77,59 zł
DARMOWA dostawa: Sobota, 17 kwi dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostępne sztuki: 7 – zamów teraz.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Veneo Shop w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Bluepet® RolloTollo 2.0 samoczyszcząca rolka do usuwania sierści zwierząt domowych, usuwanie sierści zwierząt domowych z sofy, łóżka i mebli, szczotka do kłaczków, sierść psów i kotów

4,3 z 5 gwiazdek Liczba ocen: 1 008

Cena: 77,59 zł
Bestseller roleta 2.0 + 4 piłki do prania

Ulepsz swój zakup

  • ✔ Do miękkich powierzchni – usuwa sierść zwierząt, kurz i brud z miękkich powierzchni. sofa, poduszka, koc, łóżko, fotelik samochodowy itp.
  • ✔ Usuwanie sierści zwierząt i włosków – szorstki materiał przyciąga sierść zwierząt z miękkich powierzchni. Silikonowe usta przenoszą kocie sierść i psy do pojemnika.
  • ✔ Przyjazny dla środowiska i łatwy do czyszczenia – bez baterii i bez klejącej się powierzchni do ściągania. Rozmiar pojemnika wystarcza na wiele zastosowań. Otwiera się po naciśnięciu przycisku do opróżnienia.
  • ✔ Łącznie z piłkami do stóp – do miękkiego i czystego prania. Przydatny również w przypadku kłaczków i sierści zwierząt. 4 kulki piorące do stosowania w pralce.
  • ✔ Bluetooth = wszystko, czego potrzebujesz i 100% satysfakcji – ze szczotką dla psów, szczotką do depilacji, krzewem, szczotką do sierści, grzebieniem do usuwania filcu, szczotką do dywanów, nożyczkami do pazurów i hakiem do kleszcza.

Informacje o produkcie

Kolor:Bestseller roleta 2.0 + 4 piłki do prania

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Najczęściej kupowane razem z

  • Bluepet® RolloTollo 2.0 samoczyszcząca rolka do usuwania sierści zwierząt domowych, usuwanie sierści zwierząt domowych z sofy, łóżka i mebli, szczotka do kłaczków, sierść psów i kotów
  • +
  • ACE2ACE rolka do usuwania sierści zwierząt, do wielokrotnego użytku, szczotka do kłaczków, do ubrań, sofy, samochodu, łóżka, dywanu
Suma: 138,57 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Opis produktu

Dlaczego ROLLOTOLLO 2.0? Chcieliśmy zrobić najlepszą roletę i użyliśmy jeszcze bardziej trwałego materiału, ergonomicznie zaprojektowaliśmy uchwyt i dodaliśmy mechanizm zwalniający do otwierania pojemnika. Również kulki piorące są wartościowym uzupełnieniem. Dzięki temu masz od razu wszystko pod ręką i możesz zapowiedzieć walce z włosami w domu i na ubraniu.

Jak działa roleta 2.0? Krótkie ruchy w przód i w tył sprawiają, że roleta jest zwijana po owłosieniu. Rozpuszcza sierść i wchłania je. Wchłania również nitki i zanieczyszczenia. W pojemniku produktu zbiera się wszystko. Można go otworzyć i opróżnić za pomocą jednego przycisku. Następnie można kontynuować. Definitywnie zrównoważone rozwiązanie!

