123,99 zł
DARMOWA dostawa: Środa, 12 maj
Dostawa priorytetowa: Wtorek, 11 maj
Zamów w ciągu 20 godz. i 57 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Daifenni w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

ELEGIANT Stacja pogodowa z radiowym czujnikiem zewnętrznym, cyfrowy termometr i higrometr do użytku wewnątrz i na zewnątrz z temperaturą, wilgotnością, prognozą pogody, wyświetlanie godziny, 3 kanały nadajników, ekran dotykowy, kolor czarny


Cena: 123,99 zł

Ulepsz swój zakup

  • 【Praktyczny wielofunkcyjny wyświetlacz】Podstawowe funkcje obejmują temperaturę i wilgotność powietrza od wewnątrz i na zewnątrz, prognozę pogody, maksymalne i minimalne wartości 24 godziny historyczne, datę, godzinę (możliwość regulacji w zakresie 12/24 h). Prognoza pogody pokazuje te ikony pogodowe, w tym słońce, lekko pokryte, mocno pokryte, deszcz, mróz (gdy temperatura jest niższa niż 0°C). Jest to dobry wybór do noszenia na co dzień, jako prezent dla rodziny/przyjaciół lub w podróży.
  • 【 Cyfrowa stacja pogodowa i obsługuje 3 czujniki zewnętrzne】Ta stacja pogodowa pokazuje temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną oraz wilgotność powietrza w czasie rzeczywistym, odświeża się co 30 sekund (regulowana wartość C/F). Ponadto obsługuje jednocześnie 3 czujniki zewnętrzne (jeden czujnik zewnętrzny w zestawie, zasięg do 60 metrów). Za pomocą przycisku "CH" można zmieniać wartości zewnętrzne na 3 kanałach, dzięki czemu można monitorować temperaturę i wilgotność w całym domu, w tym np. w ogrodzie, garażu.
  • 【Duży ekran z ekranem dotykowym】Zastosowano ulepszoną powierzchnię lustra i kolorowy wyświetlacz, co sprawia, że wszystkie dane są dobrze czytelne z każdego kąta. Wyraźnie podzielony wyświetlacz, wyraźny wyświetlacz i żywe ikony sprawiają, że wszystkie dane są widoczne na pierwszy rzut oka. Za pomocą przycisku Lights na górze można włączyć podświetlenie tła (trwa 15 sekund), co pomaga w przypadku gdy jest w nocy lub przy słabym świetle.
  • 【 Łatwa obsługa 】 Dzięki dotknięciu ikonu obsługa stacji pogodowej jest łatwiejsza. Brak zegara radiowego, można ręcznie ustawić godzinę i datę. Po włożeniu baterii do stacji pogodowej i czujnika zewnętrznego, a obie zostały włączone, połączenie między obydwoma szybko nawiąże się automatycznie, a następnie stacja pogodowa wyświetla najpierw wartości z wewnątrz, a po otrzymaniu (w ciągu 3 minut) danych z czujnika zewnętrznego wyświetla wartości zewnętrznego.
  • 【Oszczędność miejsca: możliwość montażu na ścianie】Dzięki wymiarom 14 x 9 x 2,4 cm ta stacja pogodowa jest bardzo lekka i przenośna i nie zajmuje dużo miejsca na biurku. Ponadto można ją zamontować na ścianie. ELEGIANT ma profesjonalny zespół obsługi klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stacji pogodowej można w każdej chwili skontaktować się z nami.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne


Najczęściej kupowane razem z

  • ELEGIANT Stacja pogodowa z radiowym czujnikiem zewnętrznym, cyfrowy termometr i higrometr do użytku wewnątrz i na zewnątrz z temperaturą, wilgotnością, prognozą pogody, wyświetlanie godziny, 3 kanały nadajników, ekran dotykowy, kolor czarny
  • +
  • Varta Longlife_Power_Aaa_10Er- Battery, 10
  • +
  • Technoline WS 9767 Termometr Bezprzewodowy z Zegarem, Czarny
Suma: 245,12 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Opis produktu

1

Elegiant EOX-9906 bezprzewodowa stacja pogodowa to wykwintna stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD Touch, dzięki której wszystkie informacje i funkcje są wyraźnie wyświetlane i przyjemne dla oczu.

