119,83 zł
DARMOWA dostawa: Środa, 19 maj
Dostawa priorytetowa: Wtorek, 18 maj
Dostępne sztuki: 5 – zamów teraz.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Qroiip w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Więcej opcji zakupu
124,80 zł
oraz DARMOWA dostawa kwalifikujących się zamówień. Szczegóły
Sprzedawca: Yaocoom
159,99 zł
oraz DARMOWA dostawa kwalifikujących się zamówień. Szczegóły
Sprzedawca: Daifenni
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

ELEGIANT mikrofon USB PC, mikrofon pojemnościowy na statywie do nagrywania studyjnego, czat audio online na Facebooku TIK Tok Skype Youtube, laptop, tablet, telefon komórkowy, Mac


Cena: 119,83 zł
Nowe (3) od 119,83 zł + DARMOWA dostawa
srebro

Ulepsz swój zakup

  Pasuje do: .
 • Wprowadź numer modelu , aby upewnić się, że produkt pasuje.
 • ♫ Wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy i mikrofon do komputera z przełącznikiem: ELEGIANT mikrofon USB PC EGM-04 to wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy zapewniający czysty dźwięk, oryginalne nagrywanie dźwięku, ochronę przeciwlotniczą i brak szumów. Możesz normalnie odbierać dźwięk, nie będąc zbyt blisko. Za pomocą przełącznika możesz w dowolnym momencie włączać i wyłączać mikrofon.
 • ♫ Plug & play USB: przy połączeniu USB nie jest wymagany żaden dodatkowy sterownik ani instalacja oprogramowania, ponieważ plug and play jest kompatybilny z Windows i innymi. Kabel ma 1,8 metra długości, można go dowolnie przesuwać.
 • ♫ Technologia DSP: Cyfrowe przetwarzanie sygnału, które zapewnia redukcję rezonansowych drgań dźwięku i zakłóceń. Dzięki efektom pogłosu (czyli pogłosowi) efekt dźwiękowy jest taki sam jak w przypadku karaoke, dzięki czemu Twój głos brzmi lepiej.
 • ♫ Ochrona POP i uchwyt mikrofonu: Ochraniacz popowy również połyka wszystko, na przykład podmuchy powietrza lub zgrzytanie zębami. Dzięki statywowi mikrofonowemu możesz mocno postawić mikrofon na stole, aby uwolnić ręce.
 • ♫ Świetna kompatybilność: idealny wybór do śpiewu, instrumentów muzycznych, radia, podcastów, wywiadów, nagrywania głosu, wideokonferencji lub rozmów w Internecie, czatów online, zajęć dydaktycznych dla nauczycieli, s. Np. Facebook, MSN, Skype, Youtube, WhatsApp itp. Odpowiednie dla komputerów PC, Mac itp. (Niezalecane dla telefonów komórkowych, Xbox, iPad)

Informacje o produkcie

Kolor:srebro

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Najczęściej kupowane razem z

 • ELEGIANT mikrofon USB PC, mikrofon pojemnościowy na statywie do nagrywania studyjnego, czat audio online na Facebooku TIK Tok Skype Youtube, laptop, tablet, telefon komórkowy, Mac
 • +
 • Sabrent HB-UMLS Koncentrator USB 2.0 z 4 Portami, 8,64 x 3,56 x 1,55 cm, Czarny/Niebieskie
Suma: 156,30 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Opis produktu

W
w
w

Dobre rady:

Mikrofon jest rozpoznawany, ale nie ma dźwięku?

W systemie Mac OS otwórz "Preferencje systemowe", a następnie kliknij "Sound", aby wyświetlić panel preferencji dźwięku. Upewnij się, że dźwięk systemowy nie jest wyciszony i wybierz "K38" jako urządzenie do wejścia dźwięku. W przypadku systemu Windows przejdź do Ustawienia >Prywatność > Mikrofon i kliknij "Zezwól aplikacjom na dostęp do mikrofonu" na ON, a następnie uruchom ponownie.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski