447,32 zł
DARMOWA dostawa: 23 - 24 cze Szczegóły
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Wysyłka i sprzedaż przez H-Cube. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.

H-Cube Alton Quad-Panel Wyściełany Divan Łóżko Zagłówek Zgnieciony Aksamit 44 cale Serie Naścienny (Kremowy - 3FT Pojedynczy 44)

4,6 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 3

Cena: 447,32 zł
3FT Single-44"
kremowy

Ulepsz swój zakup

  • MARKA: H-Cube jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w domu i kuchni. Mamy zespół doświadczonych ludzi, którzy są związani z tą branżą od dziesięcioleci. Wszystkie nasze produkty są produkowane zgodnie z wytycznymi wydanymi przez właściwe władze w Wielkiej Brytanii.
  • Produkt: Mamy różne wzory z kruszonego welwetu, szenili, lnu i sztucznej skóry. Prosimy odwiedzić nasz katalog, aby znaleźć dziesiątki kolorów i wysokości zgodnie z Twoimi wymaganiami. Ta konkretna seria jest przeznaczona do zagłówków o wysokości 11 i 140 cm, jednak można znaleźć te same wzory i kolory na różnych wysokościach.
  • JAKOŚĆ: Materiał, pianka i płyta wiórowa używane do produkcji naszych produktów są sprawdzonej jakości i trudnopalne. Wszystkie materiały są wykonane od zweryfikowanych i autentycznych dostawców.
  • Dostawa: Należy pamiętać, że H-Cube Furniture Company korzysta z usług wysyłki trzeciej. Czasami paczki są uszkodzone lub opóźnione podczas transportu. Zdecydowanie zalecamy nie zdejmować z pracy, aby otrzymać dostawę. Aktualizujemy wszystkie identyfikatory śledzenia w systemie, prosimy postępować zgodnie z terminami wymienionymi przez firmy kurierskie na ich oficjalnych stronach.
  • KATALUGI: Nieustannie poszerzamy nasz katalog, aby zapewnić naszym klientom tysiące wariantów. Uprzejmie odwiedź nasz sklep lub przeprowadź wyszukiwanie specyficzne dla marki, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych produktów.

Informacje o produkcie

Rozmiar:3FT Single-44"  |  Kolor:kremowy

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Rozmiar:3FT Single-44"  |  Kolor:kremowy

**** Wyściełany zagłówek Alton Quad****

Wyściełane zagłówek Alton Quad-Panel jest ręcznie wykonany z wysokiej jakości materiału. Produkt doda elegancji Twojemu domowi. Zgnieciona tkanina aksamitna zastosowana do produkcji tych zagłówków jest trwała i ma pełen wdzięku i modny wygląd. Płyta wiórowa, która jest używana do produkcji tych produktów jest trwała. Wygodna wyściółka z pianki umożliwia oparcie pleców podczas wykonywania zadań w ostatniej chwili, takich jak czytanie książki lub przewijanie słupków w mediach społecznościowych.

*****Wymiary*****

3 FT zagłówek pojedynczego łóżka

------------------------------------------------------------

Waga produktu: 5-7 kg ok.

Wysokość produktu – 112 cm / 44 cale ok.

Grubość produktu – od 2 do 3 cm ok.

Materiał w różnych kolorach. Te modne kolory pozwalają udekorować pokój na setki sposobów.

Nasi klienci obejmują hotele i domki, ponieważ możemy przygotować zamówienia hurtowe. Dlatego jeśli chcesz ozdobić swoje własności komercyjne, H-Cube Furniture z przyjemnością pomoże Ci w realizacji Twojego projektu. Dziękujemy za zakup naszego produktu i po otrzymaniu produktu, prosimy o przesłanie nam opinii, która może pomóc nam poprawić naszą linię produktów.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

4,6 z 5 gwiazdek
4,6 na 5
3 opinie/i z całego Świata
5 gwiazdek
62%
4 gwiazdki
38%
3 gwiazdki 0% (0%) 0%
2 gwiazdki 0% (0%) 0%
1 gwiazdka 0% (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Dostępnych już 0 opinie/i o produkcie, a także 3 ocen/y produktu.