97,80 zł
DARMOWA dostawa: Czwartek, 13 maj dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez JioLiya w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Audew 1 para (2 siedzenia) nakładek grzewczych na fotel samochodowy, 12 V, ogrzewana nakładka na siedzenie samochodowe


Cena: 97,80 zł
klassisch 2 Stücke

Ulepsz swój zakup

  • 【Szybkie nagrzewanie w 2 minut】Drut grzewczy w ogrzewaniu siedziska jest równomiernie rozłożony, dzięki czemu poduszka może być szybko i efektywnie podgrzewana. Dwa tryby do wyboru: Lo (do 40 °C) Hi (do 65 °C). Szybkie osiągnięcie odpowiedniej temperatury trwa zaledwie 2 – 3 minuty, dzięki czemu można cieszyć się ciepłem bez konieczności długiego oczekiwania na zimną pogodę.
  • 【Inteligentny system ogrzewania】Podgrzewana nakładka na fotel Audew wykorzystuje inteligentną regulację temperatury: gdy włączasz urządzenie i temperatura przekroczy 65°C, grzejnik wyłącza się automatycznie, aby uniknąć przegrzania. Jeśli temperatura spadnie poniżej 7°C, ogrzewanie uruchamia się automatycznie. Nie musisz się martwić o zimno, nie musisz się martwić o przegrzanie, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. objawy en.
  • 【Wysokiej jakości materiały】Mata grzewcza Audew składa się z czterech warstw materiału: antypoślizgowy materiał do mocowania; ognioodporna gąbka zapewnia dodatkową miękkość i bezpieczeństwo; warstwa grzewcza: szybkie nagrzewanie, równomiernie rozproszony drut grzewczy ułatwia przewodzenie ciepła; miękki materiał z włókien syntetycznych na powierzchni: dobra oddychalność, komfort noszenia i zawsze utrzymuje ciepło i suchość.
  • 【Łatwa w obsłudze】 Wymiary poduszki grzewczej Audew (50,01 cm x 40,02 cm x 49,02 cm) można stosować w większości samochodów. Sposób użycia: 1. Przymocuj nakładkę grzejną za pomocą paska i haka. 2. Podłącz do zapalniczki samochodowej. 3. Po wybraniu trybu należy odczekać 2-3 minuty.
  • 【Bezpieczeństwo i zdrowie】Podgrzewacz do siedzenia Audew posiada certyfikat CE i certyfikat RoHS. W przypadku zimnej pogody ogrzewa talię, nogi i pośladki, poprawia krążenie krwi i łagodzi ból w przypadku chorób ramion i pleców.

Informacje o produkcie

Rozmiar:klassisch 2 Stücke

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.


Opis produktu

Ogrzej swoje ciało w chłodne dni

Ogrzej swoje ciało w chłodne dni

Dlaczego warto wybrać naszą podgrzewaną poduszkę do siedzenia?

Szybkie nagrzewanie 2 minuty: Czas osiągnięcia szczytu temperatury w wybranym zakresie, trwa tylko 2-3 minuty, dzięki czemu możesz cieszyć się ciepłem w chłodne dni bez czekania na długi czas. Inteligentna regulacja temperatury: Poduszka grzewcza Audew wykorzystuje inteligentną technologię regulacji temperatury. Grzejnik może automatycznie zacząć dostarczać ciepło w temperaturze poniżej 7 °C i automatycznie się wyłącza, aby zapobiec przegrzaniu w temperaturze powyżej 65 °C. Materiał wysokiej jakości: Podkładka grzewcza Audew posiada czterowarstwową strukturę konstrukcji, która ma zalety oddychającej, miękkiej i ma funkcję pochłaniania potu. Zapewnia Ci komfortowe wrażenia z użytkowania. Uniwersalny rozmiar: Rozmiar poduszki grzewczej to 50,01 cm x 40,02 cm x 49,02 cm, co może zaspokoić potrzeby większości samochodów i ciężarowych. Łatwy w użyciu: Poczuj się swobodnie instalując poduszkę, najpierw przymocuj ją do siedzenia za pomocą paska na podgrzewanej poduszce, a następnie podłącz ją do zapalniczki samochodowej i zdobądź zasilanie, wreszcie wyreguluj żądany zakres temperatury, odczekaj 2-3 minuty, aby osiągnąć żądaną temperaturę.

1 para klasycznych poduszek. 1 pokrywa ulepszona
Audew podgrzewana poduszka na fotel samochodowy (1 para). Audew podgrzewana poduszka do siedzenia samochodu (ulepszona)
Ilość 1 para po dwóch Pojedynczy
Czas nagrzewania 2-3 minuty Około 30 sekund
Rozmiar 50,01 cm x 40,02 cm x 49,02 cm 42,5 cm x 68,0 cm x 50,0 cm
Materiał Antypoślizgowa tkanina siatkowa; miękki materiał z włókna kompozytowego Wysokiej jakości skóra PU z porami, antypoślizgowy materiał
Napięcie znamionowe 12 V 12 V
Zakres zastosowania Uniwersalny, może zaspokoić potrzeby większości samochodów osobowych i ciężarowych Uniwersalny, może zaspokoić potrzeby większości samochodów osobowych i ciężarowych

Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie

Najlepsze opinie o produkcie z Polski

0 dostępnych opinii o produkcie oraz 0 ocen/y produktu z Polski