101,99 zł
DARMOWA dostawa: Czwartek, 13 maj
Dostawa priorytetowa: Środa, 12 maj
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Daifenni w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

ELEGIANT Fitness Tracker dla kobiet i mężczyzn, zegarek sportowy, zegarek fitness, kolorowy wyświetlacz IP68, pomiar tętna w czasie rzeczywistym, krokomierz, analizator aktywności, połączenia telefoniczne, SMS dla iOS i Android


Cena: 101,99 zł

Ulepsz swój zakup

  Pasuje do: .
 • Wprowadź numer modelu , aby upewnić się, że produkt pasuje.
 • 【Zegarek fitness z kolorowym ekranem dotykowym】 Bransoletka ELEGIANT C80 Smart Watch jest wyposażona w kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 0,96 cala do realizacji godziny i daty, dzięki któremu można śledzić codzienne ćwiczenia, takie jak krokomierz, spalanie kalorii itd. Odległość i monitorowanie tętna i snu w czasie rzeczywistym, czas między ćwiczeniami itd. Treningi są rejestrowane przez aplikację GloryFit.
 • 【Wiele trybów sportowych】 Opaska monitoruje Twoją aktywność przez cały dzień i zapisuje dane treningowe w aplikacji GloryFit. Możesz zidentyfikować swoje cele za pomocą 6 trybów sportowych, np. B. Chodzenie, jazda na rowerze, bieganie, skakanie na skakMoże spełnić Twoje potrzeby. Ponadto posiada więcej funkcji, takich jak przypomnienie o zbyt długim siedzeniu, przypomnienie o alarmie, odnajdywanie telefonu komórkowego, odrzucanie połączeń, zdalne sterowanie kamerą; tryb nie przeszkadza
 • 【24-godzinny pomiar tętna w czasie rzeczywistym i dokładny pomiar】 Cztery lampki do pomiaru tętna, z których jedno jest światło na podczerwień, umożliwiają dokładniejszy pomiar tętna. Ponadto zegarek posiada funkcję miernika tętna w czasie rzeczywistym co 24 godziny. Po ustawieniu w aplikacji GloryFit dane dotyczące tętna mogą być automatycznie rejestrowane w aplikacji.
 • 【 15 dni pracy baterii i wodoszczelność IP68 】 Opaska do aktywności jest wyposażona w akumulator litowo-polimerowy 100 mAh. Dzięki 1-2 godzinach ładowania i najnowszej generacji technologii o bardzo niskim zużyciu baterii smartwatch może używać do 15 dni. Klasa wodoszczelności IP68 sprawia, że urządzenie jest odporne na codzienne działanie wody. Nie zalecamy noszenia jej podczas pływania lub pod prysznicem.
 • 【Powiadomienia o wiadomościach i 4-godzinne tarcze do wyboru i szeroka kompatybilność】 Połącz swój telefon za pomocą aplikacji, aby otrzymywać powiadomienia z aplikacji Facebook, Twitter, WhatsApp, Instagram, Skype i inne aplikacje itd. Ten smartwatch jest kompatybilny z systemem iOS 8+, Android 4.4+. Posiada 4 cyferblaty. Pokrętło nastawcze można zmienić w razie potrzeby.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Najczęściej kupowane razem z

 • ELEGIANT Fitness Tracker dla kobiet i mężczyzn, zegarek sportowy, zegarek fitness, kolorowy wyświetlacz IP68, pomiar tętna w czasie rzeczywistym, krokomierz, analizator aktywności, połączenia telefoniczne, SMS dla iOS i Android
 • +
 • MIFIRE 10 sztuk lampek do butelek wina, zasilanie bateryjne LED drut miedziany lampki do butelek wina z korkiem do wewnątrz, na zewnątrz, na imprezę centralną dekorację
Suma: 144,00 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Opis produktu

13212131323

Jak połączyć smartwatch Elegiant C80 i otworzyć go, aby akceptować powiadomienia o wiadomościach?

1. Aby uruchomić urządzenie, należy przytrzymać prawy przycisk. Zeskanuj kod QR w podręczniku, aby pobrać aplikację GloryFit lub wyszukaj w Google Play lub w Application Store.

2. Włącz Bluetooth i GPS w telefonie i otwórz aplikację GloryFit – Dodaj nowe urządzenie – wybierz urządzenie.

3. Na ekranie wyników wyszukiwania kliknij "EG-C80", a następnie "Potwierdź połączenie urządzenia".

4. Wyświetl swoje powiadomienia "EG-C80".

5. Połącz Bluetooth "EG-C80" z Twoim telefonem.

6. Ustaw pasek powiadomień do telefonów komórkowych tak, aby otrzymywać powiadomienia o wiadomościach.

7. W aplikacji GloryFit - Device otwórz odpowiednie uprawnienia oprogramowania społecznego.

8. Potwierdź połączenie na ekranie smartwatcha i zakończ synchronizację (przewiń ekran w dół, kliknij przycisk Wyszukaj, aby odpowiedzieć na telefon).

Teraz zegarek można połączyć z paskiem powiadomień i z powodzeniem zsynchronizować!


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie