🇮🇹 na 18 marca 2023
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś
Mil Espaine
5,0 z 5 gwiazdek Buena compra
Zrecenzowano w Hiszpanii 🇪🇸 w dniu 17 listopada 2022
Domenico
5,0 z 5 gwiazdek Ottima saldatrice
Zrecenzowano we Włoszech 🇮🇹 na 30 października 2022
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś
Marco
4,0 z 5 gwiazdek Parfait pour les travaux courants
Zrecenzowano we Francji 🇫🇷 w dniu 4 lutego 2023
2 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś