99,34 zł
DARMOWA dostawa: Wtorek, 11 maj dla zamówień o wartości powyżej 100,00 zł realizowanych przez Amazon.
Dostawa priorytetowa: Jutro
Zamów w ciągu 1 godz. i 11 min
Dostępny.
Twoja transakcja jest bezpieczna
Dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo i prywatność. Nasz system bezpieczeństwa płatności szyfruje Twoje dane podczas ich przekazywania. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.
Przedmiot sprzedawany przez Huidium w ramach usługi Realizacja przez Amazon. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.
Chcesz sprzedać ten przedmiot?

Audew Przenośna sprężarka powietrza cyfrowa pompa do opon samochodowych 12 V 150 PSI nadmuchiwacz opon samochodowych wyświetlacz LCD, 38 l/min automatyczna pompa powietrza do roweru, silnika, piłek i innych nadmuchiwanych przedmiotów


Cena: 99,34 zł

Ulepsz swój zakup

  • 【Szybkie nadmuchiwanie】 Cyfrowy nadmuchiwacz opon Audew ma mocny silnik magnetyczny turbo. Po podłączeniu do zasilania może szybko uruchomić i doprowadzić powietrze do opon. Dzięki ciśnieniu powietrza 150 PSI sprężarka powietrza może osiągnąć prędkość przepływu powietrza 38 l/min, co może napompować oponę samochodową 195/65 R15 z 0 do 35 PSI w ciągu 5 minut.
  • 【 Inteligentniejsza 】 Pompa do opon Audew jest wygodniejsza, ponieważ jest bardziej inteligentna. Po zasilaniu można łatwo odczytać zapisy ciśnienia w oponach cyfrowych i podłączyć wąż do opony samochodowej. Ustaw ciśnienie w oponach poprzez ustawienie butelek "Dodaj " i "zmniejszyć" i otwórz baterię przełącznika, a po osiągnięciu wstępnie ustawionego ciśnienia.
  • 【Szerokie zastosowanie】 Sprężarka powietrza Audew jest wyposażona w 3 rodzaje dysz powietrza i zapasowy bezpiecznik. Może być stosowany we wszystkich samochodach osobowych do 3,5 barów i może napompować motocykle, kajaki, nadmuchiwane łóżka i piłki. Istnieją cztery różne tryby ciśnienia powietrza zawierające psi / bar / kpa/kg / cm, można ustawić odpowiednie urządzenie poprzez regulację klawisza R na ekranie głównym w zależności od potrzeb.
  • 【Kompaktowy i przenośny】 Nadmuchiwacz opon Audew ma rozmiar 20 x 20 x 10 cm, dzięki czemu można go trzymać jedną ręką. Dłuższy kabel 3 m i wąż 60 cm mogą zaspokoić większość Twoich potrzeb w zakresie nadmuchiwania opon. Przewód zasilający jest wysyłany wewnątrz pompy. Po użyciu można włożyć drut do pudełka do przechowywania, który jest dostarczany z pompą trójkątną i owinąć drut węża w tylną szynę. Nie ma problemu z niechlujnym drutem.
  • 【Trwała i bezpieczna】 Pompa powietrza Audew jest wykonana ze stali nierdzewnej + tworzywa sztucznego ABS + wyświetlacz cyfrowy LCD, który jest bardziej wytrzymały i odporny na zużycie. Nadmuchiwacz opon jest wyposażony w dwutrybowe diody LED po boku: Strong Light i SOS. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo jazdy również w nocy. Do obsługi zapewniamy roczną gwarancję jakości produktu. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem Audew_service@vip.163.com

Informacje o produkcie

Szczegóły techniczne

Informacje dodatkowe

Gwarancja i pomoc techniczna

Zasady dotyczące zwrotów w serwisie Amazon.pl:Niezależnie od ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, masz 30-dniowe prawo do zwrotu produktów. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj.

Najczęściej kupowane razem z

  • Audew Przenośna sprężarka powietrza cyfrowa pompa do opon samochodowych 12 V 150 PSI nadmuchiwacz opon samochodowych wyświetlacz LCD, 38 l/min automatyczna pompa powietrza do roweru, silnika, piłek i innych nadmuchiwanych przedmiotów
  • +
  • Sakura Kable Booster Jump Start Przewody SS3625-200 A 3 m Kodowane kolory Zacisk - Do samochodów osobowych do 2,0 l/2000 CC - Płaska bateria
Suma: 172,88 PLN
Kup wybrane produkty razem

Masz pytanie?

Znajdź odpowiedzi w sekcjach Często Zadawane Pytania, Opinie i Informacje o produkcie

There was a problem completing your request. Please try your search again later.
Wszystkie Informacje o produkcie Pytania i odpowiedzi klientów Opinie klientów

Na Twoje pytanie mogą odpowiedzieć sprzedawcy, producenci lub klienci, którzy kupili ten produkt.

Upewnij się, że Twój wpis jest w formie pytania.

Wprowadź pytanie.

Opis produktu

Instrukcje

1. Uruchom silnik samochodowy.

2. Podłącz zapalniczkę do gniazda zapalniczki samochodowej.

3. Podłącz odpowiednią dyszę powietrzną do zaworu opony.

4. Użyj przycisku "R", aby przełączyć żądaną jednostkę, a następnie przycisk "" / "-", aby ustawić żądane ciśnienie.

5. Włącz przełącznik i poczekaj.

6. Po osiągnięciu wymaganego ciśnienia pompa powietrza wyłącza się automatycznie.

* Jeśli pompator opon przestanie napompować podczas użytkowania, wyłącz przełącznik i odłącz przewód zasilający, a następnie powtórzyć kroki 2 do 4, aby uruchomić pompę.

Uwaga

1. Sprężarka powietrza może być używana tylko z zasilaczem DC12 V.

2. Uruchom samochód przed włączeniem sprężarki powietrza.

3. Proszę wyłączyć kompresor i pozostawić na 3 minuty po nieprzerwanie pracy przez 8 minut.


Pytania i odpowiedzi klientów

Opinie o produkcie

5 gwiazdek (0%) 0%
4 gwiazdki (0%) 0%
3 gwiazdki (0%) 0%
2 gwiazdki (0%) 0%
1 gwiazdka (0%) 0%
Jak wygląda obliczanie ocen?

Brak opinii o produkcie