Bluepet roleta do usuwania sierści zwierząt, rolka filcowa, do usuwania sierści kotów, psów. BluePet szczotka do podwełny, długie włosy, szczotka do spodu, szczotka dla psów, podwełna, do podwijania, grzebień, psa, kot. Bluepet magiczny grzebień do sierści psów, grzebień dla kotów, patentowany BluePet dwustronna szczotka do sierści BluePet piękne nożyce do pazurów
"RolloTollo" przyrząd do usuwania sierści zwierząt z 4 kulkami do mycia. "UnterwollToll" szczotka z długim włosiem, grzebień pod włosy. Opatentowany grzebień do długiej sierści Dwustronna szczotka do sierści Regulowane nożyce do pazurów "KrallenSchön".
Nadaje się do długich włos
Nadaje się do krótkich włosów
Usuń futro od spodu
Rozmiar psa: Nadaje się do każdego rodzaju sierści. 3 kg > 2 kg. 2 kg. 2 kg.
Popularne wśród tych psów. Nadaje się do każdego rodzaju sierści. Australii: Shepherd, Golden Retriever, Siberian Husky, Briard, Wielkie Münsterlandy i owczarki Niemiec, Hovawart, Bernhardiner, Berner Sennhund, Leonberger, Nowe kraje, Landseer i Irish Wolfho. oraz Australii: Shepherd, Golden Retriever, Siberian Husky, Briard, Wielkie Münsterlandy i owczarki Niemiec, Hovawart, Bernhardiner, Berner Sennhund, Leonberger, Nowe kraje, Landseer i Irish Wolfho. i, Bullter rier, terrier jamnik z krótkim włosiem. Australii: Shepherd, Golden Retriever, Siberian Husky, Briard, Wielkie Münsterlandy i owczarki Niemiec, Hovawart, Bernhardiner, Berner Sennhund, Leonberger, Nowe kraje, Landseer i Irish Wolfho. i, Bullter rier, terrier jamnik z krótkim włosiem. Australii: Shepherd, Golden Retriever, Siberian Husky, Briard, Wielkie Münsterlandy i owczarki Niemiec, Hovawart, Bernhardiner, Berner Sennhund, Leonberger, Nowe kraje, Landseer i Irish Wolfho. i, Bullter rier, terrier jamnik z krótkim włosiem.
Popularny wśród tych kotów. Nadaje się do każdego rodzaju sierści. Birma, Maine Coon. Munchkin, norweski kot leśny, perski kot z długim włosiem, Ragdoll, syberyjski kot Brytyjskie krótkie włosy, kot bengalski, Chartreux (kartonie) i europejskie krótkie włosy, koty domowe, Somali, Alepiner, amerykańskie krótkie włosy, Birma, Maine Coon. Munchkin, norweski kot leśny, perski kot z długim włosiem, Ragdoll, syberyjski kot Brytyjskie krótkie włosy, kot bengalski, Chartreux (kartonie) i europejskie krótkie włosy, koty domowe, Somali, Alepiner, amerykańskie krótkie włosy, Birma, Maine Coon. Munchkin, norweski kot leśny, perski kot z długim włosiem, Ragdoll, syberyjski kot Brytyjskie krótkie włosy, kot bengalski, Chartreux (kartonie) i europejskie krótkie włosy, koty domowe, Somali, Alepiner, amerykańskie krótkie włosy, Birma, Maine Coon. Munchkin, norweski kot leśny, perski kot z długim włosiem, Ragdoll, syberyjski kot

Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie klientów

4,3 z 5 gwiazdek
4,3 na 5
1 008 opinie/i z całego Świata
Jak wygląda obliczanie ocen?

Najlepsze opinie z Polski

0 dostępnych opinii oraz 0 ocen/y klientów z Polski
sputnick
4,0 z 5 gwiazdek Mit etwas Übung : SUPER für den ALLTAG
Opinia napisana w Niemczech dnia 17 marca 2020
Kolor: Bestseller roleta 2.0 + 4 piłki do praniaZweryfikowany zakup
29 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Jana_95
5,0 z 5 gwiazdek RolloTollo 2.0
Opinia napisana w Niemczech dnia 23 lutego 2020
Kolor: Bestseller roleta 2.0 + 4 piłki do praniaZweryfikowany zakup
Obraz klienta
5,0 z 5 gwiazdek RolloTollo 2.0
Opinia napisana w Niemczech dnia 23 lutego 2020
Ich habe mir diesen RolloTollo bestellt um endlich die Hundehaare aus unsere Fußmatte herauszubekommen. Und sehe da es hat funktioniert. Ich habe nur 1 Minute dafür benötigt.
Auch unsere Couch musste herhalten und auch hier bekam man die Haare sehr gut heraus.

Mein Fazit: Das Teil muss man zuhause haben, denn es erleichtert einem die Arbeit. Und ich denke die Bilder sprechen für sich.
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta Obraz klienta Obraz klienta
Obraz klientaObraz klientaObraz klienta
19 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
M.K
5,0 z 5 gwiazdek Perfekt zum entfernen von FELL
Opinia napisana w Niemczech dnia 21 lutego 2020
Kolor: Bestseller roleta 2.0 + 4 piłki do praniaZweryfikowany zakup
Obraz klienta
5,0 z 5 gwiazdek Perfekt zum entfernen von FELL
Opinia napisana w Niemczech dnia 21 lutego 2020
Unser Hund verliert wirklich viel Fell wo durch unsere Decken und unsere Couch immer voller Fell ist. Nach einmal rübergehen mit Rollo Tollo 2.0 über unserer Decke war sie komplett sauber und vom Fell befreit. Ich kann den Rollo Tollo 2.0 nur empfehlen.
Obrazy w tej opinii
Obraz klienta
Obraz klienta
16 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
Perle60
1,0 z 5 gwiazdek Absolut enttäuschend
Opinia napisana w Niemczech dnia 9 listopada 2020
Kolor: Bestseller roleta 2.0 + 4 piłki do praniaZweryfikowany zakup
6 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie
AB
5,0 z 5 gwiazdek Klare Kaufempfehlung!
Opinia napisana w Niemczech dnia 7 stycznia 2021
Kolor: Bestseller roleta 2.0 + 4 piłki do praniaZweryfikowany zakup
5 użytkowników uznało opinię za pomocną
Zgłoś nadużycie