Właściwości:

--- Duży, wysokiej jakości ekran LCD.

--- Temperatura wewnętrzna i zewnętrzna (°F lub °C) / wilgotność powietrza

--- 5 trybów prognozy pogody z żywymi ikonami.

--- Maksymalna i minimalna temperatura i wilgotność powietrza przez 24 godziny.

--- Możliwość podłączenia do 3 czujników zewnętrznych, do wyświetlania 3 obszarów danych pogodowych.

--- Wbudowany kalendarz: Godzina 24/12 h i dzień, miesiąc (w 7 językach) i rok

--- Przyjazne wzornictwo: 1. Uchwyt ścienny (do zawieszenia na ścianie) 2. Stojak na stół (położyć na stole).

--- Lampka nocna: 15 sekund.

--- Przypomnienie o niskim poziomie prądu.

--- Zasilanie: Zasilanie bateryjne (nie wchodzą w zakres dostawy).

Stacja pogodowa: 3 x baterie AAA. Czujnik zewnętrzny: 2 x baterie AAA.

4.

Zakres temperatury i wilgotności powietrza.

Temperatura wewnętrzna: -10℃ ~ + 50℃.

Zakres temperatury zewnętrznej: -30 - 60 °C.

Zakres wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz: 20% - 99%.

(Wskazówka: Wyświetla się LL lub HH jeśli znajdują się poza obszarem).

Czujnik zewnętrzny i wykrywanie RF.

Po włączeniu stacja hosta automatycznie odbiera temperaturę i wilgotność powietrza wewnątrz domu, a następnie przechodzi w funkcję wykrywania RF, aby odbierać dane zewnętrzne. Ten trwa zazwyczaj w ciągu 3 minut.

Naciśnij długo przycisk "CH/", aby usunąć aktualne dane zewnętrzne i ponownie wyszukać czujnik zewnętrzny i połączyć urządzenie. Krótko nacisnąć przycisk "CH/", aby z kolei wyświetlić temperaturę i wilgotność powietrza każdego kanału. Krótko nacisnąć "MEM/", aby wyświetlić wartości maksymalne/minimalne. Kolejność: MAX -> MIN -> Aktualna temperatura i wilgotność powietrza. Naciśnij długo przycisk "MEM/", aby usunąć historyczne wartości maksymalne/minimalne (maksymalna / minimalna zapis jest automatycznie usuwany każdego dnia o godzinie 0:00).

Czujniki temperatury i wilgotności do wewnątrz i na zewnątrz rejestrują dane co 30 sekund.

5.
1 2. 3. 4.
Stacja pogodowa EOX-9908. Stacja pogodowa EOX-9906. Stacja pogodowa EOX-9901 Termohigrometr EOX-3301.
Prognoza pogody. słoneczne, lekko pokryte, mocno pokryte, deszcz, śnieg i mróz. słoneczne, lekko pokryte, mocno pokryte, deszcz, mrozem. słoneczne, lekko pokryte, mocno pokryte, deszcz, śnieg, brak.
Temperatura/wilgotność 1. wewnątrz i na zewnątrz; 2. Trend modyfikacyjny; 3. Dzienne wartości maksymalne i minimalne 1. wewnątrz i na zewnątrz; 2. Dzienne wartości maksymalne i minimalne 1. wewnątrz i na zewnątrz; 2. Dzienne wartości maksymalne i minimalne 1. wewnątrz i na zewnątrz; 2. Dzienne wartości maksymalne i minimalne
Godzina i kalendarz Czas 24/12 h i T-M-J/M-T-J. Czas 24/12 h i T-M-J/M-T-J. Czas 24/12 h. brak.
Budzik i drzemka. brak. brak.
Ściemniacz Podświetlenie tylne. Podświetlenie tylne. brak. brak.
Wymiary 14,2 x 2,2 x 9,6 cm. 14 x 9 x 2,4 cm. 12,3 x 7,6 x 2,5 cm. 6,25 x 4,6 x 0,17 cm.
Zasilanie Bateria, USB. Bateria. Bateria. ogniwo guzikowe CR2032.

Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski