173,99 zł
DARMOWA dostawa: Sobota, 15 maj
Dostawa priorytetowa: Czwartek, 13 maj
Zamów w ciągu 12 godz. i 5 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Daifenni w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

ELEGIANT SmartWatch, 1.28 '' IP68 dotykowy SmartWatch, z pulsometrem, 24 tryby sportowe, SmartWatch dla kobiet, monitor aktywności, krokomierz, stoper, inteligentne powiadomienia dla iOS Android


Cena: 173,99 zł

Ulepsz swój zakup

  Pasuje do: .
 • Wprowadź numer modelu , aby upewnić się, że produkt pasuje.
 • 【Kolorowy ekran dotykowy IPS o przekątnej 1,28 cala i 3-osiowy czujnik grawitacji STK8321】 Nasz smartwatch ma wysokiej jakości ekran IPS o przekątnej 1,28 cala, a jego piękne wykonanie pozwala poczuć jego szlachetność i elegancję. Dzięki trójosiowemu czujnikowi grawitacji STK8321, ELEGIANT Smartwatch C540 jest lżejszy i mniejszy oraz zapewnia większą dokładność pomiaru danych. Oferujemy również metalowy pasek Milano i pasek z gumy TPU.
 • 【Z 4 + 1 pokrętłami obrotowymi i 128 MB miejsca do przechowywania】 Ten smartwatch ma 4 standardowe pokrętła obrotowe + 1 dedykowane pokrętło w telefonie komórkowym. Możesz zmieniać tarcze zegarka zgodnie ze swoimi potrzebami. Smartwatch ma 128 MB przestrzeni dyskowej. Możesz łatwo rejestrować dystans, tętno, kroki, czas snu, zużycie kalorii i wiele więcej. Użycie przycisków z boku ułatwia obsługę smartwatcha.
 • 【24 tryby sportowe】 Smartwatch C540, monitor aktywności, rejestruje Twoją aktywność w ciągu dnia i synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym w aplikacji GloryFit. Z 24 trybami sportowymi, takimi jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, turystyka piesza, wspinaczka, joga, bieżnia, badminton i tak dalej. Można go dostosować do własnych potrzeb. Pozwala to na wyznaczanie celów i śledzenie postępów w czasie rzeczywistym podczas treningu.
 • 【24-godzinne monitorowanie tętna i stanu zdrowia w czasie rzeczywistym】 Dzięki najbardziej zaawansowanemu chipsetowi Realtek RTL8762C możesz rejestrować tętno w czasie rzeczywistym przy niskim zużyciu energii i jest dokładniejszy niż inne tradycyjne czujniki. Jeśli przekroczysz wyznaczony cel, zegarek Cię o tym powiadomi. Może również analizować jakość snu, aby pomóc Ci rozwinąć zdrowszy, bardziej naukowy styl życia.
 • 【Znakomity kunszt i długa żywotność baterii】 Dzięki baterii 180 mAh i zaawansowanemu chipsetowi, który optymalizuje zarządzanie energią, ten smartwatch będzie działał przez 5-7 dni. 25 dni w trybie czuwania. Twoje rozmowy telefoniczne, wiadomości tekstowe, Facebook, Twitter, Instagram i powiadomienia e-mail mogą być przeglądane bezpośrednio na smartwatchu. Dzięki czujnikowi wibracji już nigdy nie przegapisz ważnej wiadomości. Wzornictwo C540 natychmiast przyciągnie Twoją uwagę.

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Najczęściej kupowane razem z

 • ELEGIANT SmartWatch, 1.28 '' IP68 dotykowy SmartWatch, z pulsometrem, 24 tryby sportowe, SmartWatch dla kobiet, monitor aktywności, krokomierz, stoper, inteligentne powiadomienia dla iOS Android
 • +
 • ELEGIANT Smartwatch, monitor fitnessu 1,3" z monitorem tętna w czasie rzeczywistym, wodoodporność IP68, krokomierz z monitorem snu, 4 tarcze + 1 tarcza niestandardowa, kompatybilny z systemem Android i iOS
Suma: 329,79 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Elegiant C540 Smartwatch dla kobiet


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie